Hledat

Ubytování

Camping Breznik Kemp

Unternarrach 21, 9122 Sankt Kanzian, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Kemp) Camping Breznik. Camping Breznik se nachází 15 km od hradu Neudenstein a nabízí ubytování, restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Camping Breznik se nachází ve městě Unternarrach (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Camping Breznik

Některé apartmány mají terasu, klimatizaci, jídelní kout a posezení se satelitní TV. Na místě si můžete zahrát stolní tenis a v okolí se věnovat pěší turistice nebo cyklistice. Camping Breznik se nachází 15 km od hradu Neudenstein a nabízí ubytování, restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Na letiště Klagenfurt je to 28 km. Camping Breznik má dětské hřiště. Některé apartmány mají kuchyňský kout s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a lednicí. Kemp poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Pláž
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Unternarrach

Gebetsroither - Camping Breznik

Gebetsroither - Camping Breznik

Ubytování (Kemp) Gebetsroither - Camping Breznik. Gebetsroither - Camping Breznik offers pet-friendly accommodation in Steinerberg. Bled is 42 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Gebetsroither - Camping Breznik se nachází ve městě Unternarrach (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Blazej am Turnersee

Ferienwohnungen Blazej am Turnersee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Blazej am Turnersee. Ferienwohungen Blazej is set in Unternarrach. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Ferienwohnungen Blazej am Turnersee se nachází ve městě Unternarrach (Rakousko - Korutany).