Hledat

Ubytování

Bio Bauernhof Moas Farma

Maiszinken 15, 3293 Lunz am See, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Farma) Bio Bauernhof Moas. Bio Bauernhof Moas is located in Lunz am See. Mariazell is 33 km from the farm stay, while Lackenhof is 12 km away. Ubytování Bio Bauernhof Moas se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Bio Bauernhof Moas

Mariazell is 33 km from the farm stay, while Lackenhof is 12 km away. The nearest airport is Blue Danube Linz Airport, 96 km from Bio Bauernhof Moas. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Lunz am See! Bio Bauernhof Moas is located in Lunz am See.

Vybavení ubytování Bio Bauernhof Moas

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Cyklistika
  • Pěší turistika
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Lunz am See

Familienbauernhof Glockriegl

9,8

Familienbauernhof Glockriegl

Ubytování (Farma) Familienbauernhof Glockriegl. Familienbauernhof Glockriegl se nachází v městysu Lunz am See, 50 km od Annabergu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Familienbauernhof Glockriegl se nachází ve městě Weißenbach 7 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bienenkunde Lunz

9,8

Bienenkunde Lunz

Ubytování (Apartmány) Bienenkunde Lunz. Bienenkunde Lunz se nachází v obci Lunz am See, 3,7 km od lyžařského areálu Maiszinken - Lunz am See. Zdarma jsou zde k dispozici jízdní kola a Wi-Fi. Ubytování Bienenkunde Lunz se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Pierre

9,7

Chez Pierre

Ubytování (Apartmán) Chez Pierre. Chez Pierre se nachází v obci Lunz am See v Dolním Rakousku a nabízí terasu, balkon a přístup do kompletně vybavené kuchyně. Ubytování Chez Pierre se nachází ve městě Seepromenade 6 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9,7

Haus am See

Ubytování (Privát) Haus am See. Haus am See se nachází v městečku Lunz am See, 2,3 km od lyžařského střediska Maiszinken - Lunz am See, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schlögelhofer

9,6

Ferienwohnung Schlögelhofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schlögelhofer. Ferienwohnung Schlögelhofer is situated in Lunz am See and offers a restaurant. Ubytování Ferienwohnung Schlögelhofer se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Eisenstraße

9,5

Apartmenthaus Eisenstraße

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Eisenstraße. Apartmenthaus Eisenstraße se nachází v obci Lunz am See a nabízí apartmány s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Apartmenthaus Eisenstraße se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Höhenstein

9,4

Höhenstein

Ubytování (Farma) Höhenstein. Farma Höhenstein se nachází v městyse Lunz am See a nabízí restauraci. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování má vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Höhenstein se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohof Teufel

9,4

Biohof Teufel

Ubytování (Farma) Biohof Teufel. Biofarma Biohof Teufel je biofarma situovaná v městysi Lunz am See, 15 minut jízdy od Lunzkého jezera. Ubytování Biohof Teufel se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LunzFerien

9,4

LunzFerien

Ubytování (Penzion) LunzFerien. LunzFerien stojí na pláži v obci Lunz am See a má zahradu i soukromou pláž. Hosté mohou využít gril a sdílenou kuchyň. Ubytování LunzFerien se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosstaverne Lunz

9,3

Schlosstaverne Lunz

Ubytování (Penzion – hostinec) Schlosstaverne Lunz. Schlosstaverne Lunz has a restaurant, bar, a garden and water sports facilities in Lunz am See. Ubytování Schlosstaverne Lunz se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Seebach

9,3

Haus Seebach

Ubytování (Apartmány) Haus Seebach. Haus Seebach se nachází v obci Lunz am See a nabízí zahradu s grilem a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Haus Seebach se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhotel Zellerhof

8,9

Landhotel Zellerhof

Ubytování (Penzion) Landhotel Zellerhof. Landhotel Zellerhof se nachází v centru Lunz am See, pouhých 650 metrů od jezera Lunz. Je zde k dispozici výtah, dětský koutek a Wi-Fi zdarma. Ubytování Landhotel Zellerhof se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bergsee

8,9

Apartment Bergsee

Ubytování (Apartmány) Apartment Bergsee. Apartment Bergsee jsou apartmány a pokoj situované v Lunz am See, 23 km od Mariazell. Ubytování Apartment Bergsee se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

pension Sunny

6,5

pension Sunny

Ubytování (Penzion) pension Sunny. Tento penzion nabízí lyžárnu, zahradu a terasu. Pokoje v penzionu Sunny mají vlastní koupelnu. Ráno se v penzionu podává kontinentální snídaně. Ubytování pension Sunny se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Leitner

Ferienwohnung Leitner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Leitner. Located in Lunz am See in the Lower Austria region, Ferienwohnung Leitner features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Leitner se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy).

Chalet Hinterbreiteneben

Chalet Hinterbreiteneben

Ubytování (Chata) Chalet Hinterbreiteneben. Set in Lunz am See in the Lower Austria region, Chalet Hinterbreiteneben features a garden. Ubytování Chalet Hinterbreiteneben se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Claudia

Apartment Claudia

Ubytování (Apartmán) Apartment Claudia. Situated in Lunz am See in the Lower Austria region, Apartment Claudia features a terrace. It has garden views and free WiFi. Ubytování Apartment Claudia se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhütte Hochalm

Ferienhütte Hochalm

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhütte Hochalm. Situated in Lunz am See in the Lower Austria region, Ferienhütte Hochalm has a terrace and garden views. Ubytování Ferienhütte Hochalm se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)