Hledat

Ubytování

Bohemica Apartman 4 Apartmán

Doubravčany 4, Kouřim, 281 44, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Bohemica Apartman 4. Bohemica Apartman 4 se nachází v Kouřimi ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Bohemica Apartman 4 se nachází ve městě Zásmuky (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Bohemica Apartman 4

Bohemica Apartman 4 se nachází v Kouřimi ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 44 km od Prahy a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také kuchyň. Na letiště Pardubice je to 53 km a ubytování zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu a TV s plochou obrazovkou. Bohemica Apartman 4 stojí 19 km od Kutné Hory a 22 km od Poděbrad.

Jiná ubytování ve městě Zásmuky

Samota - bývalý mlýn

Samota - bývalý mlýn

Ubytování (Apartmány) Samota - bývalý mlýn. Usedlost Nouzov - apartmány na samotě se nachází v Zásmukách a nabízí tenisový kurt. Ubytování Samota - bývalý mlýn se nachází ve městě Zásmuky (Česko - Středočeský kraj).

Usedlost Nouzov - Zámecký Apartmán

Usedlost Nouzov - Zámecký Apartmán

Ubytování (Apartmán) Usedlost Nouzov - Zámecký Apartmán. The property features garden views. The accommodation is equipped with a kitchen. Ubytování Usedlost Nouzov - Zámecký Apartmán se nachází ve městě Zásmuky (Česko - Středočeský kraj).