Hledat

Ubytování

Casa Berdeal Venkovský dům

Xuncal,S/N, 15339 Mañón, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Berdeal. Casa Berdeal se nachází v Mañónu a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 25 km od Cedeiry. Ubytování Casa Berdeal se nachází ve městě Mañón (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa Berdeal

Casa Berdeal se nachází v Mañónu a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na letiště A Coruña je to 88 km. Venkovský dům stojí 23 km od Viveira a 28 km od Burely de Cabo. Tento venkovský dům má 6 ložnic, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu s vanou. 25 km od Cedeiry. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří anglicky a španělsky. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Mañón

Abeiro do Sor

9,6

Abeiro do Sor

Ubytování (Apartmány) Abeiro do Sor. Abeiro do Sor se nachází v Mañónu a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je také terasa. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Abeiro do Sor se nachází ve městě Mañón (Španělsko - Galicie).

The Cliffs - A Casa de Mercedes

The Cliffs - A Casa de Mercedes

Ubytování (Prázdninový dům) The Cliffs - A Casa de Mercedes. The Cliffs - A Casa de Mercedes se nachází v Mañónu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. 26 km od města Burela de Cabo. Ubytování The Cliffs - A Casa de Mercedes se nachází ve městě Mañón (Španělsko - Galicie).