Hledat

Ubytování

Blato Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi Vila

20207 Blato, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Blato Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi. Blato Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi, a property with an outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, is set in Blato, 1. Ubytování Blato Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Blato Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi

2 km from Kupari Beach, 1. This villa has a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. The nearest airport is Dubrovnik Airport, 13 km from the villa. 9 km from Mlini Beach. 5 km from Srebreno Beach, as well as 1. This air-conditioned villa is fitted with 5 bedrooms, a satellite TV, and a kitchen with a dishwasher. Blato Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi, a property with an outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, is set in Blato, 1.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén

Vybavení ubytování Blato Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Sušička
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Satelitní programy
 • CD přehrávač
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Soukromý bazén
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společenská místnost
 • Bazén
 • Oplocení kolem bazénu
 • Venkovní bazén (po celý rok)
 • Venkovní bazén
 • Služba praní
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Blato

KUĆA IVANA

10

KUĆA IVANA

Ubytování (Prázdninový dům) KUĆA IVANA. KUĆA IVANA is set in Blato and offers a shared lounge, a private beach area and a terrace. Ubytování KUĆA IVANA se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Villa Senija

10

Apartments Villa Senija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Senija. Apartments Villa Senija is an accommodation in Blato with access to a private beach area. Ubytování Apartments Villa Senija se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Jakov Grscica

9,9

Apartment Jakov Grscica

Ubytování (Apartmány) Apartment Jakov Grscica. Set in Prizba, 41 km from Korčula, Apartment Jakov Grscica offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Jakov Grscica se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Žaknić

9,8

Apartments Žaknić

Ubytování (Apartmány) Apartments Žaknić. Apartments Žaknić se nachází v letovisku Blato a nabízí ubytování se soukromým úsekem pláže a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Žaknić se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zen

9,8

Villa Zen

Ubytování (Apartmány) Villa Zen. Set in Prizba in the Korcula Island region and Ratak Beach reachable within 1. Ubytování Villa Zen se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Stone House Blaca

9,5

Stone House Blaca

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House Blaca. Tříhvězdičkový prázdninový dům Stone House Blaca se nachází ve městě Blato na Korčule a nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromý úsek pláže a zázemí pro grilování. Ubytování Stone House Blaca se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

VILLA BELE - Piece of Peace on the sea

9,5

VILLA BELE - Piece of Peace on the sea

Ubytování (Apartmán) VILLA BELE - Piece of Peace on the sea. Boasting a garden and a terrace, VILLA BELE - Piece of Peace on the sea features accommodation in Prigradica with free WiFi and garden views. Ubytování VILLA BELE - Piece of Peace on the sea se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Villa Milina Korcula

9,5

Villa Milina Korcula

Ubytování (Apartmány) Villa Milina Korcula. Apartmány Villa Milina se nacházejí v zátoce Uvala Nova, pouze 80 metrů od pláže a 8 km od města Vela Luka. Ubytování Villa Milina Korcula se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartmani Doro

9,5

Apartmani Doro

Ubytování (Apartmány) Apartmani Doro. Apartmani Doro se nachází ve městě Vela Luka na ostrově Korčula, necelý 1 km od pláže Slatina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zázemí pro grilování,... Ubytování Apartmani Doro se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Zanetic

9,4

Apartmani Zanetic

Ubytování (Apartmán) Apartmani Zanetic. Apartmani Zanetic is situated in Prizba and offers a restaurant, a fitness centre and a shared lounge. Ubytování Apartmani Zanetic se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Holiday Home Prizba

9,3

Holiday Home Prizba

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Prizba. Holiday Home Prizba je prázdninový dům, který se nachází jen pár kroků od moře a 8 km od obce Blato. Hosté mohou využít terasu. Ubytování Holiday Home Prizba se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Ljilja

9,2

Apartment Ljilja

Ubytování (Apartmány) Apartment Ljilja. Apartment Ljilja se nachází v obci Blato, 44 km od Korčuly. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Ljilja se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marta

9,1

Apartman Marta

Ubytování (Apartmán) Apartman Marta. Apartman Marta is located in Prizba and offers a garden, a private beach area and a tennis court. Ubytování Apartman Marta se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bacic

9

Apartments Bacic

Ubytování (Apartmány) Apartments Bacic. Apartmány Bacic se nachází v Potirně, 43 km od Korčuly, a nabízí soukromý úsek pláže a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bacic se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Villa Meri

9

Villa Meri

Ubytování (Apartmány) Villa Meri. Villa Meri se nachází v Blatu, 36 km od Korčuly. Nabízí společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Meri se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartmani KORČULA

8,9

Apartmani KORČULA

Ubytování (Apartmány) Apartmani KORČULA. Apartmani KORČULA se nachází v letovisku Blato a nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani KORČULA se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramic Apartments

8,7

Panoramic Apartments

Ubytování (Apartmány) Panoramic Apartments. Situated in Korčula, 43 km from Korčula Bus Station and 43 km from ACI Marina Korčula, Panoramic Apartments features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Panoramic Apartments se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Winery Bačić

8,7

Winery Bačić

Ubytování (Apartmány) Winery Bačić. Vinařství Bačić se nachází v zálivu Crnja Luka, jen pár kroků od soukromé pláže. Ubytování Winery Bačić se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Karbuni (Korcula) - 9308

8,3

Apartments by the sea Karbuni (Korcula) - 9308

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Karbuni (Korcula) - 9308. Located 48 km from Makarska and 38 km from Hvar, Apartment Karbuni 9308a offers accommodation in Blato. Ubytování Apartments by the sea Karbuni (Korcula) - 9308 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments with a parking space Prigradica (Korcula) - 193

7,7

Apartments with a parking space Prigradica (Korcula) - 193

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Prigradica (Korcula) - 193. Apartmán Prigradica 193c leží v Blatu, 40 km od Makarské. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments with a parking space Prigradica (Korcula) - 193 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments with a parking space Prizba (Korcula) - 219

6,2

Apartments with a parking space Prizba (Korcula) - 219

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Prizba (Korcula) - 219. Located in Prizba, Apartments with a parking space Prizba (Korcula) - 219 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Prizba (Korcula) - 219 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Brna - Vinacac 13344b

Apartment Brna - Vinacac 13344b

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna - Vinacac 13344b. Set in Blato in the Korcula Island region, Apartment Brna - Vinacac 13344b is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Brna - Vinacac 13344b se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Brna 9275a

Apartment Brna 9275a

Ubytování (Apartmán) Apartment Brna 9275a. Located in Blato in the Korcula Island region, Apartment Brna 9275a has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Brna 9275a se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Crnja Luka Croatia

Apartment Crnja Luka Croatia

Ubytování (Apartmán) Apartment Crnja Luka Croatia. Apartmán Crnja Luka Chorvatsko se nachází v obci Blato, 41 km od Makarské. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Crnja Luka Croatia se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Crnja Luka Cr

Apartment Crnja Luka Cr

Ubytování (Apartmán) Apartment Crnja Luka Cr. Apartment Crnja Luka Cr is set in Blato and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Crnja Luka Cr se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Vila petra

Vila petra

Ubytování (Prázdninový dům) Vila petra. Vila petra is situated in Blato and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Vila petra se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Punta apartments

Punta apartments

Ubytování (Apartmány) Punta apartments. Set in Blato, 37 km from Korčula, Punta apartments offers a private beach area and free WiFi. The apartment offers a barbecue. Ubytování Punta apartments se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Seaside holiday house Prigradica (Korcula) - 9282

Seaside holiday house Prigradica (Korcula) - 9282

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Prigradica (Korcula) - 9282. Situated in Blato in the Korcula Island region, Seaside holiday house Prigradica (Korcula) - 9282 has a balcony and sea views. Ubytování Seaside holiday house Prigradica (Korcula) - 9282 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaside holiday house Crnja Luka (Korcula) - 9289

Seaside holiday house Crnja Luka (Korcula) - 9289

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Crnja Luka (Korcula) - 9289. Set in Blato in the Korcula Island region, Seaside holiday house Crnja Luka (Korcula) - 9289 has a terrace and sea views. Ubytování Seaside holiday house Crnja Luka (Korcula) - 9289 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Studio Karbuni 9308a

Studio Karbuni 9308a

Ubytování (Apartmán) Studio Karbuni 9308a. Studio Karbuni 9308a is situated in Blato, 48 km from Makarska. Rooms are fitted with a TV with satellite channels. Ubytování Studio Karbuni 9308a se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Studio Prizba 12648e

Studio Prizba 12648e

Ubytování (Apartmán) Studio Prizba 12648e. Studio Prizba 12648e is located in Blato, 47 km from Makarska and 42 km from Hvar. Every room has a TV. Ubytování Studio Prizba 12648e se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Holiday house with a parking space Prizba (Korcula) - 15468

Holiday house with a parking space Prizba (Korcula) - 15468

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a parking space Prizba (Korcula) - 15468. Situated in Blato in the Korcula Island region, Holiday house with a parking space Prizba (Korcula) - 15468 features a terrace and sea views. Ubytování Holiday house with a parking space Prizba (Korcula) - 15468 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Three-Bedroom Holiday Home in Blato

Three-Bedroom Holiday Home in Blato

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Blato. Three-Bedroom Holiday Home in Blato is situated in Blato and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Blato se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Holiday Home Luna

Holiday Home Luna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Luna. Situated in Blato in the Korcula Island region, Holiday Home Luna features a terrace and sea views. Ubytování Holiday Home Luna se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Holiday home Prizba

Holiday home Prizba

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Prizba. Holiday home Prizba is situated in Blato and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Prizba se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Holiday home Prizba bb

Holiday home Prizba bb

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Prizba bb. Holiday home Prizba bb is situated in Blato and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Prizba bb se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Holiday home Blato Prigradica

Holiday home Blato Prigradica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Blato Prigradica. Located in Prigradica, Holiday home Blato Prigradica provides a private pool. Ubytování Holiday home Blato Prigradica se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Luxuary apartment Ante

Luxuary apartment Ante

Ubytování (Apartmán) Luxuary apartment Ante. Luxuary apartment Ante is situated in Blato and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a private beach area. Ubytování Luxuary apartment Ante se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 14341

Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 14341

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 14341. Situated in Blato, Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 14341 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 14341 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 15792

Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 15792

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 15792. Situated in Blato, Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 15792 features 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 15792 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 175

Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 175

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 175. Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 175 provides beachfront accommodation in Prizba. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 175 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 16268

Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 16268

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 16268. Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 16268 is offering accommodation in Blato. Ubytování Apartments by the sea Prizba (Korcula) - 16268 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 544

Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 544

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 544. Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 544 features free WiFi throughout the property and views of sea in Blato. Every room has a terrace. Ubytování Apartments by the sea Prigradica (Korcula) - 544 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 169

Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 169

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 169. Situated in Blato, Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 169 features free WiFi throughout the property. Ubytování Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 169 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 4487

Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 4487

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 4487. Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 4487 is located in Blato. All rooms feature a kitchen, a TV with satellite channels, and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Grscica (Korcula) - 4487 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Zaglav 9320a

Apartment Zaglav 9320a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaglav 9320a. Apartment Zaglav 9320a se nachází v Potirně, 48 km od města Makarska, a nabízí terasu, možnost ubytování s domácími mazlíčky a Wi-Fi připojení k internetu... Ubytování Apartment Zaglav 9320a se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Uvala Karbuni 4465a

Apartment Uvala Karbuni 4465a

Ubytování (Apartmán) Apartment Uvala Karbuni 4465a. Apartment Uvala Karbuni 4465a is located in Potirna. Ubytování Apartment Uvala Karbuni 4465a se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147. Located in Brna, Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147 provides 4 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prizba 14385b

Apartment Prizba 14385b

Ubytování (Apartmán) Apartment Prizba 14385b. Located in Blato in the Korcula Island region, Apartment Prizba 14385b has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Prizba 14385b se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Prizba 175c

Apartment Prizba 175c

Ubytování (Apartmán) Apartment Prizba 175c. Situated in Prizba in the Korcula Island region, Apartment Prizba 175c has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Prizba 175c se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Prizba 219a

Apartment Prizba 219a

Ubytování (Apartmán) Apartment Prizba 219a. Located in Prizba in the Korcula Island region, Apartment Prizba 219a has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Prizba 219a se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).