Hledat

Ubytování

Casa Elena (Chalet individual en Valle de Ruesga) Prázdninový dům

7 Barrio Valle, 39815 Valle, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elena (Chalet individual en Valle de Ruesga). Casa Elena (Chalet Individuen Valle de Ruesga) se nachází ve Valle v regionu Cantabria a nabízí zahradu. 22 km od města Noja. Ubytování Casa Elena (Chalet individual en Valle de Ruesga) se nachází ve městě Valle (Španělsko - Kantábrie).

Popis ubytování Casa Elena (Chalet individual en Valle de Ruesga)

Na letiště Santander je to 29 km. K dispozici je také terasa. 22 km od města Noja. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům má 5 ložnic, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou a sporákem. Casa Elena (Chalet Individual en Valle de Ruesga) stojí 31 km od Santanderu a 48 km od Bilbaa. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Casa Elena (Chalet Individuen Valle de Ruesga) se nachází ve Valle v regionu Cantabria a nabízí zahradu.

Jiná ubytování ve městě Valle

Palacio Torre de Ruesga

8,8

Palacio Torre de Ruesga

Ubytování (Hotel) Palacio Torre de Ruesga. This 17th-century palace is in the Cantabrian countryside, 15 kilometres from the sea. Ubytování Palacio Torre de Ruesga se nachází ve městě Valle (Španělsko - Kantábrie).

Casona 1828

8,8

Casona 1828

Ubytování (Prázdninový dům) Casona 1828. Set in Cabuerniga in the Cantabria region, Casona 1828 features a garden. The accommodation is 30 km from San Vicente de la Barquera. Ubytování Casona 1828 se nachází ve městě Valle (Španělsko - Kantábrie).

Casa Las Lindes Valle de Cabuerniga , Cantabria

Casa Las Lindes Valle de Cabuerniga , Cantabria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Las Lindes Valle de Cabuerniga , Cantabria. Casa Las Lindes Valle de Cabuerniga, Cantabria se nachází v Cabuerniga v regionu Cantabria a nabízí terasu. Suances leží 31 km daleko. Ubytování Casa Las Lindes Valle de Cabuerniga , Cantabria se nachází ve městě Valle (Španělsko - Kantábrie).