Hledat

Ubytování

Biohof Himbrechtsöd Apartmány

Urltalstraße 75, 3340 Waidhofen an der Ybbs, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Biohof Himbrechtsöd. Biohof Himbrechtsöd is located in Waidhofen an der Ybbs. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Biohof Himbrechtsöd se nachází ve městě Waidhofen an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Biohof Himbrechtsöd

Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Sonntagberg Basilica is 13 km from the apartment. Biohof Himbrechtsöd is located in Waidhofen an der Ybbs. Blue Danube Linz Airport is 54 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Biohof Himbrechtsöd

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Waidhofen an der Ybbs

Appartement Kohlnberger

9,9

Appartement Kohlnberger

Ubytování (Apartmán) Appartement Kohlnberger. Offering free WiFi and city views, Appartement Kohlnberger is an accommodation located in Waidhofen an der Ybbs. Ubytování Appartement Kohlnberger se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zum Ybbsturm

9,9

Apartment Zum Ybbsturm

Ubytování (Apartmán) Apartment Zum Ybbsturm. Apartment Zum Ybbsturm is located in Waidhofen an der Ybbs. Ubytování Apartment Zum Ybbsturm se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Ambiente

9,7

Appartement Ambiente

Ubytování (Apartmány) Appartement Ambiente. Apartmán Nicoletta se nachází v místě obklopeném parkem a loukami, 3,4 km od centra města Waidhofen an der Ybbs a od lanového centra Wild a Kletterpark. Ubytování Appartement Ambiente se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nova - Hotel garni

9,6

Villa Nova - Hotel garni

Ubytování (Penzion) Villa Nova - Hotel garni. Surrounded by a landscaped park, Villa Nova Hotel Garni enjoys a quiet location, a 5-minute walk from the centre of Waidhofen an der Ybbs. Ubytování Villa Nova - Hotel garni se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kössl

9,4

Ferienwohnungen Kössl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kössl. Ferienwohnungen Kössl se nachází ve městě Waidhofen an der Ybbs, 41 km od Mariazell, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Steyr je vzdálený 34 km. Ubytování Ferienwohnungen Kössl se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohof Ebenbauer

9,2

Biohof Ebenbauer

Ubytování (Penzion) Biohof Ebenbauer. Biohof Ebenbauer se nachází ve městě Waidhofen an der Ybbs, 7 km od baziliky Sonntagberg, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Biohof Ebenbauer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Almbauer

9

Ferienwohnung Almbauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Almbauer. Ferienwohnung Almbauer se nachází ve městě Waidhofen an der Ybbs, 3,4 km od baziliky Sonntagberg, a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Almbauer se nachází ve městě Windhag 7 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Moshammer

8,7

Landhotel Moshammer

Ubytování (Hotel) Landhotel Moshammer. Hotel Landhaus Moshammer se nachází v centru Waidhofenu v dolnorakouském regionu Mostviertel. Ubytování Landhotel Moshammer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer & Apartment Mayrhofer

8,6

Gästezimmer & Apartment Mayrhofer

Ubytování (Apartmány) Gästezimmer & Apartment Mayrhofer. Gästezimmer & Apartment Mayrhofer se nachází ve městě Waidhofen an der Ybbs, 10 km od baziliky Sonntagberg. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu. Ubytování Gästezimmer & Apartment Mayrhofer se nachází ve městě Ybbsitzerstraße 10 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Schloss an der Eisenstrasse

8,6

Das Schloss an der Eisenstrasse

Ubytování (Hotel) Das Schloss an der Eisenstrasse. Schloss an der Eisenstrasse je moderní hotel s historickou atmosférou v centru Waidhofenu an der Ybbs v Dolním Rakousku. Ubytování Das Schloss an der Eisenstrasse se nachází ve městě Am Schlossplatz 1 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmervermietung Stocker

8,6

Zimmervermietung Stocker

Ubytování (Privát) Zimmervermietung Stocker. Zimmervermietung Stocker je ubytování v soukromí situované ve Waidhofenu an der Ybbs. Ubytování Zimmervermietung Stocker se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension Schwarzer Bär

7

Gasthof-Pension Schwarzer Bär

Ubytování (Bed and breakfast) Gasthof-Pension Schwarzer Bär. Located in Waidhofen an der Ybbs, Gasthof-Pension Schwarzer Bär provides free WiFi, 10 km from Sonntagberg Basilica. Ubytování Gasthof-Pension Schwarzer Bär se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leopold an der Ybbs

Leopold an der Ybbs

Ubytování (Apartmány) Leopold an der Ybbs. Leopold an der Ybbs offers accommodation in Waidhofen an der Ybbs, 4.1 km from Sonntagberg Basilica. Ubytování Leopold an der Ybbs se nachází ve městě Waidhofen an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eva's City Apartement

Eva's City Apartement

Ubytování (Apartmán) Eva's City Apartement. Eva's City Apartement offers accommodation in Waidhofen an der Ybbs, 3.8 km from Sonntagberg Basilica. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Eva's City Apartement se nachází ve městě Waidhofen an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub am Bauernhof

Urlaub am Bauernhof

Ubytování (Privát) Urlaub am Bauernhof. Urlaub am Bauernhof features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Waidhofen an der Ybbs, 13 km from Sonntagberg Basilica. Ubytování Urlaub am Bauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement somewhere over the city

Appartement somewhere over the city

Ubytování (Apartmán) Appartement somewhere over the city. Located in Waidhofen an der Ybbs, 10 km from Sonntagberg Basilica, Appartement somewhere over the city provides air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování Appartement somewhere over the city se nachází ve městě Waidhofen an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)