Hledat

Ubytování

Casa de Pueblo con Vistas, Petín Prázdninový dům

Rúa Carreira, 9, 32356 Petín, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Pueblo con Vistas, Petín. Casa de Pueblo con Vistas, Petín se nachází v Petíně v Galicii a nabízí balkon a výhled na hory. Nabízí výhled na řeku a je vzdálen 50 km od Sarrie. Ubytování Casa de Pueblo con Vistas, Petín se nachází ve městě Petín (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa de Pueblo con Vistas, Petín

Prázdninový dům má 4 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na jezero. Prázdninový dům má terasu. Nabízí výhled na řeku a je vzdálen 50 km od Sarrie. Casa de Pueblo con Vistas, Petín má gril a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Casa de Pueblo con Vistas, Petín se nachází v Petíně v Galicii a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování je vzdálené 47 km od Ponferrady a 35 km od Monforte de Lemos.

Jiná ubytování ve městě Petín

Casa Penelas, Petin

8,9

Casa Penelas, Petin

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Penelas, Petin. Situated in Petín in the Galicia region, Casita acogedora features a terrace and lake views. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Casa Penelas, Petin se nachází ve městě Petín (Španělsko - Galicie).