Hledat

Ubytování

Casa Escola Prázdninový dům

Calle Única, S/N, 25516 Pobla de Segur, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Escola. Casa Escola se nachází ve městě Pobla de Segur v Katalánsku a nabízí terasu a výhled na hory. 39 km od města Espot. Ubytování Casa Escola se nachází ve městě Pobla de Segur (Španělsko - Katalánsko).

Popis ubytování Casa Escola

39 km od města Espot. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat ve společném salonku. K dispozici je také gril. Casa Escola se nachází ve městě Pobla de Segur v Katalánsku a nabízí terasu a výhled na hory. Prázdninový dům má 5 ložnic, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na jezero. Casa Escola stojí 45 km od La Seu d'Urgell a 49 km od Baqueira-Beret. V ubytování Casa Escola máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na letiště Lleida-Alguaire je to 66 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Pobla de Segur

marsupilami

9,5

marsupilami

Ubytování (Apartmán) marsupilami. Margsupilami se nachází ve městě Pobla de Segur a nabízí sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 38 km od města Espot. Ubytování marsupilami se nachází ve městě Pobla de Segur (Španělsko - Katalánsko).

Apartaments Júlia

9

Apartaments Júlia

Ubytování (Apartmány) Apartaments Júlia. Apartaments Júlia se nachází ve městě Pobla de Segur. Nabízí výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartaments Júlia se nachází ve městě Pobla de Segur (Španělsko - Katalánsko).

CAL ROCCO Porta del Pirineu

8,7

CAL ROCCO Porta del Pirineu

Ubytování (Prázdninový dům) CAL ROCCO Porta del Pirineu. Nachází se v Pobla de Segur, CAL ROCCO Porta del Pirineu nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Ubytování CAL ROCCO Porta del Pirineu se nachází ve městě Pobla de Segur (Španělsko - Katalánsko).

Hotel Solé

8,5

Hotel Solé

Ubytování (Hotel) Hotel Solé. Offering a garden, free WiFi and a restaurant, Hotel Solé is a 10-minute walk from the village centre of Pobla de Segur. Ubytování Hotel Solé se nachází ve městě Pobla de Segur (Španělsko - Katalánsko).

La Cabana del Pont

La Cabana del Pont

Ubytování (Apartmán) La Cabana del Pont. La Cabana del Pont se nachází ve městě Pobla de Segur v Katalánsku a nabízí terasu. 39 km od Espotu. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování La Cabana del Pont se nachází ve městě Pobla de Segur (Španělsko - Katalánsko).