Hledat

Ubytování

Casa en el rural Villanueva De Márquez con piscina Prázdninový dům

Lugar Cividad, 36939 Bueu, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en el rural Villanueva De Márquez con piscina. Casa en el rural Villanueva De Márquez con piscina se nachází v Bueu, jen 1 km od pláže Pescadoira, a nabízí tenisový kurt, terasu a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Casa en el rural Villanueva De Márquez con piscina se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa en el rural Villanueva De Márquez con piscina

Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. K dispozici je venkovní bazén a dětské hřiště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Casa en el rural Villanueva De Márquez con piscina stojí 1,2 km od pláže Loureiro a 1,9 km od pláže Portomaior. Casa en el rural Villanueva De Márquez con piscina se nachází v Bueu, jen 1 km od pláže Pescadoira, a nabízí tenisový kurt, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. K dispozici je také vířivka. Na letiště Vigo je to 16 km. Prázdninový dům má 5 ložnic, 4 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Bueu

Eira Vella Bueu

10

Eira Vella Bueu

Ubytování (Prázdninový dům) Eira Vella Bueu. Eira Vella Bueu se nachází v Bueu, 300 metrů od pláže Loureiro, a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Eira Vella Bueu se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria

10

Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria. Featuring garden views, Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria provides accommodation with a garden and a balcony, around 500 metres from Loureiro Beach. Ubytování Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartamento Exclusivo Bueu Centro, 50M playa

9,7

Apartamento Exclusivo Bueu Centro, 50M playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Exclusivo Bueu Centro, 50M playa. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartamento Exclusivo Bueu Centro, 50M playa is situated in Bueu. Ubytování Apartamento Exclusivo Bueu Centro, 50M playa se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartamento Lapamán

9,7

Apartamento Lapamán

Ubytování (Apartmán) Apartamento Lapamán. Apartamento Lapamán se nachází na skvělém místě v Bueu, 150 metrů od pláže Praia de Lapaman a 1,1 km od pláže Portomaior. Ubytování Apartamento Lapamán se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartamento a 50m de la playa

9,6

Apartamento a 50m de la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento a 50m de la playa. Apartamento a 50m de la playa se nachází v Bueu, jen pár kroků od pláže Loureiro, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamento a 50m de la playa se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Lar de Lagos

9,6

Lar de Lagos

Ubytování (Prázdninový dům) Lar de Lagos. Lar de Lagos se nachází v Bueu a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Lar de Lagos se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Camarote de la Villa

9,5

Camarote de la Villa

Ubytování (Apartmán) Camarote de la Villa. Featuring sea views, Camarote de la Villa offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.7 km from Playa Area de Bon. Ubytování Camarote de la Villa se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Un Paraiso Junto al Mar

9,5

Un Paraiso Junto al Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Un Paraiso Junto al Mar. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, UN PARAISO JUNTO AL MAR can be found in Bueu, close to Playa Area de Bon. Ubytování Un Paraiso Junto al Mar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartamento AGRELO

9,5

Apartamento AGRELO

Ubytování (Apartmán) Apartamento AGRELO. Set in Bueu in the Galicia region, Apartamento AGRELO has a patio and sea views. Ubytování Apartamento AGRELO se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartamento muy Coqueto

9,4

Apartamento muy Coqueto

Ubytování (Apartmán) Apartamento muy Coqueto. Apartamento muy Coqueto is set in Bueu, 600 metres from Loureiro Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartamento muy Coqueto se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Espe Daga Apartamento

9,4

Espe Daga Apartamento

Ubytování (Apartmán) Espe Daga Apartamento. ESPE DAGA APARTAMENTO is located in Bueu. This apartment provides free WiFi, a bar, as well as a terrace. Ubytování Espe Daga Apartamento se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Pilar Villanueva

9,3

Pilar Villanueva

Ubytování (Apartmány) Pilar Villanueva. Pilar Villanueva se nachází v Bueu, nedaleko pláží Portomaior, Loureiro a Pescadoira, a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar a tenisový kurt. Ubytování Pilar Villanueva se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartamento con terraza y vistas al mar

9,1

Apartamento con terraza y vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento con terraza y vistas al mar. Boasting sea views, Apartamento con terraza y vistas al mar features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.2 km from Loureiro Beach. Ubytování Apartamento con terraza y vistas al mar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartamento con jardin en un chale

9

Apartamento con jardin en un chale

Ubytování (Apartmán) Apartamento con jardin en un chale. Apartamento con jardin en un chale se nachází asi 1,7 km od pláže Loureiro a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartamento con jardin en un chale se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartamento con patio cerca de la playa

9

Apartamento con patio cerca de la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento con patio cerca de la playa. Apartamento con patio cerca de la playa is located in Bueu, 3 km from Playa Area de Bon, and provides a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Apartamento con patio cerca de la playa se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Casa del baile

9

Casa del baile

Ubytování (Apartmány) Casa del baile. Casa del baile se nachází v Beluso. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Prázdninový dům má TV s plochou obrazovkou a 4 ložnice. Ubytování Casa del baile se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Estancia vacacional nogareda para 6 personas

9

Estancia vacacional nogareda para 6 personas

Ubytování (Apartmán) Estancia vacacional nogareda para 6 personas. Estancia vacacional nogareda para 6 personas se nachází v Bueu poblíž pláže Portomaior. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Estancia vacacional nogareda para 6 personas se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Vista Mar

8,8

Vista Mar

Ubytování (Apartmán) Vista Mar. Vista Mar is situated in Bueu, 2.6 km from Playa Area de Bon, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Vista Mar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Casa Torre Vella

8,7

Casa Torre Vella

Ubytování (Venkovský dům) Casa Torre Vella. Located 2 km from Bueu, Casa Torre Vella offers rustic- style rooms and a whole 2-bedroom house with a patio. Portomaior Beach is 700 metres away. Ubytování Casa Torre Vella se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Alcar

8,7

Alcar

Ubytování (Apartmány) Alcar. Offering city views and a shared lounge, Alcar offers accommodation ideally located in Bueu, within a short distance of Loureiro Beach. Ubytování Alcar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Hotel Restaurante Loureiro

8,6

Hotel Restaurante Loureiro

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurante Loureiro. Tento hotel se nachází na pobřeží ústí řeky Pontevedra a má přímý přístup na pláž Loureiro. Ubytování Hotel Restaurante Loureiro se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Casa Videira - Hotel rural cerca del mar

8,5

Casa Videira - Hotel rural cerca del mar

Ubytování (Venkovský dům) Casa Videira - Hotel rural cerca del mar. Casa Videira - Hotel rural cerca del mar je zrekonstruovaný statek v galicijském Rias Baixas. Ubytování Casa Videira - Hotel rural cerca del mar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartment - 3 Bedrooms with WiFi - 00370

8,1

Apartment - 3 Bedrooms with WiFi - 00370

Ubytování (Apartmán) Apartment - 3 Bedrooms with WiFi - 00370. Tento apartmán se nachází v Bueu, 12 km od Viga. Nabízí výhled do zahrady. Apartmán má kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartment - 3 Bedrooms with WiFi - 00370 se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartamento Bueu

7,7

Apartamento Bueu

Ubytování (Apartmán) Apartamento Bueu. Located in Bueu, just 2.5 km from Playa Area de Bon, Apartamento Bueu provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Apartamento Bueu se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Hotel Alda Bueumar

7,7

Hotel Alda Bueumar

Ubytování (Hotel) Hotel Alda Bueumar. Moderní a dobře vybavený Hotel Alda Bueumar se nachází v galicijském městě Bueu s výhledem na pláž Agrelo, pouhých 18 km od města Pontevedra a 21 km od... Ubytování Hotel Alda Bueumar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Casa Nueva de Bueu

6

Casa Nueva de Bueu

Ubytování (Vila) Casa Nueva de Bueu. Casa Nueva de Bueu se nachází asi 1,5 km od pláže Pescadoira a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Nueva de Bueu se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Playa de Beluso

6

Playa de Beluso

Ubytování (Apartmán) Playa de Beluso. Boasting sea views, Playa de Beluso features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1.6 km from Pescadoira Beach. Ubytování Playa de Beluso se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

RIA DE BELUSO

RIA DE BELUSO

Ubytování (Apartmán) RIA DE BELUSO. RIA DE BELUSO se nachází v Bueu, 1,7 km od pláže Loureiro a 2,4 km od pláže Playa Area de Bon. Ubytování RIA DE BELUSO se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartment in Bueu, Pontevedra -100009

Apartment in Bueu, Pontevedra -100009

Ubytování (Apartmán) Apartment in Bueu, Pontevedra -100009. Apartment in Bueu, Pontevedra -100009 offers accommodation in Bueu. The property boasts views of the garden is 11 km from Vigo. Ubytování Apartment in Bueu, Pontevedra -100009 se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartment in Bueu Galicia 100424

Apartment in Bueu Galicia 100424

Ubytování (Apartmán) Apartment in Bueu Galicia 100424. Set 12 km from Vigo and 17 km from Pontevedra, Apartment in Bueu Galicia 100424 offers accommodation in Bueu. Ubytování Apartment in Bueu Galicia 100424 se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Casa Souto con vistas a la Ría

Casa Souto con vistas a la Ría

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Souto con vistas a la Ría. Boasting a spa bath, Casa Souto con vistas a la Ría is set in Bueu. Ubytování Casa Souto con vistas a la Ría se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

PRIMERA LÍNEA DE PLAYA

PRIMERA LÍNEA DE PLAYA

Ubytování (Apartmán) PRIMERA LÍNEA DE PLAYA. Situated in Bueu, within 400 metres of Loureiro Beach, PRIMERA LÍNEA DE PLAYA is an accommodation offering sea views. Ubytování PRIMERA LÍNEA DE PLAYA se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Villa Balbina

Villa Balbina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Balbina. Located in Bueu, 2.7 km from Playa Area de Bon, Villa Balbina provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Villa Balbina se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

House in Bueu Pontevedra 100075

House in Bueu Pontevedra 100075

Ubytování (Prázdninový dům) House in Bueu Pontevedra 100075. House in Bueu Pontevedra 100075 is a holiday home set in Bueu in the Galicia Region and is 12 km from Vigo. Ubytování House in Bueu Pontevedra 100075 se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartment in Bueu 101893

Apartment in Bueu 101893

Ubytování (Apartmán) Apartment in Bueu 101893. Set in Bueu, this apartment is 12 km from Vigo. The unit is 17 km from Pontevedra. The unit is fitted with a kitchen. A TV is provided. Ubytování Apartment in Bueu 101893 se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Vistas al mar

Vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Vistas al mar. Vistas al mar offers accommodation in Bueu, 2.5 km from Playa Area de Bon. The apartment also comes with 2 bathrooms. Ubytování Vistas al mar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apartment - 1 Bedroom with WiFi - 08749

Apartment - 1 Bedroom with WiFi - 08749

Ubytování (Apartmán) Apartment - 1 Bedroom with WiFi - 08749. Apartmán se nachází 550 metrů od pláže Pescadoira, 800 metrů od pláže Loureiro a 1,7 km od pláže Portomaior. Ubytování Apartment - 1 Bedroom with WiFi - 08749 se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Apto. 200 mts playa Lapamán, terraza vistas al mar

Apto. 200 mts playa Lapamán, terraza vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Apto. 200 mts playa Lapamán, terraza vistas al mar. Apto se nachází v Bueu, 2,1 km od pláže Loureiro. Terraza vistas al mar je ubytování s výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apto. 200 mts playa Lapamán, terraza vistas al mar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Casa rural Don Armando

Casa rural Don Armando

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural Don Armando. Boasting garden views, Casa rural Don Armando provides accommodation with a garden and a patio, around 2.6 km from Loureiro Beach. Ubytování Casa rural Don Armando se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Chalet Rural 400 m playa piscina barbacoa chimenea

Chalet Rural 400 m playa piscina barbacoa chimenea

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Rural 400 m playa piscina barbacoa chimenea. Featuring a terrace, Chalet Rural 400 m playa piscina barbacoa chimenea offers accommodation in Bueu with free WiFi and garden views. Ubytování Chalet Rural 400 m playa piscina barbacoa chimenea se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Sobreomar

Sobreomar

Ubytování (Prázdninový dům) Sobreomar. Sobreomar se nachází v Bueu, 250 metrů od pláže Playa Area de Bon, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování Sobreomar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

Tranquilidad con vistas al mar

Tranquilidad con vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Tranquilidad con vistas al mar. Tranquilidad con vistas al mar offers accommodation in Bueu, 2.4 km from Playa Area de Bon. Located on the beachfront, this property features a terrace. Ubytování Tranquilidad con vistas al mar se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).