Hledat

Ubytování

B&B Plitvice Area Natura Bed and breakfast

Seliste Dreznicko 61, 47246 Seliste Dreznicko, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvice Area Natura. Situated in Seliste Dreznicko, 4 km from Plitvička Jezera, B&B Plitvice Area Natura features a garden and free WiFi. Ubytování B&B Plitvice Area Natura se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Popis ubytování B&B Plitvice Area Natura

All units come with a seating area, a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom with a hairdryer and shower. B&B Plitvice Area Natura offers a sauna. Slunj is 23 km from the property. Guests at the bed and breakfast can enjoy a buffet breakfast. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Seliste Dreznicko! Situated in Seliste Dreznicko, 4 km from Plitvička Jezera, B&B Plitvice Area Natura features a garden and free WiFi. A terrace with garden views is offered in each unit.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování B&B Plitvice Area Natura

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Stolní tenis
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Fitness
 • Sauna
 • Úschova zavazadel
 • Hasicí přístroje
 • Trezor
 • Klimatizace
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Seliste Dreznicko

B&B Plitvice Lacus

9,9

B&B Plitvice Lacus

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvice Lacus. Situated in Seliste Dreznicko, B&B Plitvice Lacus features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování B&B Plitvice Lacus se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment King

9,9

Apartment King

Ubytování (Apartmán) Apartment King. Set in Seliste Dreznicko, this air-conditioned apartment features a garden with a barbecue. Ubytování Apartment King se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BeaR's LOG

9,9

BeaR's LOG

Ubytování (Prázdninový dům) BeaR's LOG. Located in Seliste Dreznicko, this air-conditioned holiday home features an outdoor swimming pool as well as a garden with a barbecue and sun terrace. Ubytování BeaR's LOG se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

D.I.M. Holiday House

9,9

D.I.M. Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) D.I.M. Holiday House. Situated in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County Region, this detached holiday home is 4 km from Plitvička Jezera. It provides free private parking. Ubytování D.I.M. Holiday House se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Burić

9,8

Apartmani Burić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Burić. Apartmani Burić se nachází v obci Seliste Dreznicko, 5,7 km od Plitvických jezer. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmani Burić se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Petra i Nikola

9,8

Apartment Petra i Nikola

Ubytování (Apartmány) Apartment Petra i Nikola. Situated in Plitvička Jezera, Holiday Home Petra i Nikola offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from patio. Ubytování Apartment Petra i Nikola se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Irene Studio Apartments

9,8

Villa Irene Studio Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Irene Studio Apartments. Set in Seliste Dreznicko, 5.7 km from the Plitvička Jezera National Park, Apartments Villa Irene Studio provides accommodation with seating area. Ubytování Villa Irene Studio Apartments se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Villa Irene

9,8

Apartments Villa Irene

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Irene. Apartments Villa Irene se nachází v obci Selište Drežničko, 5,7 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování Apartments Villa Irene se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Ankica

9,7

Apartment Ankica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ankica. Situated in Seliste Dreznicko, this apartment features a garden with a barbecue. The property boasts views of the mountains is 7 km from Plitvička Jezera. Ubytování Apartment Ankica se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Bramado

9,7

Apartments Bramado

Ubytování (Apartmány) Apartments Bramado. Apartments Bramado leží na klidném místě 300 metrů od centra obce Drežnik a 400 metrů od pláže u řeky Korany. Ubytování Apartments Bramado se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Rooms Toni

9,6

Rooms Toni

Ubytování (Penzion) Rooms Toni. Featuring a garden, Rooms Toni is set in Seliste Dreznicko. This 3-star guest house offers luggage storage space. Ubytování Rooms Toni se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Josipa

9,6

Apartment Josipa

Ubytování (Apartmán) Apartment Josipa. Set in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Apartment Josipa features a garden. Ubytování Apartment Josipa se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Lisina

9,6

Vila Lisina

Ubytování (Penzion) Vila Lisina. Vila Lisina se nachází v obci Seliste Drežničko. Nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Vila Lisina se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guesthouse Tomas

9,6

Guesthouse Tomas

Ubytování (Penzion) Guesthouse Tomas. Penzion Tomas se nachází v obci Čatrnji. Nabízí 2hvězdičkové ubytování se zahradou, terasou a prodejem vstupenek. Ubytování Guesthouse Tomas se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Marija

9,5

House Marija

Ubytování (Penzion) House Marija. House Marija is situated in Seliste Dreznicko on the State Road D1, 4 km from the entrance to Plitvice Lakes National Park. Ubytování House Marija se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Liso

9,5

Apartment Liso

Ubytování (Apartmán) Apartment Liso. Located in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Apartment Liso has a garden. Ubytování Apartment Liso se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sučić

9,5

Apartments Sučić

Ubytování (Apartmány) Apartments Sučić. Situated in Selište Drežničko, Apartments Sučić are a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartments Sučić se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guest House Yellow Jajcevic

9,4

Guest House Yellow Jajcevic

Ubytování (Penzion) Guest House Yellow Jajcevic. Guest House Yellow se nachází ve městě Selište Drežničko. Ubytování Guest House Yellow Jajcevic se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guesthouse Franjkovic

9,4

Guesthouse Franjkovic

Ubytování (Penzion) Guesthouse Franjkovic. Penzion Franjković se nachází 3 km od hlavního vstupu do národního parku Plitvická jezera na malebném místě v severovýchodní části chráněné oblasti. Ubytování Guesthouse Franjkovic se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nonči

9,4

Nonči

Ubytování (Apartmány) Nonči. Located in Seliste Dreznicko, 24 km from Slunj, Nonči provides a garden and free WiFi. Ubytování Nonči se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Degenija

9,4

Hotel Degenija

Ubytování (Hotel) Hotel Degenija. Hotel Degenija v obci Selište Dreznicko nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Degenija se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Mihaela&nina

9,4

House Mihaela&nina

Ubytování (Apartmány) House Mihaela&nina. House Mihaela & Nina se nachází v obci Selište Drežničko, 23 km od městečka Slunj. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House Mihaela&nina se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andreja

9,4

Apartment Andreja

Ubytování (Apartmány) Apartment Andreja. Apartment Andreja is located in Selište Drežničko and offers free WiFi access and fully equipped self-catering accommodation. Drežnik Old Town is 5. Ubytování Apartment Andreja se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House Špehar

9,3

House Špehar

Ubytování (Penzion) House Špehar. House Špehar se nachází v malé vesnici Selište Drežničko, 7 km od Rakovice a 4 km od Národního parku Plitvická jezera, která jsou na seznamu památek... Ubytování House Špehar se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Špehar

9,3

Apartment Špehar

Ubytování (Penzion) Apartment Špehar. Apartmán Špehar se nachází v klidné části obce Čatrnja, uprostřed zeleně, 6 km od národního parku Plitvická jezera, který je zapsán na seznamu UNESCO. Ubytování Apartment Špehar se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Room Ivancica

9,3

Room Ivancica

Ubytování (Penzion) Room Ivancica. Room Ivančica nabízí pokoje s bezplatným WiFi a zahradu s altánem a grilem. Každý pokoj má terasu a výhled na hory. Ubytování Room Ivancica se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Žugec

9,3

Apartments Žugec

Ubytování (Apartmány) Apartments Žugec. Apartmány Žugec se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách jsou situované v obci Selište Drežničko, pouhé 4 km od Plitvických jezer. Ubytování Apartments Žugec se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House Jelena

9,3

House Jelena

Ubytování (Apartmány) House Jelena. House Jelena se nachází 6 km od Národního parku Plitvická jezera a nabízí různé typy ubytování ve stylu chaty s příjemným zařízením a úžasným výhledem na... Ubytování House Jelena se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Vukovic

9,3

Pansion Vukovic

Ubytování (Penzion) Pansion Vukovic. Pansion Vukovic se nachází v obci Selište Drežničko na území Národního parku Plitvická jezera, uvedeného na seznamu světového dědictví UNESCO, pouhých 100... Ubytování Pansion Vukovic se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Hodak

9,2

Villa Hodak

Ubytování (Penzion) Villa Hodak. Villa Hodak stojí v obci Selište Drežničko, pouhé 4 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování Villa Hodak se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Ilija Hodak

9,1

House Ilija Hodak

Ubytování (Apartmány) House Ilija Hodak. House Ilija Hodak se nachází na poklidném místě plném zeleně, 4 km od hlavního vstupu do Národního parku Plitvická jezera, který je na seznamu světového... Ubytování House Ilija Hodak se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Joso Hodak

9,1

Apartments Joso Hodak

Ubytování (Apartmány) Apartments Joso Hodak. Apartments Relja se nachází v obklopení přírody v obci Seliste Dreznicko a nabízí ubytování ve zvukotěsných apartmánech s možností vlastního stravování a... Ubytování Apartments Joso Hodak se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Stefanac

9

House Stefanac

Ubytování (Penzion) House Stefanac. House Stefanac se nachází ve vesnici Seliště Drežničko, 50 metrů od hlavní silnice, a nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování House Stefanac se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House Miletic

9

House Miletic

Ubytování (Penzion) House Miletic. Dům Miletic se nachází 3 km od vstupu do Národního parku Plitvická jezera. Má výhled na zelenou zvlněnou krajinu a zahradu se sadem. Ubytování House Miletic se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guesthouse Ante Hodak

9

Guesthouse Ante Hodak

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Ante Hodak. Guesthouse Ante Hodak se nachází ve vesnici Drežničko Selište na hlavní cestě ze Záhřebu do Zadaru, 6 km před začátkem národního parku Plitvická jezera. Ubytování Guesthouse Ante Hodak se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Abrlic

9

Guesthouse Abrlic

Ubytování (Penzion) Guesthouse Abrlic. Guesthouse Abrlic se nachází v obci Selište Drežničko, 25 km od Slunj a 27 od Korenicš. Ubytování Guesthouse Abrlic se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Luka

9

Rooms Luka

Ubytování (Penzion) Rooms Luka. Located in Seliste Dreznicko, Rooms Luka provides accommodation with private terraces. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Rooms Luka se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jelena

8,9

Apartment Jelena

Ubytování (Apartmán) Apartment Jelena. Set in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Apartment Jelena has a patio and garden views. Ubytování Apartment Jelena se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Anamarija

8,9

House Anamarija

Ubytování (Penzion) House Anamarija. Located on National Road 1, House Anamarija is ideal for guests travelling through central Croatia. Ubytování House Anamarija se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Hodak

8,7

Guesthouse Hodak

Ubytování (Penzion) Guesthouse Hodak. Hodak Guesthouse se nachází v obci Drežničko Selište na hlavní silnici Záhřeb - Zadar, 5 km před vchodem do Národního parku Plitvická jezera, a nabízí... Ubytování Guesthouse Hodak se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Marica

8,6

Rooms Marica

Ubytování (Penzion) Rooms Marica. Rooms Marica se nachází na klidném místě v obci Selište Drežničko, 5 km od hlavního vchodu do národního parku Plitvická jezera. Ubytování Rooms Marica se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guesthouse Mirko Hodak

8,6

Guesthouse Mirko Hodak

Ubytování (Penzion) Guesthouse Mirko Hodak. Guesthouse Mirko Hodak in Seliste Dreznicko has a garden and a terrace. Ubytování Guesthouse Mirko Hodak se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Majetić

8,6

Apartman Majetić

Ubytování (Apartmán) Apartman Majetić. Offering a garden and free private parking, Apartman Majetić is set in Seliste Dreznicko. Plitvička Jezera is 4 km from the property. Ubytování Apartman Majetić se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Zlatko

8,6

House Zlatko

Ubytování (Venkovský dům) House Zlatko. House Zlato se nachází na poklidném místě ve vesnici Selište Drežničko, jen 4 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování House Zlatko se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Green Serenity

Villa Green Serenity

Ubytování (Apartmán) Villa Green Serenity. Situated in Seliste Dreznicko, Villa Green Serenity offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Villa Green Serenity se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden

Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden

Ubytování (Apartmán) Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden. Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden is situated in Seliste Dreznicko and offers barbecue facilities. Ubytování Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Charlie

Apartment Charlie

Ubytování (Apartmán) Apartment Charlie. Apartment Charlie is set in Seliste Dreznicko and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 24 km from Slunj. Ubytování Apartment Charlie se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms "Jezero"

Rooms "Jezero"

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms "Jezero". Located in Seliste Dreznicko, "Rooms" Jezero features accommodation with a balcony and free WiFi. This bed and breakfast has a garden. Ubytování Rooms "Jezero" se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).