Hledat

Ubytování

Casa Franch Deltebre Apartmán

Carrer Bruc 12 - 1A, 43580 Deltebre, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa Franch Deltebre. Casa Franch Deltebre se nachází v Deltebre a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Franch Deltebre se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Popis ubytování Casa Franch Deltebre

Casa Franch Deltebre se nachází v Deltebre a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Na letiště Reus je to 61 km. Casa Franch Deltebre stojí 12 km od Delta de l'Ebre. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu se sprchou a pračkou. K dispozici je také gril.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Deltebre

Casa de sueños Benasha

10

Casa de sueños Benasha

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de sueños Benasha. Casa de sueños Benasha se nachází v obci Deltebre, pouhých 11 km od delta de l'Ebre, a nabízí venkovní bazén, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casa de sueños Benasha se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Caseta del Chato

10

Caseta del Chato

Ubytování (Venkovský dům) Caseta del Chato. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a garden, Caseta del Chato is located in Delta de l'Ebre. Ubytování Caseta del Chato se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

La Casa de Marieta "B"

9,9

La Casa de Marieta "B"

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa de Marieta "B". La Casa de Marieta "B" se nachází v obci Deltebre v Katalánsku a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování La Casa de Marieta "B" se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Enric Deltebre

9,9

Casa Enric Deltebre

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Enric Deltebre. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Casa Enric Deltebre is located in Deltebre. Ubytování Casa Enric Deltebre se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Paca

9,8

Casa Paca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Paca. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Casa Paca is set in Deltebre. Ubytování Casa Paca se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

La Caseta del Padri

9,8

La Caseta del Padri

Ubytování (Prázdninový dům) La Caseta del Padri. Situated in Deltebre, La Caseta del Padri features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytování La Caseta del Padri se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Aube

9,7

Aube

Ubytování (Apartmán) Aube. Boasting city views, Aube provides accommodation with a shared lounge and a patio, around 15 km from Delta de l'Ebre. Ubytování Aube se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Les Mercès

9,7

Les Mercès

Ubytování (Prázdninový dům) Les Mercès. Les Mercès se nachází v Deltebre, 15 km od Delta de l'Ebre, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Les Mercès se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Más dels bonos

9,7

Más dels bonos

Ubytování (Venkovský dům) Más dels bonos. Más dels bonos se nachází v Deltebre, pouhých 12,7 km od La Isla de San Antonio, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Más dels bonos se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Bofranch

9,6

Casa Bofranch

Ubytování (Vila) Casa Bofranch. Boasting garden views, Casa Bofranch offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 13 km from Delta de l'Ebre. Ubytování Casa Bofranch se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Paradise Ebro 2

9,6

Paradise Ebro 2

Ubytování (Prázdninový dům) Paradise Ebro 2. Ideally located on Ebro Delta Nature Park, Paradise Ebro 2 offers an air-conditioned country house with a seasonal private pool, a private lake for... Ubytování Paradise Ebro 2 se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Sara

9,6

Casa Sara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sara. Casa Sara se nachází v Deltebre a nabízí gril a terasu. Nabízí venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Sara se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Caseta Morritos

9,6

Caseta Morritos

Ubytování (Venkovský dům) Caseta Morritos. Situated in Deltebre, 17 km from Delta de l'Ebre, Caseta Morritos features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Caseta Morritos se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Lo Xalador-Delta d'Ebre

9,6

Lo Xalador-Delta d'Ebre

Ubytování (Apartmán) Lo Xalador-Delta d'Ebre. Situated in Deltebre, within 14 km of Delta de l'Ebre, Lo Xalador-Delta d'Ebre offers accommodation with air conditioning. The property features city... Ubytování Lo Xalador-Delta d'Ebre se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Los Hortets

9,5

Casa Los Hortets

Ubytování (Venkovský dům) Casa Los Hortets. Casa Los Hortets se nachází v Deltebre, pouhých 10 km od Delta de l'Ebre, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, sdíleným loungem, zahradou a bezplatným... Ubytování Casa Los Hortets se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Edifici Camp de la Mingola

9,5

Edifici Camp de la Mingola

Ubytování (Apartmán) Edifici Camp de la Mingola. Edifici Camp de la Mingola se nachází asi 15 km od Delta de l'Ebre a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Edifici Camp de la Mingola se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Lo riu

9,5

Lo riu

Ubytování (Apartmán) Lo riu. Lo riu se nachází v Deltebre, 11 km od Delta de l'Ebre, a nabízí ubytování s klimatizací. Výhled směřuje na řeku a do zahrady. Ubytování Lo riu se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

L' Espiga - Casa Rural

9,5

L' Espiga - Casa Rural

Ubytování (Venkovský dům) L' Espiga - Casa Rural. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, L' Espiga - Casa Rural is located in Deltebre and provides a tour desk. Ubytování L' Espiga - Casa Rural se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Deltaic :: green ecosystem

9,5

Deltaic :: green ecosystem

Ubytování (Apartmány) Deltaic :: green ecosystem. With city views, Deltaic:: green ecosystem is situated in Deltebre and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden and terrace. Ubytování Deltaic :: green ecosystem se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Enric 2

9,5

Casa Enric 2

Ubytování (Venkovský dům) Casa Enric 2. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Casa Enric 2 is set in Deltebre. Ubytování Casa Enric 2 se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Raboseta B

9,5

Raboseta B

Ubytování (Prázdninový dům) Raboseta B. Featuring pool views, Raboseta B offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, around 13 km from Delta de l'Ebre. Ubytování Raboseta B se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

CASA MARIA CINTA

9,5

CASA MARIA CINTA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MARIA CINTA. CASA MARIA CINTA se nachází v Deltebre, 350 metrů od pláže Playa de Riumar a necelý 1 km od pláže Playa Bassa d'Arena, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování CASA MARIA CINTA se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Llurgo

9,5

Casa Llurgo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Llurgo. Offering a barbecue and sun terrace, Casa Llurgo is set in the heart of Delta del Ebro in the Catalonia Region. Ubytování Casa Llurgo se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Deltaprego

9,5

Deltaprego

Ubytování (Prázdninový dům) Deltaprego. Featuring free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a shared lounge, Deltaprego features accommodation in Deltebre with free WiFi and pool views. Ubytování Deltaprego se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Villa Paquita - Delta de l'Ebre

9,5

Villa Paquita - Delta de l'Ebre

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Paquita - Delta de l'Ebre. Villa Paquita - Delta de l'Ebre se nachází v Deltebre a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Paquita - Delta de l'Ebre se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

La Caseta de Benjamin

9,5

La Caseta de Benjamin

Ubytování (Prázdninový dům) La Caseta de Benjamin. Featuring garden views, La Caseta de Benjamin provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 16 km from Delta de... Ubytování La Caseta de Benjamin se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Apartament El Mirador

9,5

Apartament El Mirador

Ubytování (Apartmán) Apartament El Mirador. Set in Deltebre in the Catalonia region, Apartament El Mirador has a balcony and pool views. Ubytování Apartament El Mirador se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa del Palomet

9,5

Casa del Palomet

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Palomet. Situated in Deltebre, 12 km from Delta de l'Ebre, Casa del Palomet features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa del Palomet se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Lo Salat

9,5

Lo Salat

Ubytování (Apartmán) Lo Salat. Lo Salat se nachází v Deltebre, 11 km od Delta de l'Ebre, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Lo Salat se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Apartament SomRiu

9,5

Apartament SomRiu

Ubytování (Apartmán) Apartament SomRiu. Apartament SomRiu se nachází v Deltebre, 10 km od Delta de l'Ebre, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Ubytování Apartament SomRiu se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Villa Bo

9,5

Villa Bo

Ubytování (Vila) Villa Bo. Featuring pool views, Villa Bo provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 13 km from Delta de l'Ebre. Ubytování Villa Bo se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Apartamento El Fangar

9,5

Apartamento El Fangar

Ubytování (Apartmán) Apartamento El Fangar. Apartamento El Fangar is located in Deltebre. The air-conditioned accommodation is 14 km from Delta de l'Ebre, and guests benefit from private parking... Ubytování Apartamento El Fangar se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

apartament Ferran

9,5

apartament Ferran

Ubytování (Apartmán) apartament Ferran. Located in Deltebre in the Catalonia region, apartament Ferran has a balcony and city views. Ubytování apartament Ferran se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Allotjament lo Ribé

9,4

Allotjament lo Ribé

Ubytování (Prázdninový dům) Allotjament lo Ribé. Set in Deltebre in the Catalonia region, Allotjament lo Ribé features a balcony and river views. Ubytování Allotjament lo Ribé se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Rue

9,4

Casa Rue

Ubytování (Chata) Casa Rue. Set in Deltebre in the Catalonia region and Delta de l'Ebre reachable within 16 km, Casa Rue offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden... Ubytování Casa Rue se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

EAST WIND

9,4

EAST WIND

Ubytování (Apartmán) EAST WIND. Situated in Deltebre, 14 km from Delta de l'Ebre, EAST WIND features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování EAST WIND se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Caseta Montanyana

9,4

Caseta Montanyana

Ubytování (Prázdninový dům) Caseta Montanyana. Located in the tranquil countryside in Deltebre, Caseta Montanyana offers a house with a private terrace with free barbecue facilities and a dining table. Ubytování Caseta Montanyana se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Attic Deltarelax

9,4

Attic Deltarelax

Ubytování (Apartmán) Attic Deltarelax. Attic Deltarelax se nachází v Deltebre, pouhých 9 km od Delta de l'Ebre, a nabízí restauraci, terasu a turistické informace. Ubytování Attic Deltarelax se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Linda

9,4

Casa Linda

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Linda. Casa Linda se nachází v Deltebre a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Linda se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Villa Rufol

9,4

Villa Rufol

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Rufol. Villa Rufol nabízí ubytování s výhledem do zahrady a venkovním bazénem asi 12 km od delty de l'Ebre. Ubytování Villa Rufol se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Les Buganvilles

9,4

Casa Les Buganvilles

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Les Buganvilles. Casa Les Buganvilles se nachází v Deltebre, pouhých 8 km od Delta de l'Ebre, a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casa Les Buganvilles se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Allotjament lo Garxal

9,3

Allotjament lo Garxal

Ubytování (Prázdninový dům) Allotjament lo Garxal. Allotjament lo Garxal se nachází v Deltebre a nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Allotjament lo Garxal se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Villa Ca La Vicen

9,3

Villa Ca La Vicen

Ubytování (Vila) Villa Ca La Vicen. Villa Ca La Vicen se nachází ve městě Deltebre v Katalánsku, 9 km od delty de l'Ebre, a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a terasu. Ubytování Villa Ca La Vicen se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Apartamento Deltebre

9,3

Apartamento Deltebre

Ubytování (Apartmán) Apartamento Deltebre. Featuring air conditioning and a flat-screen TV, Apartamento Deltebre is located in Deltebre, 100 metres from the Río Ebro River. Ubytování Apartamento Deltebre se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Casa Laura

9,3

Casa Laura

Ubytování (Venkovský dům) Casa Laura. Boasting garden views, Casa Laura features accommodation with a garden and a patio, around 17 km from Delta de l'Ebre. Ubytování Casa Laura se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

Apartament Riba Riu

9,2

Apartament Riba Riu

Ubytování (Apartmán) Apartament Riba Riu. Apartament Riba Riu se nachází v Deltebre, 11 km od Delta de l'Ebre, a nabízí ubytování s klimatizací. Výhled směřuje na řeku a město. Ubytování Apartament Riba Riu se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

SANFAINA DE GATS

9,2

SANFAINA DE GATS

Ubytování (Apartmán) SANFAINA DE GATS. SANFAINA DE GATS nabízí ubytování v Deltebre, 9 km od Delta de l'Ebre. Klimatizovaný apartmán má 2 oddělené ložnice, plně vybavenou kuchyň a 1 koupelnu. Ubytování SANFAINA DE GATS se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).

La Barraca d'en Salvador

9,2

La Barraca d'en Salvador

Ubytování (Prázdninový dům) La Barraca d'en Salvador. Set within the Delta del Ebre Nature Reserve, La Barraca d'en Salvador features a private garden and free Wi-Fi. Ubytování La Barraca d'en Salvador se nachází ve městě Deltebre (Španělsko - Katalánsko).