Hledat

Ubytování

Casa De Poble Termes Romanes Prázdninový dům

Calle Nou, 25, 08140 Caldes de Montbui, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa De Poble Termes Romanes. Ubytování se nachází v Caldes de Montbui, Casa De Poble Termes Romanes nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa De Poble Termes Romanes se nachází ve městě Caldes de Montbui (Španělsko - Katalánsko).

Popis ubytování Casa De Poble Termes Romanes

Prázdninový dům stojí 34 km od Barcelony a 26 km od Mataró. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Klimatizované ubytování je vzdálené 21 km od Sabadell. Casa De Poble Termes Romanes stojí 49 km od barcelonského letiště El Prat. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Ubytování se nachází v Caldes de Montbui, Casa De Poble Termes Romanes nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. V ubytování Casa De Poble Termes Romanes máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Caldes de Montbui

Casa Bella con piscina

9,3

Casa Bella con piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bella con piscina. Featuring an outdoor swimming pool, a bar, and a shared lounge, Casa Bella con piscina offers accommodation in Caldes de Montbui with free WiFi and pool... Ubytování Casa Bella con piscina se nachází ve městě Caldes de Montbui (Španělsko - Katalánsko).

RVHotels Broquetas Spa Termal

8,4

RVHotels Broquetas Spa Termal

Ubytování (Hotel) RVHotels Broquetas Spa Termal. Set in beautiful ornate gardens, this elegant hotel is located next to the Fuente del León and the Roman Baths. Ubytování RVHotels Broquetas Spa Termal se nachází ve městě Caldes de Montbui (Španělsko - Katalánsko).

RVHotels Spa Vila de Caldes - Adults only

8,3

RVHotels Spa Vila de Caldes - Adults only

Ubytování (Hotel) RVHotels Spa Vila de Caldes - Adults only. This charming hotel is set in the centre of the spa town of Caldes de Montbui. Ubytování RVHotels Spa Vila de Caldes - Adults only se nachází ve městě Caldes de Montbui (Španělsko - Katalánsko).

Camping El Pasqualet

8,3

Camping El Pasqualet

Ubytování (Kemp) Camping El Pasqualet. Camping El Pasqualet se nachází v Caldes de Montbui a nabízí výhled na hory, restauraci, dětský klub, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování Camping El Pasqualet se nachází ve městě Caldes de Montbui (Španělsko - Katalánsko).

Balneari Termes Victòria

8,3

Balneari Termes Victòria

Ubytování (Hotel) Balneari Termes Victòria. This family-run hotel is located in the heart of the historical centre of Caldes de Montbui with its Roman Baths. Ubytování Balneari Termes Victòria se nachází ve městě Caldes de Montbui (Španělsko - Katalánsko).

Can Ramón

Can Ramón

Ubytování (Prázdninový dům) Can Ramón. Can Ramón is set in Caldes de Montbui and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování Can Ramón se nachází ve městě Caldes de Montbui (Španělsko - Katalánsko).