Hledat

Ubytování

Popis ubytování Casa Estévez

Město Viana do Castelo je vzdálené 45 km. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Prázdninový dům stojí 34 km od Sanxenxo a 17 km od Viga. Casa Estévez se nachází v Gondomaru a nabízí zahradu, gril a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Vigo je to 20 km.

Jiná ubytování ve městě Gondomar

El Mirador en el Valle Miñor

9,7

El Mirador en el Valle Miñor

Ubytování (Prázdninový dům) El Mirador en el Valle Miñor. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre, and a garden, El Mirador en el Valle Miñor offers accommodation in Gondomar with free WiFi... Ubytování El Mirador en el Valle Miñor se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Casa Estarque

9,6

Casa Estarque

Ubytování (Venkovský dům) Casa Estarque. Casa Estarque se nachází v Gondomaru, 46 km od Viana do Castelo, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Estarque se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

La casa de Perfecta

9,6

La casa de Perfecta

Ubytování (Prázdninový dům) La casa de Perfecta. Featuring a garden, La casa de Perfecta provides accommodation in Gondomar with free WiFi and garden views. Ubytování La casa de Perfecta se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

A casa de Carmiña

9,3

A casa de Carmiña

Ubytování (Apartmán) A casa de Carmiña. Featuring a tennis court, A casa de Carmiña features accommodation in Gondomar with free WiFi and garden views. Ubytování A casa de Carmiña se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Alojamiento en el corazón de la Sierra del Galiñeiro

9,3

Alojamiento en el corazón de la Sierra del Galiñeiro

Ubytování (Chata) Alojamiento en el corazón de la Sierra del Galiñeiro. Alojamiento en el corazón de la Sierra del Galiñeiro se nachází v Gondomaru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Alojamiento en el corazón de la Sierra del Galiñeiro se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Hostal Paz

8,8

Hostal Paz

Ubytování (Penzion) Hostal Paz. Set in Gondomar, Hostal Paz offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Hostal Paz se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

A Lonquexa do Gañán

8,7

A Lonquexa do Gañán

Ubytování (Venkovský dům) A Lonquexa do Gañán. Featuring a restaurant with traditional homemade food, A Lonquexa do Gañán is rustic-style country house located in Prado, Galicia. Ubytování A Lonquexa do Gañán se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Casa Rural Area con piscina

8,5

Casa Rural Area con piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Area con piscina. Situated in Gondomar in the Galicia region, Casa Rural Area con piscina features a patio and pool views. Ubytování Casa Rural Area con piscina se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Hotel Cristaleiro

7,7

Hotel Cristaleiro

Ubytování (Hotel) Hotel Cristaleiro. Hotel Cristaleiro se nachází v Gondomaru v údolí Miñor v galicijské oblasti Rías Baixas. Ubytování Hotel Cristaleiro se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Casona Monte Aloia

Casona Monte Aloia

Ubytování (Prázdninový dům) Casona Monte Aloia. Casona Monte Aloia se nachází v Gondomaru a nabízí zahradu a gril. 38 km od A Lanzada. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Casona Monte Aloia se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Pazo de Villares

Pazo de Villares

Ubytování (Vila) Pazo de Villares. Pazo de Villares se nachází v Gondomaru a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Pazo de Villares se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Casa Solda

Casa Solda

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Solda. Casa Solda se nachází v Gondomaru. Ubytování je vzdálené 46 km od Viana do Castelo a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Solda se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Pedra Moura Casa Rural

Pedra Moura Casa Rural

Ubytování (Prázdninový dům) Pedra Moura Casa Rural. Pedra Moura Casa Rural se nachází v obci Gondomar a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Město Viana do Castelo je vzdálené 43 km. Ubytování Pedra Moura Casa Rural se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Casa del Cura de Oliveira

Casa del Cura de Oliveira

Ubytování (Vila) Casa del Cura de Oliveira. Boasting a garden, private pool and pool views, Casa del Cura de Oliveira is situated in Gondomar. Ubytování Casa del Cura de Oliveira se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Gondomar House

Gondomar House

Ubytování (Vila) Gondomar House. Gondomar House se nachází v Gondomaru a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Gondomar House se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).

Villa Gondomar

Villa Gondomar

Ubytování (Vila) Villa Gondomar. Situated in Gondomar, Villa Gondomar features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Villa Gondomar se nachází ve městě Gondomar (Španělsko - Galicie).