Hledat

Ubytování

Casa Fidela Penzion

Barrio Lomeña, s/n, 39574 Lomeña, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Casa Fidela. Tento ekologický penzion sídlí ve venkovském domě v horské vesnici Lomeña v Kantábrii. Ubytování Casa Fidela se nachází ve městě Lomeña (Španělsko - Kantábrie).

Popis ubytování Casa Fidela

Do lyžařského střediska Alto Campo lze odjet za 2 hodiny. Tento ekologický penzion sídlí ve venkovském domě v horské vesnici Lomeña v Kantábrii. Nabízí verandu s nádherným výhledem a moderní elegantní pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou a s vlastní koupelnou. Pro hosty, kteří se chystají na výlet, lze připravit obědové balíčky. V Casa Fidela je topení, které využívá obnovitelný zdroj energie z biomasy. Penzion má také lounge s otevřeným ohněm. Personál na recepci hostům ochotně poskytne informace o tom, co by si v Kantábrii neměli nechat ujít. Město Santander s letištěm a trajektovým terminálem je vzdálené asi 1,5 hodiny jízdy a Potes 15,5 km. V restauraci penzionu Casa Fidela se podávají tradiční pokrmy kantábrijské kuchyně. Okolí penzionu je ideální pro pěší turistiku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Lomeña

Olmares Terrace Apartment - Picos de Europa

9,3

Olmares Terrace Apartment - Picos de Europa

Ubytování (Apartmán) Olmares Terrace Apartment - Picos de Europa. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Olmares Terrace Apartment - Picos de Europa features accommodation in Lomeña with free WiFi... Ubytování Olmares Terrace Apartment - Picos de Europa se nachází ve městě Lomeña (Španělsko - Kantábrie).