Hledat

Ubytování

Casa de playa TABI Caión- A Coruña (VUT-CO-000899) Prázdninový dům

Calle San Roque, 3 Cayón (Caión), 15145 Cayón, Španělsko - Zobrazit mapu

Popis ubytování Casa de playa TABI Caión- A Coruña (VUT-CO-000899)

Tento prázdninový dům má 2 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 2 koupelny se sprchou a pračkou. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří anglicky, španělsky, galicijsky a portugalsky. Casa de playa TABI Caión- A Coruña (VUT-CO-000899) se nachází v Cayónu. Prázdninový dům stojí 18 km od města A Coruña a 49 km od Santiaga de Compostela. Na letiště A Coruña je to 18 km. 23 km od Oleirosu. A Coruña (VUT-CO-000899). V okolí se lze věnovat pěší turistice a rybaření. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Cayón

Apartamento CARACOLEIRO CAION

9,5

Apartamento CARACOLEIRO CAION

Ubytování (Apartmán) Apartamento CARACOLEIRO CAION. Apartamento CARACOLEIRO CAION se nachází v Cayónu a nabízí restauraci. 24 km od Oleirosu. Ubytování Apartamento CARACOLEIRO CAION se nachází ve městě Cayón (Španělsko - Galicie).

Vila Mariña. Casa marinera con terraza sobre el mar en Caión

Vila Mariña. Casa marinera con terraza sobre el mar en Caión

Ubytování (Apartmány) Vila Mariña. Casa marinera con terraza sobre el mar en Caión. Set in Cayón, Vila Mariña. Casa marinera con terraza sobre el mar en Caión offers accommodation with a balcony. Ubytování Vila Mariña. Casa marinera con terraza sobre el mar en Caión se nachází ve městě Cayón (Španělsko - Galicie).

A Casa Da Caracola

A Casa Da Caracola

Ubytování (Apartmán) A Casa Da Caracola. Providing free WiFi, A Casa Da Caracola is located on the beachfront in Cayón. The apartment has sea views and is 44 km from Betanzos. Ubytování A Casa Da Caracola se nachází ve městě Cayón (Španělsko - Galicie).

Casa do Cruceiro surfing Costa da Morte

Casa do Cruceiro surfing Costa da Morte

Ubytování (Prázdninový dům) Casa do Cruceiro surfing Costa da Morte. Casa do Cruceiro surfing Costa da Morte se nachází v Cayónu a nabízí bar, zahradu a terasu. 23 km od Santa Cruz de Oleiros. Ubytování Casa do Cruceiro surfing Costa da Morte se nachází ve městě Cayón (Španělsko - Galicie).