Hledat

Ubytování

Casa Eloy Apartmány

Barrio Pedregás 3, 27792 Barreiros, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Eloy. Casa Eloy se nachází 1,3 km od pláže Coto a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa Eloy se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa Eloy

Casa Eloy se nachází 1,3 km od pláže Coto a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí. Toto ubytování se nachází 9 minut chůze od pláže. K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, sporák a kávovar. Na místě je dětské hřiště a terasa. Casa Eloy stojí 1,6 km od pláže Playa de Longara a 2 km od pláže Remior. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu s bidetem a fénem.

Jiná ubytování ve městě Barreiros

Playa Catedrales Village

10

Playa Catedrales Village

Ubytování (Prázdninový dům) Playa Catedrales Village. Playa Catedrales Village se nachází v Barreiros, jen pár kroků od pláže Coto, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Playa Catedrales Village se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Cabanas Da Barcela

9,8

Cabanas Da Barcela

Ubytování (Prázdninové domy) Cabanas Da Barcela. Situated in Barreiros in the Galicia region and San Bartolo Beach reachable within 2. Ubytování Cabanas Da Barcela se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Casa César

9,7

Casa César

Ubytování (Prázdninový dům) Casa César. Casa César is set in Barreiros and offers a garden and a terrace. The accommodation is 12 km from Ribadeo. The holiday home also has 3 bathrooms. Ubytování Casa César se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Rías Altas - Hotel Restaurante

9,6

Rías Altas - Hotel Restaurante

Ubytování (Hotel) Rías Altas - Hotel Restaurante. Rías Altas - Hotel Restaurante has a restaurant, free bikes, a bar and water sports facilities in Barreiros. Ubytování Rías Altas - Hotel Restaurante se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Alejandra

9,5

Apartamentos Alejandra

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Alejandra. Located in Barreiros in the Galicia region with San Bartolo Beach nearby, Apartamentos Alejandra provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartamentos Alejandra se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Casa Cadramon

9,3

Casa Cadramon

Ubytování (Apartmány) Casa Cadramon. Located in Barreiros, Casa Cadramon offers a garden and terrace. Ribadeo is 13 km from the property. All units have a seating and dining area. Ubytování Casa Cadramon se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Casa Melva

9,2

Casa Melva

Ubytování (Penzion) Casa Melva. Casa Melva se nachází v Barreiros, 2 km od nejbližších pláží a 6 km od pláže As Catedrais. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Melva se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

A Finca Hotel

9,1

A Finca Hotel

Ubytování (Hotel) A Finca Hotel. Butikový A Finca Hotel se nachází v La Mariña Lucense, 4 km od pláže Las Catedrales. Tento venkovský hotel nabízí pokoje s LED TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování A Finca Hotel se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Tentempé Peregrino

9

Tentempé Peregrino

Ubytování (Bed and breakfast) Tentempé Peregrino. Tentempé Peregrino se nachází v Barreiros, 36 km od Taramundi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Tentempé Peregrino se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Casa Braña

9

Casa Braña

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Braña. Situated in Barreiros in the Galicia region, Casa Braña features a patio and garden views. Ubytování Casa Braña se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Pico da Costa

9

Pico da Costa

Ubytování (Apartmán) Pico da Costa. Featuring garden views, Pico da Costa is situated in Barreiros, around 2.9 km from San Cosme Altar Beach. Ubytování Pico da Costa se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Solarena Bistrot

8,9

Solarena Bistrot

Ubytování (Hotel) Solarena Bistrot. Solarena Bistrot se nachází v Barreiros a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Solarena Bistrot se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Refugio O Castro

8,9

Refugio O Castro

Ubytování (Penzion) Refugio O Castro. Set on the beachfront, Refugio O Castro offers rooms with a terrace. Located in Barreiros, this guest house has a restaurant. Ubytování Refugio O Castro se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Panoramico Playa de Altar I

8,8

Panoramico Playa de Altar I

Ubytování (Apartmán) Panoramico Playa de Altar I. Panoramico Playa de Altar se může pochlubit výhledem do zahrady. I nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 2,4 km od pláže Coto. Ubytování Panoramico Playa de Altar I se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartamento en Barreiros. Playa Catedrales

8,8

Apartamento en Barreiros. Playa Catedrales

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Barreiros. Playa Catedrales. Situated in Barreiros, Apartamento en Barreiros. Playa Catedrales features accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování Apartamento en Barreiros. Playa Catedrales se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Casa As Pedreiras

8,8

Casa As Pedreiras

Ubytování (Prázdninový dům) Casa As Pedreiras. Set in Barreiros, just 500 metres from San Bartolo Beach, Casa As Pedreiras offers beachfront accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Casa As Pedreiras se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Costa Reinante Spa

8,7

Costa Reinante Spa

Ubytování (Apartmán) Costa Reinante Spa. Costa Reinante Spa offers accommodation in San Pedro de Benquerencia. The property boasts views of the mountain is 13 km from Ribadeo. Ubytování Costa Reinante Spa se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartamento Playa de Altar

8,7

Apartamento Playa de Altar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa de Altar. Featuring garden views, Apartamento Playa de Altar provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 400 metres from San Bartolo Beach. Ubytování Apartamento Playa de Altar se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Panoramico Playa de Altar II

8,6

Panoramico Playa de Altar II

Ubytování (Apartmán) Panoramico Playa de Altar II. Panoramico Playa de Altar II se nachází asi 2,4 km od pláže Coto a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na bazén. 2,4 km od pláže Remior. Ubytování Panoramico Playa de Altar II se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Urbanización a 100 metros de la playa

8,5

Urbanización a 100 metros de la playa

Ubytování (Apartmán) Urbanización a 100 metros de la playa. Featuring sea views, Urbanización a 100 metros de la playa features accommodation with a garden and a balcony, around 500 metres from San Bartolo Beach. Ubytování Urbanización a 100 metros de la playa se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Costa Reinante Lua Las Catedrales

8,5

Costa Reinante Lua Las Catedrales

Ubytování (Apartmán) Costa Reinante Lua Las Catedrales. Located in Barreiros in the Galicia region, Costa Reinante Lua Las Catedrales features a garden. Set 1. Ubytování Costa Reinante Lua Las Catedrales se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartamento Playa Catedrales

8,4

Apartamento Playa Catedrales

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa Catedrales. Boasting accommodation with a balcony, Apartamento Playa Catedrales is set in Barreiros. Ubytování Apartamento Playa Catedrales se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO PLAYA CATEDRALES CON TERRAZA Y PISCINA

8,3

APARTAMENTO PLAYA CATEDRALES CON TERRAZA Y PISCINA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO PLAYA CATEDRALES CON TERRAZA Y PISCINA. APARTAMENTO PLAYA CATEDRALES CON TERRAZA Y PISCINA se nachází v Barreiros, 350 metrů od pláže San Cosme Altar, 700 metrů od pláže San Bartolo a necelý 1 km... Ubytování APARTAMENTO PLAYA CATEDRALES CON TERRAZA Y PISCINA se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Praia De Altar Apartment

8,1

Praia De Altar Apartment

Ubytování (Apartmány) Praia De Altar Apartment. Providing garden views, Praia De Altar Apartment in Barreiros provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Praia De Altar Apartment se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Hotel Balcón de San Bartolo

7,9

Hotel Balcón de San Bartolo

Ubytování (Hotel) Hotel Balcón de San Bartolo. Hotel Balcón de San Bartolo nabízí přímý přístup do San Bartola a nachází se kousek pěšky od krásné pláže Playa de las Catedrales. Ubytování Hotel Balcón de San Bartolo se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Playa de las Catedrales 3000

7,2

Apartamentos Playa de las Catedrales 3000

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Playa de las Catedrales 3000. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, Apartamentos Playa de las Catedrales 3000 is situated in Barreiros, within 2.5 km of San Bartolo Beach. Ubytování Apartamentos Playa de las Catedrales 3000 se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Barreiros 3000

7,1

Apartamentos Barreiros 3000

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Barreiros 3000. Located 2.6 km from San Bartolo Beach and providing a seasonal outdoor swimming pool, Apartamentos Barreiros 3000 provides accommodation in Barreiros. Ubytování Apartamentos Barreiros 3000 se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Piso ceferino

Piso ceferino

Ubytování (Apartmán) Piso ceferino. Piso ceferino se nachází v Barreiros, pouhých 1,3 km od pláže Playa de Longara a 1,8 km od pláže Praia de A Pasada, a nabízí terasu. Ubytování Piso ceferino se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful sea view shared pool and furnished terrace

Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful sea view shared pool and furnished terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful sea view shared pool and furnished terrace. Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful sea view shared pool and furnished terrace is located in Barreiros. Ubytování Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful sea view shared pool and furnished terrace se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful sea view furnished balcony and WiFi

Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful sea view furnished balcony and WiFi

Ubytování (Apartmán) Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful sea view furnished balcony and WiFi. Apartment with 2 bedrooms in Barreiros, with wonderful sea view, furnished balcony and WiFi offers accommodation in Barreiros, 3 km from Remior Beach. Ubytování Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful sea view furnished balcony and WiFi se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful mountain view furnished balcony and WiFi

Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful mountain view furnished balcony and WiFi

Ubytování (Apartmán) Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful mountain view furnished balcony and WiFi. Apartment with 2 bedrooms in Barreiros, with wonderful mountain view, furnished balcony and WiFi offers accommodation in Barreiros, 3 km from Remior Beach. Ubytování Apartment with 2 bedrooms in Barreiros with wonderful mountain view furnished balcony and WiFi se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Casa prevada

Casa prevada

Ubytování (Penzion) Casa prevada. Casa prevada is situated in Barreiros and features a bar. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování Casa prevada se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Casa ceferino

Casa ceferino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa ceferino. Casa ceferino nabízí ubytování s výhledem na hory v Barreiros, 2,1 km od pláže Remior a 2,2 km od pláže Playa de Longara. Ubytování Casa ceferino se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Apartamento Barreiros Playa

Apartamento Barreiros Playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Barreiros Playa. Located just 100 metres from San Bartolo Beach, Apartamento Barreiros Playa provides accommodation in Barreiros with access to free bikes, a shared lounge,... Ubytování Apartamento Barreiros Playa se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

CASA RESTAURADA IMPECABLE

CASA RESTAURADA IMPECABLE

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RESTAURADA IMPECABLE. Featuring garden views, CASA RESTAURADA IMPECABLE offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 2.7 km from San Bartolo Beach. Ubytování CASA RESTAURADA IMPECABLE se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

O Xuncal

O Xuncal

Ubytování (Apartmán) O Xuncal. O Xuncal nabízí ubytování s výhledem na hory v Barreiros, 2,4 km od pláže Remior a pláže Coto. Ubytování O Xuncal se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Barranca de San Miguel

Barranca de San Miguel

Ubytování (Prázdninový dům) Barranca de San Miguel. Featuring a big garden, Barranca de San Miguel offers accommodation in the center of the village and around 2 km from Playa de Longara and 3 km from Playa... Ubytování Barranca de San Miguel se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

la marina

la marina

Ubytování (Prázdninový dům) la marina. Boasting garden views, la marina features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.9 km from San Bartolo Beach. Ubytování la marina se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).