Hledat

Ubytování

Byt Erbenka Apartmán

Erbenova 949, Tišnov, 666 03, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Byt Erbenka. Byt Erbenka se nachází v Tišnově. Apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Byt Erbenka leží 25 km od Brna a 33 km od letiště... Ubytování Byt Erbenka se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Byt Erbenka

Byt Erbenka se nachází v Tišnově. Byt Erbenka leží 25 km od Brna a 33 km od letiště Brno-Tuřany. Apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj.

Vybavení ubytování Byt Erbenka

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Vlastní koupelna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aquapark
 • Pěší turistika
 • Tenisový kurt
 • Letištní transfer
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Tišnov

Apartman75

9,7

Apartman75

Ubytování (Apartmán) Apartman75. Apartmán75 se nachází v Tišnově. Nabízí posezení a bezplatné připojení k Wi-Fi. Ubytování Apartman75 se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman75 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman75 momentálně evidujeme 62 recenzí.

Penzion Laskala Tišnov

9,4

Penzion Laskala Tišnov

Ubytování (Penzion) Penzion Laskala Tišnov. Penzion Laskala Tišnov se nachází v Tišnově a nabízí zahradu, terasu, gril, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Laskala Tišnov se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Laskala Tišnov má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Laskala Tišnov momentálně evidujeme 226 recenzí.

Tišnovská Rychta

9,3

Tišnovská Rychta

Ubytování (Penzion) Tišnovská Rychta. Tišnovská Rychta se nachází v Tišnově, 200 metrů od autobusové zastávky a vlakového nádraží, 8 km od hradu Pernštejn a 20 km od zoo Brno. Ubytování Tišnovská Rychta se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tišnovská Rychta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Tišnovská Rychta momentálně evidujeme 115 recenzí.

Červený Mlýn

7,8

Červený Mlýn

Ubytování (Hotel) Červený Mlýn. Hotel Červený Mlýn, který kdysi sloužil jako vodní mlýn, se nachází v malém městečku Tišnov na jižní Moravě, 22 km od Brna. Ubytování Červený Mlýn se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Červený Mlýn má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Červený Mlýn momentálně evidujeme 116 recenzí.

V podpalubí

V podpalubí

Ubytování (Apartmán) V podpalubí. V podpalubí is set in Tišnov and offers a bar and a terrace. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování V podpalubí se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Pod kapličkou

Penzion Pod kapličkou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod kapličkou. Penzion Pod kapličkou se nachází v Tišnově a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Pod kapličkou se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj).

Skalička 31

Skalička 31

Ubytování (Prázdninový dům) Skalička 31. Skalička 31 is situated in Tišnov and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Skalička 31 se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

V podpalubí

V podpalubí

Ubytování (Apartmán) V podpalubí. V podpalubí is set in Tišnov and offers a bar and a terrace. The apartment consists of 1 separate bedroom, 2 bathrooms and a living room. Ubytování V podpalubí se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)