Hledat

Ubytování

Casa dos Arcos Prázdninový dům

12 Rúa Pardo de Cela, 27740 Mondoñedo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa dos Arcos. Casa dos Arcos se nachází v Mondoñedo a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 32 km od Viveira. Ubytování Casa dos Arcos se nachází ve městě Mondoñedo (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa dos Arcos

Casa dos Arcos se nachází v Mondoñedo a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Prázdninový dům stojí 49 km od Luga a 29 km od Ribadea. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 32 km od Viveira. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Na letiště A Coruña je to 83 km. V okolí se můžete věnovat rybaření.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Mondoñedo

Lumen Place

10

Lumen Place

Ubytování (Apartmány) Lumen Place. Lumen Place se nachází v Mondoñedo. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Lumen Place se nachází ve městě Mondoñedo (Španělsko - Galicie).

El Taller de Doña Remedios

9,9

El Taller de Doña Remedios

Ubytování (Prázdninový dům) El Taller de Doña Remedios. El Taller de Doña Remedios se nachází v obci Mondoñedo v Galicii a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování El Taller de Doña Remedios se nachází ve městě Mondoñedo (Španělsko - Galicie).

A Casa das Augas

9,8

A Casa das Augas

Ubytování (Penzion) A Casa das Augas. A Casa das Augas se nachází v Mondoñedo a nabízí zahradu a terasu. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování A Casa das Augas se nachází ve městě Mondoñedo (Španělsko - Galicie).

Casa Pedrosa

9,4

Casa Pedrosa

Ubytování (Apartmány) Casa Pedrosa. Providing a shared garden, Casa Pedrosa are apartments set in a 17th-century building in Mondoñedo. They feature free WiFi and free parking. Ubytování Casa Pedrosa se nachází ve městě Mondoñedo (Španělsko - Galicie).

A Casa de Mañas

8,9

A Casa de Mañas

Ubytování (Venkovský dům) A Casa de Mañas. A Casa de Mañas se nachází na venkově za městem Mondoñedo a nabízí okouzlující pokoje s hydromasážní sprchou. Ubytování A Casa de Mañas se nachází ve městě Mondoñedo (Španělsko - Galicie).

Hostal padornelo

8,8

Hostal padornelo

Ubytování (Penzion) Hostal padornelo. Hostal padornelo se nachází v Mondoñedo. Penzion nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hostal padornelo se nachází ve městě Mondoñedo (Španělsko - Galicie).