Hledat

Ubytování

BIBA ROOMS Penzion

Matoševa 7A, 47000 Karlovac, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) BIBA ROOMS. Situated in Karlovac, BIBA ROOMS has a shared lounge, garden and free WiFi. The guest house features family rooms. Ubytování BIBA ROOMS se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování BIBA ROOMS

Situated in Karlovac, BIBA ROOMS has a shared lounge, garden and free WiFi. All rooms are fitted with a fridge, oven, a coffee machine, a shower, a hairdryer and a wardrobe. The nearest airport is Zagreb Franjo Tuđman Airport, 63 km from BIBA ROOMS. The guest house features family rooms. Samobor is 48 km from the guest house. The units will provide guests with a stovetop.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování BIBA ROOMS

 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Parkování k dispozici
 • Parkování na ulici
 • Společenská místnost
 • Televizní programy pro děti
 • Hasicí přístroje
 • Prostor pro kuřáky
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Karlovac

Apartment Vir

9,9

Apartment Vir

Ubytování (Apartmány) Apartment Vir. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Apartment Vir is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Vir se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hostel Eva

9,9

Hostel Eva

Ubytování (Hostel) Hostel Eva. Hostel Eva se nachází v obci Karlovac a nabízí zahradu, společný salonek, gril, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Hostel Eva se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Oštrina/Sharpness

9,9

Apartman Oštrina/Sharpness

Ubytování (Apartmán) Apartman Oštrina/Sharpness. Located in Karlovac, Apartman Oštrina/Sharpness provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Oštrina/Sharpness se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Dorina hiža

9,9

Dorina hiža

Ubytování (Prázdninový dům) Dorina hiža. Located in Karlovac, Dorina hiža provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Dorina hiža se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albert Home

9,9

Albert Home

Ubytování (Prázdninový dům) Albert Home. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Albert Home has a patio. Ubytování Albert Home se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman TOMI

9,8

Apartman TOMI

Ubytování (Apartmán) Apartman TOMI. Boasting free bikes, a bar, and a terrace, Apartman TOMI features accommodation in Karlovac with free WiFi and city views. Ubytování Apartman TOMI se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Drvena kuca

9,8

Apartment Drvena kuca

Ubytování (Apartmán) Apartment Drvena kuca. Klimatizovaný apartmán Drvena kuca nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Gornji Zvečaj. Ubytování Apartment Drvena kuca se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Mia

9,8

Apartman Mia

Ubytování (Apartmán) Apartman Mia. Located in Karlovac, Apartman Mia offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Apartman Mia se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Monja

9,8

Apartment Monja

Ubytování (Apartmán) Apartment Monja. Located in Karlovac, Apartment Monja offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytování Apartment Monja se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ka Star

9,8

Ka Star

Ubytování (Apartmán) Ka Star. Located 49 km from Zagreb, Ka Star offers accommodation centrally in Karlovac. The air-conditioned unit is 77 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Ka Star se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apex penthouse

9,8

Apartment Apex penthouse

Ubytování (Apartmán) Apartment Apex penthouse. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Studio Apartment Apex features a balcony. Ubytování Apartment Apex penthouse se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Buga i Hrvoje

9,7

Apartman Buga i Hrvoje

Ubytování (Apartmán) Apartman Buga i Hrvoje. Apartman Buga i Hrvoje is located in Karlovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Buga i Hrvoje se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dina

9,7

Apartment Dina

Ubytování (Apartmán) Apartment Dina. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartment Dina features accommodation in Karlovac with free WiFi and river views. Ubytování Apartment Dina se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hotel Florian&Godler

9,7

Hotel Florian&Godler

Ubytování (Hotel) Hotel Florian&Godler. Hotel Florian&Godler se nachází ve městě Karlovac a nabízí bar, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Hotel Florian&Godler se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

By Riverhill

9,7

By Riverhill

Ubytování (Prázdninový dům) By Riverhill. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, By Riverhill is located in Karlovac. Ubytování By Riverhill se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dubovac

9,7

Apartment Dubovac

Ubytování (Apartmán) Apartment Dubovac. Situated in Karlovac, Apartment Dubovac offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Apartment Dubovac se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments&Rooms StarKA

9,7

Apartments&Rooms StarKA

Ubytování (Apartmány) Apartments&Rooms StarKA. Set in Karlovac, 47 km from Samobor, Apartments&Rooms StarKA offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Apartments&Rooms StarKA se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Bogović

9,6

House Bogović

Ubytování (Apartmány) House Bogović. House Bogović se nachází v obci Karlovac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na zahradu s terasou. Ubytování House Bogović se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evita apartment

9,6

Evita apartment

Ubytování (Apartmán) Evita apartment. Evita apartment se nachází ve městě Karlovac, 48 km od obce Šmarješke Toplice. Nabízí restauraci, bar a zahradu. Ubytování Evita apartment se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman SONAS

9,6

Apartman SONAS

Ubytování (Apartmán) Apartman SONAS. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Apartman SONAS features accommodation in Karlovac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman SONAS se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

EVA Rooms & Studio Apartment

9,6

EVA Rooms & Studio Apartment

Ubytování (Penzion) EVA Rooms & Studio Apartment. Eva sobe i studio apartman se nachází ve městě Karlovac a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování EVA Rooms & Studio Apartment se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Magnolija

9,6

Apartment Magnolija

Ubytování (Apartmán) Apartment Magnolija. Apartmán Magnolija se nachází ve městě Karlovac, 50 km od Záhřebu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Magnolija se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartman Karolina

9,6

Studio apartman Karolina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Karolina. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Studio apartman Karolina is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Studio apartman Karolina se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NADA

9,5

NADA

Ubytování (Apartmán) NADA. NADA is located in Karlovac. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování NADA se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Studio Mrežnički Brig

9,5

Apartment Studio Mrežnički Brig

Ubytování (Apartmán) Apartment Studio Mrežnički Brig. Apartment Studio Mrežnički Brig se nachází v Duga Resa, 46 km od Samoboru, 40 km od Topuska a 35 km od Slunje. Ubytování Apartment Studio Mrežnički Brig se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartmani Nova

9,5

Apartmani Nova

Ubytování (Penzion) Apartmani Nova. Apartmani Nova is located in Karlovac. Each accommodation at the 4-star guest house has garden views, and guests can enjoy access to a garden and to a... Ubytování Apartmani Nova se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Ivona

9,5

Studio apartman Ivona

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Ivona. Situated in Karlovac, Studio apartman Ivona features accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytování Studio apartman Ivona se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Two Story Studio Apartment Goranka

9,4

Two Story Studio Apartment Goranka

Ubytování (Apartmán) Two Story Studio Apartment Goranka. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Two Story Studio Apartment Goranka features a terrace. Ubytování Two Story Studio Apartment Goranka se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Kozjan

9,4

Apartments Kozjan

Ubytování (Penzion) Apartments Kozjan. Apartmány Kozjan se nachází v letovisku Karlovac. Nabízí zahradu, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje s patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartments Kozjan se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Sa Ci

9,4

Apartment Sa Ci

Ubytování (Apartmán) Apartment Sa Ci. Situated in Karlovac, Apartment Sa Ci features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Sa Ci se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio Apartman Raj

9,4

Studio Apartman Raj

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Raj. Studio Apartman Raj is situated in Karlovac. The property has city views and is 49 km from Samobor. Ubytování Studio Apartman Raj se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Kupa

9,4

Apartman Kupa

Ubytování (Apartmány) Apartman Kupa. Apartman Kupa se nachází ve městě Karlovac, 46 km od města Samoboru, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Kupa se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Malina

9,4

Apartman Malina

Ubytování (Apartmán) Apartman Malina. Apartman Malina is set in Karlovac and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Malina se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Mažuran

9,4

Kuća za odmor Mažuran

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Mažuran. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Kuća za odmor Mažuran has a terrace. Ubytování Kuća za odmor Mažuran se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Branko

9,4

Apartment Branko

Ubytování (Apartmán) Apartment Branko. Offering free WiFi and garden views, Apartment Branko is an accommodation located in Karlovac. The air-conditioned accommodation is 47 km from Samobor. Ubytování Apartment Branko se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman studio SONAS 2

9,4

Apartman studio SONAS 2

Ubytování (Apartmán) Apartman studio SONAS 2. Situated in Karlovac, Apartman studio SONAS 2 features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman studio SONAS 2 se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Karlovac

9,4

Apartment Karlovac

Ubytování (Apartmány) Apartment Karlovac. Apartment Karlovac se nachází ve městě Karlovac a nabízí ubytování s posezením, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Karlovac se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Cindra

9,3

Studio Apartment Cindra

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Cindra. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Studio Apartment Cindra is set in Karlovac. Ubytování Studio Apartment Cindra se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Spudic Karlovac

9,3

Penthouse Spudic Karlovac

Ubytování (Apartmán) Penthouse Spudic Karlovac. Situated in Karlovac in the Karlovac county region, Penthouse Spudic Karlovac features a balcony and city views. Ubytování Penthouse Spudic Karlovac se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Šu Šu

9,3

Rooms Šu Šu

Ubytování (Penzion) Rooms Šu Šu. Rooms Šu Šu se nachází v Karlovači a nabízí klimatizované ubytování s kabelovou LCD TV, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Rooms Šu Šu se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani N.May's

9,2

Apartmani N.May's

Ubytování (Apartmány) Apartmani N.May's. Apartmani N.May's se nachází v Karlovaci. Nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmani N.May's se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Gobac

9,2

Apartman Gobac

Ubytování (Apartmán) Apartman Gobac. Apartmán Gobac se nachází v Karlovaci a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na řeku a do zahrady. Ubytování Apartman Gobac se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kupa

9,2

Kupa

Ubytování (Apartmány) Kupa. Situated in Karlovac in the Karlovac county region, Kupa features accommodation with free private parking. Ubytování Kupa se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Bedem

9,2

Hostel Bedem

Ubytování (Hostel) Hostel Bedem. Featuring views of the garden and air-conditioned rooms, Hostel Bedem is set in Karlovac, a 30-minute drive from Zagreb. Ubytování Hostel Bedem se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

BnB Cindra

9,2

BnB Cindra

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Cindra. Tento moderní bed and breakfast se nachází 15 minut pěšky od centra města Karlovac. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování BnB Cindra se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Darko Cindrić

9,2

Sobe Darko Cindrić

Ubytování (Penzion) Sobe Darko Cindrić. Set in Karlovac, Sobe Darko Cindrić offers a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Sobe Darko Cindrić se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman/Kuća za odmor Aleksandra

9,1

Apartman/Kuća za odmor Aleksandra

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman/Kuća za odmor Aleksandra. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Apartman/Kuća za odmor Aleksandra features a garden. Ubytování Apartman/Kuća za odmor Aleksandra se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Žalac

9,1

Sobe Žalac

Ubytování (Penzion) Sobe Žalac. Boasting a garden, Sobe Žalac is situated in Karlovac. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Sobe Žalac se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SOBE ŠOKČIĆ

9,1

SOBE ŠOKČIĆ

Ubytování (Privát) SOBE ŠOKČIĆ. Set in Karlovac, 48 km from Samobor, SOBE ŠOKČIĆ offers a bar and free WiFi. Ubytování SOBE ŠOKČIĆ se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hostel Na putu

9,1

Hostel Na putu

Ubytování (Hostel) Hostel Na putu. Hostel Na putu se nachází v centru města Karlovac a je snadno dostupný z hlavního autobusového nádraží, které je vzdálené 700 metrů. Ubytování Hostel Na putu se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Cozy river view room in old city center

9,1

Cozy river view room in old city center

Ubytování (Apartmán) Cozy river view room in old city center. Cozy river view room in old city center is set in Karlovac. Ubytování Cozy river view room in old city center se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).