Hledat

Ubytování

Casa de Labranza Ría de Castellanos Penzion

Los Mártires, 4, 39193 Arnuero, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Casa de Labranza Ría de Castellanos. Tento tichý hotel obklopený působivou krajinou pobřeží Kantábrie vám umožní strávit relaxační dovolenou v krásné krajině zeleného Španělska. Ubytování Casa de Labranza Ría de Castellanos se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Popis ubytování Casa de Labranza Ría de Castellanos

Místní krajina je plná starobylých farem, vil, kostelů a klášterů. Hotel Ría de Castellanos byl nedávno postaven v tradičním rustikálním stylu, díky kterému se používá dřevo, kámen a keramika. Tento tichý hotel obklopený působivou krajinou pobřeží Kantábrie vám umožní strávit relaxační dovolenou v krásné krajině zeleného Španělska. Má restauraci, kde můžete ochutnat typická domácí jídla z kantabrijských mořských plodů, čerstvé místní maso a kvalitní vína. Můžete také jednoduše relaxovat na hotelové terase nebo ve velkých zahradách. Strávte nějaký čas v okolí Arnuera, kde najdete širokou škálu venkovních sportovních a kulturních aktivit. V ubytování Casa de Labranza Ría de Castellanos máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Arnuero

VADOS - LA COLINA

9,8

VADOS - LA COLINA

Ubytování (Apartmán) VADOS - LA COLINA. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, VADOS - LA COLINA is situated in Arnuero. Ubytování VADOS - LA COLINA se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Estudio de encanto en Isla playa

9,7

Estudio de encanto en Isla playa

Ubytování (Apartmán) Estudio de encanto en Isla playa. Set in Arnuero in the Cantabria region, Estudio de encanto en Isla playa has a patio and river views. Located 1. Ubytování Estudio de encanto en Isla playa se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Duplex de encanto en Isla Playa

9,7

Duplex de encanto en Isla Playa

Ubytování (Apartmán) Duplex de encanto en Isla Playa. Boasting river views, Duplex de encanto en Isla Playa provides accommodation with a garden and a balcony, around 1.9 km from Playa Ris. Ubytování Duplex de encanto en Isla Playa se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Apartamentos San Juan

9,7

Apartamentos San Juan

Ubytování (Apartmány) Apartamentos San Juan. Apartamentos San Juan se nachází v Arnueru, 40 km od Suances, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají kuchyň s lednicí. Ubytování Apartamentos San Juan se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

I LOVE ISLA PLAYA (SOLO FAMILIAS)

9,4

I LOVE ISLA PLAYA (SOLO FAMILIAS)

Ubytování (Apartmány) I LOVE ISLA PLAYA (SOLO FAMILIAS). Nachází se na ostrově Isla v regionu Kantabrie, s Playa del Sable a Playa de Cuarezo v blízkosti, I LOVE ISLA PLAYA (SOLO FAMILIAS) Nabízí ubytování s... Ubytování I LOVE ISLA PLAYA (SOLO FAMILIAS) se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

BIULES - LA COLINA

9,4

BIULES - LA COLINA

Ubytování (Apartmán) BIULES - LA COLINA. BIULES - LA COLINA is located in Arnuero and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování BIULES - LA COLINA se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Hotel Posada La Robleda

9,2

Hotel Posada La Robleda

Ubytování (Hotel) Hotel Posada La Robleda. La Robleda byl navržen tak, aby vypadal jako typická kantabrijská venkovská vila. Ubytování Hotel Posada La Robleda se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

PORTILLO - LA COLINA

9,2

PORTILLO - LA COLINA

Ubytování (Apartmán) PORTILLO - LA COLINA. PORTILLO - LA COLINA is set in Arnuero and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The apartment features city views and is 6 km from Isla. Ubytování PORTILLO - LA COLINA se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Hosteria de Arnuero

9

Hosteria de Arnuero

Ubytování (Venkovský dům) Hosteria de Arnuero. Hosteria de Arnuero sídlí ve zrekonstruovaném domě z 18. století v krásné zahradě ve městě Arnuero v Kantábrii. Ubytování Hosteria de Arnuero se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

CASTRO - LA COLINA

9

CASTRO - LA COLINA

Ubytování (Apartmán) CASTRO - LA COLINA. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, CASTRO - LA COLINA is located in Arnuero. Ubytování CASTRO - LA COLINA se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Hotel Las Torres

9

Hotel Las Torres

Ubytování (Venkovský dům) Hotel Las Torres. Las Torres is a rustic hotel in San Pantaleón, 5 minutes’ drive from Noja Beach and Golf Course. Ubytování Hotel Las Torres se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Apartamentos Los Frutales

8,4

Apartamentos Los Frutales

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Los Frutales. Apartamentos Los Frutales se nachází v Arnueru, 2,6 km od pláže Trengandin a 2,7 km od pláže Playa Ris. Ubytování Apartamentos Los Frutales se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

EL CINCHO - LA COLINA

8,4

EL CINCHO - LA COLINA

Ubytování (Apartmán) EL CINCHO - LA COLINA. EL CINCHO - LA COLINA se nachází v Arnueru a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování EL CINCHO - LA COLINA se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Casa Magdalena: mar y montaña

Casa Magdalena: mar y montaña

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Magdalena: mar y montaña. Casa Magdalena se nachází v Adinu v regionu Kantábrie a nabízí: Apartmán má balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Magdalena: mar y montaña se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).

Villa Miguel

Villa Miguel

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Miguel. Villa Miguel se nachází v Arnueru v Kantábrii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Miguel se nachází ve městě Arnuero (Španělsko - Kantábrie).