Hledat

Ubytování

Popis ubytování Boutique Apartment in Pirovac with Terrace

Within 200 metres of Starine Beach and 400 metres of Lolic Beach, Boutique Apartment in Pirovac with Terrace provides free WiFi and water sports facilities. This apartment is equipped with 1 bedroom, a living room and a fully equipped kitchen with a dishwasher and a fridge. The nearest airport is Zadar Airport, 65 km from Boutique Apartment in Pirovac with Terrace. Miran Beach is 1 km from the apartment.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Boutique Apartment in Pirovac with Terrace

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Varná deska
 • Trouba
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Vodní sporty

Jiná ubytování ve městě Pirovac

Marica's Second Home

10

Marica's Second Home

Ubytování (Prázdninový dům) Marica's Second Home. Situated in Pirovac, just 200 metres from Lolic Beach, Marica's Second Home features beachfront accommodation with free bikes, a shared lounge, a garden... Ubytování Marica's Second Home se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Zagrebacka 78

9,9

Apartment Zagrebacka 78

Ubytování (Apartmán) Apartment Zagrebacka 78. Apartment Zagrebacka 78 is set in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Zagrebacka 78 se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani AB

9,9

Apartmani AB

Ubytování (Apartmány) Apartmani AB. Situated in Pirovac, 25 km from Biograd na Moru, Apartmani AB features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartmani AB se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Matija i Bartol

9,9

Matija i Bartol

Ubytování (Apartmány) Matija i Bartol. Matija i Bartol se nachází v obci Pirovac a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v apartmánech s kuchyní. K zázemí ubytování patří také gril. Ubytování Matija i Bartol se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Divino Afflante

9,8

Villa Divino Afflante

Ubytování (Vila) Villa Divino Afflante. Villa Divino Afflante se nachází v obci Pirovac, 25 km od Biogradu na Moru. Ubytování Villa Divino Afflante se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

9,8

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Vučinić Pirovac. Situated in Pirovac, 24 km from Biograd na Moru, Luxury Apartments Vučinić Pirovac features a garden and free WiFi. Ubytování Luxury Apartments Vučinić Pirovac se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Sljuka

9,8

Apartments Sljuka

Ubytování (Prázdninové domy) Apartments Sljuka. Apartments Sljuka se nachází v obci Pirovac a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, bezplatnými koly a... Ubytování Apartments Sljuka se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Rosa

9,7

Apartman Rosa

Ubytování (Apartmán) Apartman Rosa. Apartmán Rosa se nachází ve městě Pirovac, poblíž pláže Miran, necelý 1 km od pláže Starine a 300 metrů od pláže Lolic. Ubytování Apartman Rosa se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Pansion Rade

9,5

Pansion Rade

Ubytování (Penzion) Pansion Rade. Pansion Rade se nachází jen pár kroků od moře a asi 1,5 km od centra obce Pirovac a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje se zařízeným balkonem. Ubytování Pansion Rade se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Sara

9,4

Apartment Sara

Ubytování (Apartmány) Apartment Sara. Apartmán Sara se těší klidné poloze na pobřeží v Pirovaci, jen kousek od moře. Nabízí balkon s nejkrásnějším výhledem na okolní vesnici a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Inside Summer

9,4

Apartments Inside Summer

Ubytování (Apartmány) Apartments Inside Summer. Apartments Inside Summer se nachází v Pirovaci a nabízí Wi-Fi zdarma a apartmány/studia s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Inside Summer se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Dva Plus Dva

9,4

Apartment Dva Plus Dva

Ubytování (Apartmán) Apartment Dva Plus Dva. Located in Pirovac, Apartment Dva Plus Dva provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Dva Plus Dva se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Senjanin

9,3

Apartments Senjanin

Ubytování (Apartmány) Apartments Senjanin. Apartments Senjanin se nachází v obci Pirovac, 26 km od Biogradu na Moru. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Senjanin se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Sunrise

9,2

Apartments Sunrise

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunrise. Apartments Sunrise se nachází ve městě Pirovac, 47 km od Zadaru a 21 km od Šibeniku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartments Sunrise se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Goga

9,2

Apartmani Goga

Ubytování (Apartmán) Apartmani Goga. Apartmani Goga se nachází ve městě Pirovac a nabízí gril a zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Goga se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment with Terrace and Garden

9,2

Apartment with Terrace and Garden

Ubytování (Apartmán) Apartment with Terrace and Garden. Boasting garden views, Apartment with Terrace and Garden features accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Lolic Beach. Ubytování Apartment with Terrace and Garden se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Livaić Željko

9,2

Apartments Livaić Željko

Ubytování (Apartmány) Apartments Livaić Željko. Offering a garden with a swimming pool, Apartments Livaić Željko offers accommodation in Pirovac. Zadar is 48 km away. Ubytování Apartments Livaić Željko se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).