Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vítkovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vítkovice

Pension 101

9,8

Pension 101

Ubytování (Penzion) Pension 101. Penzion 101 se nachází ve Vítkovicích, 8 km od lyžařského areálu Horní Mísečky - Medvědín. Nabízí možnost lyžování až k domu, gril a zahradu. Ubytování Pension 101 se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension 101 má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Pension 101 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín

9,8

Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín

Ubytování (Apartmán) Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín. Apartmán Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín se nachází 300 metrů od skiareálu Horní Mísečky-Medvědín a 7 km od vleků Janova Hora L1 a L2. Ubytování Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Chata Zákoutí

9,6

Chata Zákoutí

Ubytování (Penzion) Chata Zákoutí. Chata Zákoutí se nachází ve Vítkovicích, 10 km od lyžařského areálu Horní Mísečky-Medvědín, 200 metrů od vleku Jizerka a necelý 1 km od lanovky... Ubytování Chata Zákoutí se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman M5

9,4

Apartman M5

Ubytování (Apartmán) Apartman M5. Apartmán M5 se nachází ve Vítkovicích, nedaleko lyžařského areálu Horní Mísečky – Medvědín, a nabízí půjčení jízdních kol, přímý přístup na sjezdovku,... Ubytování Apartman M5 se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kabourek

9,3

Penzion Kabourek

Ubytování (Penzion) Penzion Kabourek. Penzion Kabourek nabízí bezplatné Wi-Fi i parkování pouhých 200 metrů od ski areálu Aldrov ve Vítkovicích. Ubytování Penzion Kabourek se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kabourek má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Kabourek momentálně evidujeme 52 recenzí.

Horský apartmán Krkonoše

9,3

Horský apartmán Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Krkonoše. Horský apartmán Krkonoše leží v obci Vítkovice uprostřed Krkonoš a poskytuje ubytování s možností vlastního stravování, balkon s výhledem a možnost... Ubytování Horský apartmán Krkonoše se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský apartmán Krkonoše má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Horský apartmán Krkonoše momentálně evidujeme 17 recenzí.

Ubytování pod Kotlem

9,2

Ubytování pod Kotlem

Ubytování (Privát) Ubytování pod Kotlem. Ubytování pod Kotlem se nachází ve Vítkovicích v Libereckém kraji, 9 km od lanovky Horní Mísečky-Medvědín. Ubytování Ubytování pod Kotlem se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yurt - Jurtička

9,2

Yurt - Jurtička

Ubytování (Chata) Yurt - Jurtička. Chata Yurt - Jurtička se nachází v obci Vítkovice, 3 km od lyžařského areálu Horní Mísečky-Medvědín a 6 km od lyžařského vleku Janova Hora L1, a nabízí... Ubytování Yurt - Jurtička se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Yurt - Jurtička má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Yurt - Jurtička momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hotel Gabriela

9,2

Hotel Gabriela

Ubytování (Hotel) Hotel Gabriela. Tento hotel se nachází v nejvyšší části Vítkovic v Krkonoších, 800 metrů od lyžařského areálu Aldrov. Ubytování Hotel Gabriela se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aneta Hotel & Restaurant

9,1

Aneta Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Aneta Hotel & Restaurant. Aneta Hotel & Restaurant se nachází ve Vítkovicích, 15 km od lyžařského areálu Horní Mísečky ᅳ Medvědín, a nabízí restauraci, neplacené soukromé... Ubytování Aneta Hotel & Restaurant se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa 335

8,9

Chalupa 335

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa 335. Chalupa 335 se nachází ve Vítkovicích a nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa 335 se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa 335 má celkové hodnocení 8,9. Pro Venkovský dům Chalupa 335 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Horský Svět

8,9

Horský Svět

Ubytování (Apartmán) Horský Svět. Apartmán Horský Svět se nachází v Horních Mísečkách, 200 metrů od stanice lanovky Horní Mísečky - Hořec a 300 metrů od stanice lanovky Horní Mísečky -... Ubytování Horský Svět se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Horský Svět má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Horský Svět momentálně evidujeme 11 recenzí.

Bouda na Waldheimu

8,6

Bouda na Waldheimu

Ubytování (Horské chaty) Bouda na Waldheimu. Bouda na Waldheimu nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi, 2,6 km od skiareálu Horní Mísečky-Medvědín. Na místě se podává kontinentální... Ubytování Bouda na Waldheimu se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments U Kostela

8,5

Apartments U Kostela

Ubytování (Apartmán) Apartments U Kostela. Apartmány U Kostela se nachází ve Vítkovicích, 9 km od lanovky Horní Mísečky-Medvědí. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments U Kostela se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments U Kostela má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartments U Kostela momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hotel Flora

8,1

Hotel Flora

Ubytování (Hotel) Hotel Flora. Horský Hotel Flora stojí v Dolních Mísečkách, pouze 800 metrů od lyžařského střediska ve Špindlerově Mlýně, a má hernu s kulečníkem, šipkami a stolním... Ubytování Hotel Flora se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Hotel Flora má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Flora momentálně evidujeme 138 recenzí.

Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších

8,1

Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších

Ubytování (Apartmán) Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších. Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších jsou apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situované v domě v obci Vítkovice. Ubytování Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartment 22 Vítkovice v Krkonoších momentálně evidujeme 38 recenzí.

Apartmán Horní Mísečky

Apartmán Horní Mísečky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horní Mísečky. Apartmán Horní Mísečky is located in Vítkovice. The accommodation is 7 km from the Jizerka and features free WiFi. Ubytování Apartmán Horní Mísečky se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Jahoda2

Holiday home Jahoda2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Jahoda2. Holiday Home Jahoda2 se nachází ve Vítkovicích nedaleko Jizerky, 7 km od lanovky Horní Mísečky - Medvědín, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Holiday home Jahoda2 se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Jahoda2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Mountain Chalet Hoja 2

Mountain Chalet Hoja 2

Ubytování (Prázdninové domy) Mountain Chalet Hoja 2. Mountain Chalet Hoja 2 se nachází ve Vítkovicích, jen 1,3 km od Jizerky, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mountain Chalet Hoja 2 se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány stare-hory Krkonoše

Apartmány stare-hory Krkonoše

Ubytování (Apartmány) Apartmány stare-hory Krkonoše. Apartmány staré-hory Krkonoše se nachází v Roudnici, 29 km od města Jelenia Góra. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány stare-hory Krkonoše se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Mirka

Ubytování Mirka

Ubytování (Privát) Ubytování Mirka. Ubytování Mirka je privát situovaný ve Vítkovicích v Libereckém kraji, nedaleko lanovky Prezidentský expres a vleku Jizerka. Ubytování Ubytování Mirka se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky

Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky

Ubytování (Prázdninový dům) Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky. Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky se nachází ve Vítkovicích, poblíž lanovky Prezidentský Expres. Ubytování Mezi Kopci - Mid Hills House - Dům s výhledem na sjezdovky se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Vítkovice-Krkonoše

Vila Vítkovice-Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Vila Vítkovice-Krkonoše. Offering free WiFi and garden views, Vila Vítkovice-Krkonoše is an accommodation set in Vítkovice. Ubytování Vila Vítkovice-Krkonoše se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Appartementanlage 120S

Appartementanlage 120S

Ubytování (Apartmán) Appartementanlage 120S. Appartementanlage 120S offers accommodation in Vítkovice, 500 metres from Horní Mísečky-Medvědín. Ubytování Appartementanlage 120S se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Appartementanlage 120S nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Horajda

Penzion Horajda

Ubytování (Penzion) Penzion Horajda. Situated in Vítkovice, 3.4 km from Jizerka, Penzion Horajda features a bar. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Penzion Horajda se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Valerie

Apartmány Valerie

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Valerie. Apartmány Valerie se nachází ve Vítkovicích, 10 km od skiareálu Horní Mísečky-Medvědín a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmány Valerie se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk

Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk

Ubytování (Apartmán) Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk. Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk se nachází ve Vítkovicích a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Horní Mísečky - Špindlerův Mlýn - Medvědín 1kk se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Chalet Hoja 1

Mountain Chalet Hoja 1

Ubytování (Chata) Mountain Chalet Hoja 1. Mountain Chalet Hoja 1 is set in Vítkovice, 1.3 km from Jizerka, in an area where skiing can be enjoyed. This chalet has a garden. Ubytování Mountain Chalet Hoja 1 se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aroma Aldrov

Aroma Aldrov

Ubytování (Venkovský dům) Aroma Aldrov. With Jizerka reachable in 1.1 km, Aroma Aldrov features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and ski-to-door access. Ubytování Aroma Aldrov se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Apartment Horní Mísečky

Apartment Horní Mísečky

Ubytování (Apartmán) Apartment Horní Mísečky. Located in Vítkovice, Apartment Horní Mísečky provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Horní Mísečky se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Diana

Chata Diana

Ubytování (Apartmán) Chata Diana. Chata Diana se nachází ve Vítkovicích, 9 km od lanovky Horní Mísečky-Medvědín. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Chata Diana se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Chata Diana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Appartementanlage 110S

Appartementanlage 110S

Ubytování (Apartmán) Appartementanlage 110S. Appartementanlage 110S se nachází ve Vítkovicích, pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Horní Mísečky-Medvědín, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Appartementanlage 110S se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Appartementanlage 110S nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Jahoda 1

Holiday Home Jahoda 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jahoda 1. Featuring accommodation with a terrace, Holiday Home Jahoda 1 is situated in Vítkovice. Free WiFi is featured. Ubytování Holiday Home Jahoda 1 se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Jahoda 1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horní Mísečky

Horní Mísečky

Ubytování (Apartmán) Horní Mísečky. Tento apartmán se nachází ve Vítkovicích, 300 metrů od lanovky Horní Mísečky-Medvědín a 7 km od lanovek Janova Hora L1 a L2, a nabízí přímý přístup na... Ubytování Horní Mísečky se nachází ve městě Vítkovice (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Horní Mísečky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

První Apartmán

První Apartmán

Ubytování (Apartmán) První Apartmán. Located in Roudnice in the Liberec Region region, První Apartmán features a terrace and mountain views. Ubytování První Apartmán se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residences MIDA Horní Mísečky Apartmán 021

Residences MIDA Horní Mísečky Apartmán 021

Ubytování (Apartmány) Residences MIDA Horní Mísečky Apartmán 021. Set in Vítkovice, just 7 km from Jizerka, Residences MIDA Horní Mísečky Apartmán 021 features accommodation with free WiFi. Ubytování Residences MIDA Horní Mísečky Apartmán 021 se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Vila Vítkovice

Vila Vítkovice

Ubytování (Apartmán) Vila Vítkovice. Located in Vítkovice, 700 metres from Jizerka, Vila Vítkovice features a living room with a flat-screen TV. Ubytování Vila Vítkovice se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Vítkovice

Vila Vítkovice

Ubytování (Apartmán) Vila Vítkovice. Offering free WiFi and garden views, Vila Vítkovice provides accommodation situated in Vítkovice, just 800 metres from Jizerka. Ubytování Vila Vítkovice se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka Terezka

Roubenka Terezka

Ubytování (Chata) Roubenka Terezka. Roubenka Terezka, a property with a terrace, is set in Vítkovice, less than 1 km from Jizerka. This chalet also features free WiFi. Ubytování Roubenka Terezka se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská chata Lahvanka

Horská chata Lahvanka

Ubytování (Prázdninový dům) Horská chata Lahvanka. Situated in Vítkovice, within 600 metres of Jizerka, Horská chata Lahvanka is an accommodation offering garden views. This holiday home features a terrace. Ubytování Horská chata Lahvanka se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj).

Vila Vítkovice v Krkonoších

Vila Vítkovice v Krkonoších

Ubytování (Apartmán) Vila Vítkovice v Krkonoších. Vila Vítkovice v Krkonoších is set in Vítkovice. Providing free private parking, the apartment is 700 metres from Jizerka. Ubytování Vila Vítkovice v Krkonoších se nachází ve městě Vítkovice (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)