Hledat

Ubytování

Bylo Nebylo apartmány Apartmány

Vítkovice 374, Vítkovice, 512 38, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Bylo Nebylo apartmány. Bylo nebylo apartmány se nachází ve Vítkovicích v Libereckém kraji, 300 metrů od Jizerky. Ubytování Bylo Nebylo apartmány se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Bylo Nebylo apartmány

Bylo nebylo apartmány se nachází ve Vítkovicích v Libereckém kraji, 300 metrů od Jizerky. Všechny apartmány mají kuchyňský kout s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, satelitní TV s plochou obrazovkou, žehličku, žehlicí prkno, šatní skříň a posezení s pohovkou. Ve vlastní koupelně najdete sprchu, fén a bezplatné toaletní potřeby. Na letiště Pardubice je to 76 km. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo lyžování, relaxovat v zahradě a využívat gril. Hosté mohou využívat saunu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, fitness centrum a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Vítkovice

Pension 101

9,8

Pension 101

Ubytování (Penzion) Pension 101. Penzion 101 se nachází ve Vítkovicích, 8 km od lyžařského areálu Horní Mísečky - Medvědín. Nabízí možnost lyžování až k domu, gril a zahradu. Ubytování Pension 101 se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension 101 má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Pension 101 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Horní Mísečky - apartmán M20

9,8

Horní Mísečky - apartmán M20

Ubytování (Apartmán) Horní Mísečky - apartmán M20. Horní Mísečky - apartmán M20 se nachází v Horních Mísečkách, pouhých 5 km od Sněžných kotlů, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 4,3 km od Labské boudy. Ubytování Horní Mísečky - apartmán M20 se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Zákoutí

9,6

Chata Zákoutí

Ubytování (Penzion) Chata Zákoutí. Chata Zákoutí se nachází ve Vítkovicích, 10 km od lyžařského areálu Horní Mísečky-Medvědín, 200 metrů od vleku Jizerka a necelý 1 km od lanovky... Ubytování Chata Zákoutí se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Apartman M5

9,4

Apartman M5

Ubytování (Apartmán) Apartman M5. Apartmán M5 se nachází ve Vítkovicích, nedaleko lyžařského areálu Horní Mísečky – Medvědín, a nabízí půjčení jízdních kol, přímý přístup na sjezdovku,... Ubytování Apartman M5 se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Penzion Kabourek

9,3

Penzion Kabourek

Ubytování (Penzion) Penzion Kabourek. Penzion Kabourek nabízí bezplatné Wi-Fi i parkování pouhých 200 metrů od ski areálu Aldrov ve Vítkovicích. Ubytování Penzion Kabourek se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Kabourek má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Kabourek momentálně evidujeme 52 recenzí.

Horský apartmán Krkonoše

9,3

Horský apartmán Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Krkonoše. Horský apartmán Krkonoše leží v obci Vítkovice uprostřed Krkonoš a poskytuje ubytování s možností vlastního stravování, balkon s výhledem a možnost... Ubytování Horský apartmán Krkonoše se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Horský apartmán Krkonoše má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Horský apartmán Krkonoše momentálně evidujeme 17 recenzí.

Ubytování pod Kotlem

9,2

Ubytování pod Kotlem

Ubytování (Privát) Ubytování pod Kotlem. Ubytování pod Kotlem se nachází ve Vítkovicích v Libereckém kraji, 9 km od lanovky Horní Mísečky-Medvědín. Ubytování Ubytování pod Kotlem se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Yurt - Jurtička

9,2

Yurt - Jurtička

Ubytování (Chata) Yurt - Jurtička. Chata Yurt - Jurtička se nachází v obci Vítkovice, 3 km od lyžařského areálu Horní Mísečky-Medvědín a 6 km od lyžařského vleku Janova Hora L1, a nabízí... Ubytování Yurt - Jurtička se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Yurt - Jurtička má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Yurt - Jurtička momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hotel Gabriela

9,2

Hotel Gabriela

Ubytování (Hotel) Hotel Gabriela. Tento hotel se nachází v nejvyšší části Vítkovic v Krkonoších, 800 metrů od lyžařského areálu Aldrov. Ubytování Hotel Gabriela se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa 335

8,9

Chalupa 335

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa 335. Chalupa 335 se nachází ve Vítkovicích a nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa 335 se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa 335 má celkové hodnocení 8,9. Pro Venkovský dům Chalupa 335 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Bouda na Waldheimu

8,6

Bouda na Waldheimu

Ubytování (Horské chaty) Bouda na Waldheimu. Bouda na Waldheimu nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi, 2,6 km od skiareálu Horní Mísečky-Medvědín. Na místě se podává kontinentální... Ubytování Bouda na Waldheimu se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Apartments U Kostela

8,5

Apartments U Kostela

Ubytování (Apartmán) Apartments U Kostela. Apartmány U Kostela se nachází ve Vítkovicích, 9 km od lanovky Horní Mísečky-Medvědí. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments U Kostela se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartments U Kostela má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartments U Kostela momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány stare-hory Krkonoše

Apartmány stare-hory Krkonoše

Ubytování (Apartmány) Apartmány stare-hory Krkonoše. Apartmány staré-hory Krkonoše se nachází v Roudnici, 29 km od města Jelenia Góra. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány stare-hory Krkonoše se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Mountain Chalet Hoja 2

Mountain Chalet Hoja 2

Ubytování (Prázdninové domy) Mountain Chalet Hoja 2. Mountain Chalet Hoja 2 se nachází ve Vítkovicích, jen 1,3 km od Jizerky, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mountain Chalet Hoja 2 se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Horní Mísečky

Apartmán Horní Mísečky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horní Mísečky. Apartmán Horní Mísečky is located in Vítkovice. The accommodation is 7 km from the Jizerka and features free WiFi. Ubytování Apartmán Horní Mísečky se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home Jahoda2

Holiday home Jahoda2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Jahoda2. Holiday Home Jahoda2 se nachází ve Vítkovicích nedaleko Jizerky, 7 km od lanovky Horní Mísečky - Medvědín, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Holiday home Jahoda2 se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Jahoda2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Mirka

Ubytování Mirka

Ubytování (Privát) Ubytování Mirka. Ubytování Mirka je privát situovaný ve Vítkovicích v Libereckém kraji, nedaleko lanovky Prezidentský expres a vleku Jizerka. Ubytování Ubytování Mirka se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky

Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky

Ubytování (Prázdninový dům) Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky. Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky se nachází ve Vítkovicích, poblíž lanovky Prezidentský Expres. Ubytování Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Chata Lahvanka

Chata Lahvanka

Ubytování (Vila) Chata Lahvanka. Chata Lahvanka se nachází ve Vítkovicích, pouhých 600 metrů od Jizerky, a nabízí sdílený lounge, sdílenou kuchyň a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Chata Lahvanka se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Appartementanlage 120S

Appartementanlage 120S

Ubytování (Apartmán) Appartementanlage 120S. Appartementanlage 120S offers accommodation in Vítkovice, 500 metres from Horní Mísečky-Medvědín. Ubytování Appartementanlage 120S se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Appartementanlage 120S nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Mountain Chalet Hoja 1

Mountain Chalet Hoja 1

Ubytování (Chata) Mountain Chalet Hoja 1. Mountain Chalet Hoja 1 is set in Vítkovice, 1.3 km from Jizerka, in an area where skiing can be enjoyed. This chalet has a garden. Ubytování Mountain Chalet Hoja 1 se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk

Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk

Ubytování (Apartmán) Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk. Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk se nachází ve Vítkovicích a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Valerie

Apartmány Valerie

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Valerie. Apartmány Valerie se nachází ve Vítkovicích, 10 km od skiareálu Horní Mísečky-Medvědín a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmány Valerie se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

První Apartmán

První Apartmán

Ubytování (Apartmán) První Apartmán. Located in Roudnice in the Liberec Region region, První Apartmán features a terrace and mountain views. Ubytování První Apartmán se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Roubenka Terezka

Roubenka Terezka

Ubytování (Chata) Roubenka Terezka. Roubenka Terezka, a property with a terrace, is set in Vítkovice, less than 1 km from Jizerka. This chalet also features free WiFi. Ubytování Roubenka Terezka se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Vila Vítkovice

Vila Vítkovice

Ubytování (Apartmán) Vila Vítkovice. Located in Vítkovice, 700 metres from Jizerka, Vila Vítkovice features a living room with a flat-screen TV. Ubytování Vila Vítkovice se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Vila Vítkovice

Vila Vítkovice

Ubytování (Apartmán) Vila Vítkovice. Offering free WiFi and garden views, Vila Vítkovice provides accommodation situated in Vítkovice, just 800 metres from Jizerka. Ubytování Vila Vítkovice se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Vila Vítkovice v Krkonoších

Vila Vítkovice v Krkonoších

Ubytování (Apartmán) Vila Vítkovice v Krkonoších. Vila Vítkovice v Krkonoších is set in Vítkovice. Providing free private parking, the apartment is 700 metres from Jizerka. Ubytování Vila Vítkovice v Krkonoších se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Horní Mísečky

Apartment Horní Mísečky

Ubytování (Apartmán) Apartment Horní Mísečky. Located in Vítkovice, Apartment Horní Mísečky provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Horní Mísečky se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Appartementanlage 110S

Appartementanlage 110S

Ubytování (Apartmán) Appartementanlage 110S. Appartementanlage 110S se nachází ve Vítkovicích, pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Horní Mísečky-Medvědín, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Appartementanlage 110S se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Appartementanlage 110S nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Diana

Chata Diana

Ubytování (Apartmán) Chata Diana. Chata Diana se nachází ve Vítkovicích, 9 km od lanovky Horní Mísečky-Medvědín. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Chata Diana se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Chata Diana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Jahoda 1

Holiday Home Jahoda 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jahoda 1. Featuring accommodation with a terrace, Holiday Home Jahoda 1 is situated in Vítkovice. Free WiFi is featured. Ubytování Holiday Home Jahoda 1 se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Jahoda 1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horní Mísečky

Horní Mísečky

Ubytování (Apartmán) Horní Mísečky. Tento apartmán se nachází ve Vítkovicích, 300 metrů od lanovky Horní Mísečky-Medvědín a 7 km od lanovek Janova Hora L1 a L2, a nabízí přímý přístup na... Ubytování Horní Mísečky se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán Horní Mísečky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.