Hledat

Ubytování

Casa de Anmar casa independiente con jardín Prázdninový dům

2025 Barrio el Faro, 39170 Bareyo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Anmar casa independiente con jardín. Casa de Anmar casa independiente con jardín se nachází v Bareyu, 1,6 km od pláže Playa de La Arena, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě... Ubytování Casa de Anmar casa independiente con jardín se nachází ve městě Bareyo (Španělsko - Kantábrie).

Popis ubytování Casa de Anmar casa independiente con jardín

Na letiště Santander je to 20 km. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 3 koupelny s bidetem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Casa de Anmar casa independiente con jardín se nachází v Bareyu, 1,6 km od pláže Playa de La Arena, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci.

Jiná ubytování ve městě Bareyo

Apartamentos Mirador de Bareyo

7,7

Apartamentos Mirador de Bareyo

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Mirador de Bareyo. Offering a garden, Apartamentos Mirador de Bareyo is situated in Bareyo. Santander is a 30-minute drive away. Free private parking is available on site. Ubytování Apartamentos Mirador de Bareyo se nachází ve městě Bareyo (Španělsko - Kantábrie).

Excepcional chalet Faro de Cabo de Ajo

Excepcional chalet Faro de Cabo de Ajo

Ubytování (Prázdninový dům) Excepcional chalet Faro de Cabo de Ajo. Excepcional chalet Faro de Cabo de Ajo, a property with a terrace, is located in Bareyo, 1.6 km from Playa de La Arena. Ubytování Excepcional chalet Faro de Cabo de Ajo se nachází ve městě Bareyo (Španělsko - Kantábrie).

¡Nuevo! Espectacular casa recién reformada con piscina

¡Nuevo! Espectacular casa recién reformada con piscina

Ubytování (Prázdninový dům) ¡Nuevo! Espectacular casa recién reformada con piscina. Nuevo! Espectacular casa recién reformada con piscina nabízí ubytování v Bareyu, 2,4 km od pláže Playa de La Arena. Ubytování ¡Nuevo! Espectacular casa recién reformada con piscina se nachází ve městě Bareyo (Španělsko - Kantábrie).