Hledat

Ubytování

Casa de Labranza Naz Prázdninový dům

Naz de abaixo Lugar Naz de Abaixo 46, 27466 Sober, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Labranza Naz. Casa de Labranza Naz se nachází v Soberu a nabízí zahradu a gril. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 46 km od Sarrie. Ubytování Casa de Labranza Naz se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa de Labranza Naz

Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Casa de Labranza Naz se nachází v Soberu a nabízí zahradu a gril. Prázdninový dům stojí 44 km od Ourense a 14 km od Monforte de Lemos. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 46 km od Sarrie. V ubytování Casa de Labranza Naz máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Sober

Casa dos arcos

10

Casa dos arcos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa dos arcos. Set in Sober, Casa dos arcos offers BBQ facilities, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa dos arcos se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Casa dos Arcos

9,8

Apartamentos Casa dos Arcos

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa dos Arcos. Located in Sober in the Galicia region, Apartamentos Casa dos Arcos provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartamentos Casa dos Arcos se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Finca Bacelo Ribeira Sacra

9,8

Finca Bacelo Ribeira Sacra

Ubytování (Apartmány) Finca Bacelo Ribeira Sacra. Finca Bacelo Ribeira Sacra se nachází v Soberu, 41 km od Sarrie, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finca Bacelo Ribeira Sacra se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

As Penedas, Casa dos Arcos

9,7

As Penedas, Casa dos Arcos

Ubytování (Prázdninový dům) As Penedas, Casa dos Arcos. Casa dos Arcos se nachází v obci Sober. 36 km od Sarrie. Ubytování As Penedas, Casa dos Arcos se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Loft con Jacuzzi os Arcos

9,7

Loft con Jacuzzi os Arcos

Ubytování (Apartmán) Loft con Jacuzzi os Arcos. S vířivkou. Loft con Jacuzzi os Arcos se nachází ve městě Sober. 36 km od Sarrie. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Loft con Jacuzzi os Arcos se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Casa do Polo A Vilerma

9,7

Casa do Polo A Vilerma

Ubytování (Venkovský dům) Casa do Polo A Vilerma. Casa do Polo A Vilerma se nachází v Soberu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tento venkovský dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa do Polo A Vilerma se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Casa Chuss

9,7

Casa Chuss

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Chuss. Casa Chuss is situated in Sober and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Chuss se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Casa de las Flores

9,5

Casa de las Flores

Ubytování (Venkovský dům) Casa de las Flores. Located in Sober, Casa de las Flores provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa de las Flores se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

A Casa de Pia

9,5

A Casa de Pia

Ubytování (Prázdninový dům) A Casa de Pia. A Casa de Pia se nachází v Soberu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování A Casa de Pia se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

A Maquia Do Pousavedra

9,3

A Maquia Do Pousavedra

Ubytování (Prázdninový dům) A Maquia Do Pousavedra. Situated in Sober in the Galicia region, A Maquia Do Pousavedra has a patio and garden views. Ubytování A Maquia Do Pousavedra se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Casa do Bouza Vello

9,3

Apartamentos Casa do Bouza Vello

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa do Bouza Vello. Set in Sober in the Galicia region, Apartamentos Casa do Bouza Vello offers accommodation with free WiFi, as well as access to a hot tub. Ubytování Apartamentos Casa do Bouza Vello se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Pena da Osa

9,1

Pena da Osa

Ubytování (Prázdninový dům) Pena da Osa. Pena da Osa se nachází v Soberu a nabízí zahradu, gril a terasu. 27 km od Ourense. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pena da Osa se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

O Fogar do Monte

9,1

O Fogar do Monte

Ubytování (Penzion) O Fogar do Monte. Featuring a garden, O Fogar do Monte is set in Sober. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování O Fogar do Monte se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

CASA MENCIA

9,1

CASA MENCIA

Ubytování (Apartmán) CASA MENCIA. Set in Sober, CASA MENCIA offers accommodation with a bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování CASA MENCIA se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Casa Nuezes

9

Casa Nuezes

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nuezes. Featuring accommodation with a balcony, Casa Nuezes is located in Sober. The property has garden views and is 19 km from Monforte de Lemos. Ubytování Casa Nuezes se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Casa dos Mestres

9

Casa dos Mestres

Ubytování (Prázdninový dům) Casa dos Mestres. Casa dos Mestres is situated in Sober and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casa dos Mestres se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Casa Grande de Rosende

8,9

Casa Grande de Rosende

Ubytování (Hotel) Casa Grande de Rosende. Tento zámek z 18. století se nachází v galicijské oblasti Ribeira Sacra a kombinuje krásné venkovské prostředí s tradiční velkolepostí. Má velkou zahradu. Ubytování Casa Grande de Rosende se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Eurostars Pazo de Sober

8,9

Eurostars Pazo de Sober

Ubytování (Hotel) Eurostars Pazo de Sober. Eurostars Pazo de Sober features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Sober. Ubytování Eurostars Pazo de Sober se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Pazo de Moreda

8,8

Pazo de Moreda

Ubytování (Prázdninový dům) Pazo de Moreda. Pazo de Moreda se nachází v Soberu a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Pazo de Moreda se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

CASA CAMPO

CASA CAMPO

Ubytování (Venkovský dům) CASA CAMPO. CASA CAMPO is situated in Sober and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování CASA CAMPO se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

O Forno Casa Ferrador Ribeira Sacra

O Forno Casa Ferrador Ribeira Sacra

Ubytování (Apartmán) O Forno Casa Ferrador Ribeira Sacra. O Forno Casa Ferrador Ribeira Sacra is located in Sober and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytování O Forno Casa Ferrador Ribeira Sacra se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

O Fogón Casa Ferrador Ribeira Sacra

O Fogón Casa Ferrador Ribeira Sacra

Ubytování (Apartmán) O Fogón Casa Ferrador Ribeira Sacra. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a garden, O Fogón Casa Ferrador Ribeira Sacra provides accommodation in Sober with free WiFi and... Ubytování O Fogón Casa Ferrador Ribeira Sacra se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Viña Cazoga

Viña Cazoga

Ubytování (Prázdninový dům) Viña Cazoga. Viña Cazoga se nachází v obci Sober v Galicii a nabízí terasu a výhled na hory. 43 km od Sarrie. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Viña Cazoga se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

Casa Pion

Casa Pion

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pion. Situated in Sober in the Galicia region, Casa Pion has a patio and garden views. Ubytování Casa Pion se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

O Yunque Casa Ferrador Ribeira Sacra

O Yunque Casa Ferrador Ribeira Sacra

Ubytování (Apartmán) O Yunque Casa Ferrador Ribeira Sacra. Situated in Sober, O Yunque Casa Ferrador Ribeira Sacra offers bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování O Yunque Casa Ferrador Ribeira Sacra se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).

A Forxa Casa Ferrador Ribeira Sacra

A Forxa Casa Ferrador Ribeira Sacra

Ubytování (Apartmán) A Forxa Casa Ferrador Ribeira Sacra. Located in Sober, A Forxa Casa Ferrador Ribeira Sacra provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a 24-hour front desk, and... Ubytování A Forxa Casa Ferrador Ribeira Sacra se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie).