Hledat

Ubytování

Casa Barrina Prázdninový dům

25 Carrer de la Capadella, 43580 Riumar, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Barrina. Casa Barrina se nachází v Riumaru a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Barrina se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Popis ubytování Casa Barrina

Casa Barrina stojí 250 metrů od pláže Playa de Riumar a necelý 1 km od pláže Playa Bassa d'Arena. Casa Barrina se nachází v Riumaru a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Na místě je dětské hřiště a sluneční terasa. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Reus je to 54 km. Toto ubytování se nachází 4 minuty chůze od pláže. Prázdninový dům má 5 ložnic, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma
  • Pláž

Jiná ubytování ve městě Riumar

Villa Pepito

9,7

Villa Pepito

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Pepito. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Pepito is situated in Riumar. Ubytování Villa Pepito se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Uly

9,7

Casa Uly

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Uly. Set in Riumar, just 2.9 km from Isla de Buda Beach, Casa Uly offers beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue... Ubytování Casa Uly se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Riu Avall

9,6

Casa Riu Avall

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Riu Avall. Casa Riu Avall se nachází v Riumaru, 1,6 km od pláže Playa Bassa d'Arena, a nabízí krytý bazén. Ubytování Casa Riu Avall se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Villa Julia

9,6

Villa Julia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Julia. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Julia is set in Riumar. Ubytování Villa Julia se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

La Parcela

9,5

La Parcela

Ubytování (Prázdninový dům) La Parcela. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, La Parcela is situated in Riumar. Ubytování La Parcela se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Caseta Les Creus

9,4

Caseta Les Creus

Ubytování (Prázdninový dům) Caseta Les Creus. Caseta Les Creus nabízí ubytování s grilem v obci Riumar. Nabízí výhled na moře a terasu. Ubytování Caseta Les Creus se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Apartamento en la playa de Riumar

9,4

Apartamento en la playa de Riumar

Ubytování (Apartmán) Apartamento en la playa de Riumar. Situated in Riumar, just 1 km from Playa de Riumar, Apartamento en la playa de Riumar features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming... Ubytování Apartamento en la playa de Riumar se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Villa Fernweh - Delta de l'Ebre

9,4

Villa Fernweh - Delta de l'Ebre

Ubytování (Vila) Villa Fernweh - Delta de l'Ebre. Villa Fernweh - Delta de l'Ebre se nachází v obci Riumar a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, sdíleným společným prostorem a... Ubytování Villa Fernweh - Delta de l'Ebre se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Chalet - Zona de descanso Alvaro

9,3

Chalet - Zona de descanso Alvaro

Ubytování (Apartmán) Chalet - Zona de descanso Alvaro. Featuring pool views, Chalet - Zona de descanso Alvaro provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 600 metres from Playa de... Ubytování Chalet - Zona de descanso Alvaro se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Sonia

9,2

Casa Sonia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sonia. Casa Sonia se nachází v Riumaru, 700 metrů od pláže Playa de Riumar a 1,6 km od pláže Playa Bassa d'Arena. Nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Sonia se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa BELMAR

9,2

Casa BELMAR

Ubytování (Prázdninový dům) Casa BELMAR. Casa BELMAR se nachází v Riumaru, 400 metrů od pláže Playa de Riumar a 1,6 km od pláže Playa Bassa d'Arena. Ubytování Casa BELMAR se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Marga

9,1

Casa Marga

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Marga. Prázdninový dům Casa Marga se nachází v letovisku Riumar a nabízí soukromý bazén. K dispozici je také venkovní bazén a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Marga se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Sastre

9,1

Casa Sastre

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sastre. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Casa Sastre is situated in Riumar. Ubytování Casa Sastre se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

casa Mariona

9,1

casa Mariona

Ubytování (Prázdninové domy) casa Mariona. Casa Mariona se nachází 550 metrů od pláže Playa de Riumar a nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování casa Mariona se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Gisela

9

Gisela

Ubytování (Prázdninový dům) Gisela. Boasting garden views, Gisela features accommodation with a patio and a coffee machine. Ubytování Gisela se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Chalet turistico Riumar

9

Chalet turistico Riumar

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet turistico Riumar. Located in Riumar in the Catalonia region, Chalet turistico Riumar features a garden. Ubytování Chalet turistico Riumar se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Villa Mendoza

9

Villa Mendoza

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mendoza. Located in Riumar, just 2.7 km from Isla de Buda Beach, Villa Mendoza provides beachfront accommodation with free bikes, a garden, barbecue facilities and... Ubytování Villa Mendoza se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Holiday Home Paradise Ebro 1

8,8

Holiday Home Paradise Ebro 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Paradise Ebro 1. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday Home Paradise Ebro 1 is located in Riumar. Ubytování Holiday Home Paradise Ebro 1 se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Diamond House

8,8

Diamond House

Ubytování (Prázdninový dům) Diamond House. Diamond House se nachází v letovisku Riumar, pouhých 500 metrů od pláže Playa de Riumar, a nabízí ubytování u pláže s venkovním bazénem, společným lounge,... Ubytování Diamond House se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Mañet

8,8

Casa Mañet

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mañet. Prázdninový dům Casa Mañet se nachází v letovisku Riumar a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Mañet se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Can Xiquets

8,7

Can Xiquets

Ubytování (Prázdninový dům) Can Xiquets. Can Xiquets se nachází v Riumaru, 450 metrů od pláže Playa de Riumar a 1,5 km od pláže Playa Bassa d'Arena. Ubytování Can Xiquets se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Apartamento Guillem

8,7

Apartamento Guillem

Ubytování (Apartmán) Apartamento Guillem. Apartamento Guillem offers accommodation in Riumar, 300 metres from Playa de Riumar. The nearest airport is Reus Airport, 87 km from the apartment. Ubytování Apartamento Guillem se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Tequila

8,7

Casa Tequila

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tequila. Situated in Riumar, within 400 metres of Playa de Riumar, Casa Tequila offers accommodation with air conditioning. Ubytování Casa Tequila se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Marisa

8,7

Casa Marisa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Marisa. Casa Marisa se nachází přímo u pláže v Riumar a nabízí ubytování se soukromým venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, soukromým parkovištěm a zázemím pro... Ubytování Casa Marisa se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Azul

8,6

Casa Azul

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Azul. Casa Azul is set in Riumar and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace. Ubytování Casa Azul se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Laguna 2

8,6

Casa Laguna 2

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Laguna 2. Casa Laguna 2 se nachází v Riumaru, 550 metrů od pláže Playa de Riumar a 1,4 km od pláže Playa Bassa d'Arena, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Laguna 2 se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Amor

8,5

Casa Amor

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Amor. Set in Riumar, just 500 metres from Playa de Riumar, Casa Amor offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden and... Ubytování Casa Amor se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Jasmin 1

8,5

Casa Jasmin 1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Jasmin 1. Boasting pool views, Casa Jasmin 1 features accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 1.1 km from Playa de Riumar. Ubytování Casa Jasmin 1 se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Apartamento Gerard

8,4

Apartamento Gerard

Ubytování (Apartmán) Apartamento Gerard. Boasting garden views, Apartamento Odina features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden, around 300 metres from Playa de... Ubytování Apartamento Gerard se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Marimar

8,4

Marimar

Ubytování (Prázdninové domy) Marimar. Located in Riumar in the Catalonia region and Playa de Riumar reachable within 500 metres, Marimar provides accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Marimar se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Encarni

8,3

Encarni

Ubytování (Prázdninový dům) Encarni. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Encarni is located in Riumar. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Encarni se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).

Casa Lidia

8,3

Casa Lidia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lidia. Featuring an outdoor pool and pool views, Casa Lidia is located in Riumar. This holiday home has a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Casa Lidia se nachází ve městě Riumar (Španělsko - Katalánsko).