Hledat

Ubytování

Bauernhof Bethuber Farma

Bichl 12, 9971 Matrei in Osttirol, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Farma) Bauernhof Bethuber. Bauernhof Bethuber features river views, free WiFi and free private parking, set in Matrei in Osttirol, 2.2 km from Goldried I. Ubytování Bauernhof Bethuber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Bauernhof Bethuber

2 km from Goldried I. After a day of hiking, skiing or cycling, guests can relax in the garden or in the shared lounge area. Bauernhof Bethuber features river views, free WiFi and free private parking, set in Matrei in Osttirol, 2. Guests at the farm stay can enjoy a continental breakfast. Fitted with a terrace, the units feature a flat-screen TV and a private bathroom with shower. Bauernhof Bethuber offers a children's playground. A fridge and kettle are also featured. Landen is 9 km from the accommodation, while Glocknerblick is 9 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Lyžování

Vybavení ubytování Bauernhof Bethuber

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Lyžařská škola Dodatečný poplatek
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Dětské hřiště
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Slunečníky
 • Denní úklid
 • Společenská místnost
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Venkovní dětské hřiště
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Matrei in Osttirol

Ruggenthalerhof

9,8

Ruggenthalerhof

Ubytování (Apartmány) Ruggenthalerhof. Apartmán Ruggenthalerhof se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ruggenthalerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mattersberger

9,8

Haus Mattersberger

Ubytování (Apartmány) Haus Mattersberger. Prostorný apartmán Haus Mattersberger se nachází 7 minut chůze od centra obce Matrei a skiareálu Goldried a může se pochlubit balkonem a panoramatickým... Ubytování Haus Mattersberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnseitn Klaunz27

9,8

Sonnseitn Klaunz27

Ubytování (Apartmán) Sonnseitn Klaunz27. Apartmán Sonnseitn Klaunz27 se nachází ve vesnici Klaunz v Tyrolsku a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sonnseitn Klaunz27 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus "Plankschneider"

9,8

Ferienhaus "Plankschneider"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Plankschneider". Prázdninový dům Ferienhaus "Plankschneider" se nachází v obci Matrei in Osttirol, 2,3 km od stanice lanovky Goldried I a 2,6 km od lyžařského vleku... Ubytování Ferienhaus "Plankschneider" se nachází ve městě 8 Kaltenhaus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Panoramablick

9,8

Apartment Panoramablick

Ubytování (Apartmán) Apartment Panoramablick. Apartment Panoramablick se nachází v obci Matrei in Osttirol. Jedná se o apartmán v domáckém stylu s balkónem, Wi-Fi zdarma, satelitní TV a fénem. Ubytování Apartment Panoramablick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kuenzer Alm

9,8

Ferienwohnung Kuenzer Alm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kuenzer Alm. Ferienwohnung Kuenzer Alm se nachází v Hinterburgu. Nabízí zahradu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Kuenzer Alm se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Josef Pötscher

9,8

Ferienwohnung Josef Pötscher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Josef Pötscher. Located in Matrei in Osttirol, 2.5 km from Goldried I, Ferienwohnung Josef Pötscher provides accommodation with a garden, free WiFi and an ATM. Ubytování Ferienwohnung Josef Pötscher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pötscher Maria

9,8

Ferienwohnungen Pötscher Maria

Ubytování (Penzion) Ferienwohnungen Pötscher Maria. Ferienwohnungen Pötscher, který je obklopen horami národního parku Vysoké Taury, je vzdálen pouhé 2 km od centra Matrei. Ubytování Ferienwohnungen Pötscher Maria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Sylvester

9,8

Appartement Sylvester

Ubytování (Apartmán) Appartement Sylvester. Appartement Sylvester je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný na okraji obce Matrei, 350 metrů od centra. Ubytování Appartement Sylvester se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obertimmeltaler

9,8

Obertimmeltaler

Ubytování (Farma) Obertimmeltaler. Obertimmeltaler se nachází ve městě Matrei in Osttirol, 800 metrů od lanovky Goldried I a 1,1 km od lanovky Goldried II, a nabízí parkování na místě... Ubytování Obertimmeltaler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

!neu! Ferienwohnung Heimatglück mit eigner Sauna

9,8

!neu! Ferienwohnung Heimatglück mit eigner Sauna

Ubytování (Apartmán) !neu! Ferienwohnung Heimatglück mit eigner Sauna. !neu! Ferienwohnung Heimatglück mit eigner Sauna se nachází ve městě Matrei in Osttirol, necelý 1 km od lyžařského vleku Goldried I, 9 km od obce Landen a... Ubytování !neu! Ferienwohnung Heimatglück mit eigner Sauna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanselishof

9,8

Hanselishof

Ubytování (Farma) Hanselishof. Hanselishof je rustikální statek, stojící na svahu 8 km od Matrei a 10 minut jízdy od vleků v lyžařském středisku Großglocker. Ubytování Hanselishof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luba

9,7

Villa Luba

Ubytování (Apartmány) Villa Luba. Located in Matrei in Osttirol, Villa Luba provides city views and free WiFi, 1.7 km from Goldried I and 9 km from Landen. Ubytování Villa Luba se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pongitzerhof

9,7

Pongitzerhof

Ubytování (Farma) Pongitzerhof. Pongitzerhof se nachází v klidné části obce Matrei in Osttirol, 10 minut chůze od lanovky Goldried I, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Pongitzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zedlacherhof

9,6

Zedlacherhof

Ubytování (Penzion) Zedlacherhof. Zedlacherhof se nachází vysoko v horách Vysoké Taury a nabízí samostatné jednotky s balkony s výhledem na údolí Virgen. Ubytování Zedlacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EdelWeiss AlpinLodge

9,6

EdelWeiss AlpinLodge

Ubytování (Chata) EdelWeiss AlpinLodge. Set in Matrei in Osttirol, EdelWeiss AlpinLodge offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování EdelWeiss AlpinLodge se nachází ve městě Alpin Park 9 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Schneeberger

9,6

Gästehaus Schneeberger

Ubytování (Privát) Gästehaus Schneeberger. Gästehaus Schneeberger se nachází na okraji města Matrei, 5 minut chůze od centra, uprostřed národního parku Hohe Tauern. Ubytování Gästehaus Schneeberger se nachází ve městě Edenweg 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Birnbaumer

9,6

Appartements Birnbaumer

Ubytování (Apartmány) Appartements Birnbaumer. Appartements Birnbaumer se nacházejí v centru městečka Matrei ve východním Tyrolsku. Nabízejí saunu, solárium a elegantní apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartements Birnbaumer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Schloß-Weißenstein-Straße

9,6

Apartments Schloß-Weißenstein-Straße

Ubytování (Apartmán) Apartments Schloß-Weißenstein-Straße. This elegant apartment enjoys a quiet location right below the Weißenstein Castle, an 8-minute walk from the centre of Matrei in Osttirol. Ubytování Apartments Schloß-Weißenstein-Straße se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

**** PanoramA Apartments

9,5

**** PanoramA Apartments

Ubytování (Apartmány) **** PanoramA Apartments. PanoramA Apartments se nachází přímo na sjezdovce, 12 minut chůze od lanovky Goldried I. Nabízí apartmány s balkonem a saunou. Ubytování **** PanoramA Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Franziska

9,5

Haus Franziska

Ubytování (Apartmán) Haus Franziska. Haus Franziska se nachází ve Východním Tyrolsku v Matrei, pouhé 2 minuty pěšky od centra obce a 700 metrů od lyžařského střediska Großglockner-Matrei, a... Ubytování Haus Franziska se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rainer

9,5

Haus Rainer

Ubytování (Apartmány) Haus Rainer. Haus Rainer se nachází ve městě Matrei in Osttirol, 700 metrů od lyžařského areálu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s výhledem na hory,... Ubytování Haus Rainer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Großglockner

9,5

Haus Großglockner

Ubytování (Apartmán) Haus Großglockner. Boasting garden views, Haus Großglockner features accommodation with a terrace and a kettle, around 8 km from Landen. Set 2. Ubytování Haus Großglockner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Herzog

9,5

Haus Herzog

Ubytování (Apartmán) Haus Herzog. Haus Herzog is located south of Matrei in Osttirol, only a 7-minute walk from the center and the Kals/Matrei Cable Car. Ubytování Haus Herzog se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matzenhof

9,5

Matzenhof

Ubytování (Farma) Matzenhof. Farma Matzenhof se nachází v obci Matrei in Osttirol, 1,9 km od stanice lanovky Goldried I a 3,7 km od stanice lanovky Goldried II, a nabízí bezplatné... Ubytování Matzenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schmid

9,5

Ferienwohnung Schmid

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schmid. Offering a shared lounge and garden view, Ferienwohnung Schmid is situated in Matrei in Osttirol, 1.4 km from Goldried I and 8 km from Landen. Ubytování Ferienwohnung Schmid se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Simiterhof

9,5

Simiterhof

Ubytování (Apartmány) Simiterhof. Apartmány Simiterhof se nacházejí v obci Osttirol v Tyrolsku, nedaleko lanovky Goldried I. Nabízejí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Simiterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AlpinLodges Matrei

9,4

AlpinLodges Matrei

Ubytování (Apartmány) AlpinLodges Matrei. AlpinLodges Matrei jsou chaty se stylovými a elegantními apartmány situované v obci Matrei obklopené Národním parkem Vysoké Taury. Ubytování AlpinLodges Matrei se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sun Matrei Tradition Apartments

9,4

Sun Matrei Tradition Apartments

Ubytování (Apartmány) Sun Matrei Tradition Apartments. Sun Matrei Tradition Apartments se nachází 5 minut chůze od centra městečka Matrei a pouhých 600 metrů od lanovky Goldried. Ubytování Sun Matrei Tradition Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lampeterhof

9,4

Lampeterhof

Ubytování (Apartmány) Lampeterhof. Lampeterhof se nachází na kopci, 2,4 km od lanovky Goldried, 3 km od centra obce. Ubytování Lampeterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marina

9,4

Haus Marina

Ubytování (Apartmány) Haus Marina. Apartmán Haus Marina se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí terasu, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Marina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung BergsteigerSEIN (SEIN im Dialekt = Unterkunft finden)

9,4

Ferienwohnung BergsteigerSEIN (SEIN im Dialekt = Unterkunft finden)

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung BergsteigerSEIN (SEIN im Dialekt = Unterkunft finden). Ferienwohnung BergsteigerSEIN (SEIN im Dialekt = Unterkunft finden) se nachází 1,6 km od lanovky Goldried I. Ubytování Ferienwohnung BergsteigerSEIN (SEIN im Dialekt = Unterkunft finden) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pfarrangerweg

9,3

Apartment Pfarrangerweg

Ubytování (Apartmán) Apartment Pfarrangerweg. Located in Matrei in Osttirol and only 800 metres from Goldried I, Apartment Pfarrangerweg provides accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytování Apartment Pfarrangerweg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Remler

9,3

Haus Remler

Ubytování (Penzion) Haus Remler. Haus Remler se nachází v malebné lokalitě v blízkosti lesa, pouhých 700 metrů od centra obce Matrei in Osttirol. Ubytování Haus Remler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Grofn

9,3

Ferienhaus Grofn

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Grofn. Prázdninový dům Ferienhaus Grofn se nachází v obci Matrei in Osttirol. Má zahradu a společný obývací pokoj. Ubytování Ferienhaus Grofn se nachází ve městě 1 Bichl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästeheim Pötscher

9,3

Gästeheim Pötscher

Ubytování (Penzion) Gästeheim Pötscher. Gästeheim Pötscher se nachází jen 1 km od centra obce Matrei a nabízí panoramatický výhled na pohoří Vysoké Taury. Ubytování Gästeheim Pötscher se nachází ve městě Ganz 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonnenhang

9,3

Ferienhaus Sonnenhang

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Sonnenhang. The Ferienhaus Sonnenhang enjoys an elevated, central and sunny location in Matrei in East Tyrol, amid the Hohe Tauern National Park. Ubytování Ferienhaus Sonnenhang se nachází ve městě Am Sonnenhang 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Larcher

9,3

Haus Larcher

Ubytování (Apartmán) Haus Larcher. Haus Larcher is situated in Matrei in Osttirol. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Haus Larcher se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Familie Steiner

9,3

Haus Familie Steiner

Ubytování (Apartmány) Haus Familie Steiner. Haus Familie Steiner je dům s apartmány situovaný ve Východním Tyrolsku, 300 metrů lanovky v lyžařské oblasti Großglockner Kals-Matrei a 2 minuty pěšky od... Ubytování Haus Familie Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Martha

9,3

Appartements Martha

Ubytování (Apartmán) Appartements Martha. Enjoying a sunny location in high above Matrei with panoramic views of the mountains of East Tyrol, Appartements Martha features a fully equipped kitchen... Ubytování Appartements Martha se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Meixner

9,3

Haus Meixner

Ubytování (Apartmány) Haus Meixner. Accommodation units with a balcony offering mountain views are provided at Haus Meixner, just 200 metres from the centre of Matrei in East Tyrol and 1 km... Ubytování Haus Meixner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monika Steiner

9,2

Monika Steiner

Ubytování (Bed and breakfast) Monika Steiner. Monika Steiner se nachází v obci Matrei in Osttirol, 1 km od vleku Goldried I a 8 km od vleku Landen. Nabízí Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Monika Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Natur- und Wanderhotel Outside

9,2

Natur- und Wanderhotel Outside

Ubytování (Hotel) Natur- und Wanderhotel Outside. Čtyřhvězdičkový Superior Natur-und Wanderhotel Outside se nachází v centru obce Matrei in Osttirol situované v obklopení hor Národního parku Vysoké Taury. Ubytování Natur- und Wanderhotel Outside se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöschgenhof

9,2

Zöschgenhof

Ubytování (Penzion) Zöschgenhof. Zöschgenhof se nachází v obci Matrei in Osttirol, 8 km od lanovky Goldried I, 16 km od vyhlídky Glocknerblick a lanovky Cimaross a 17 km od lanovky... Ubytování Zöschgenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghaus Außergschlöß

9,2

Berghaus Außergschlöß

Ubytování (Penzion) Berghaus Außergschlöß. Berghaus Außergschlöß, tradiční rakouská chata, nabízí pokoje s panoramatickým výhledem na hory Innergschlöss a terasu, kde si můžete dát regionální jídla. Ubytování Berghaus Außergschlöß se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Matreier Tauernhaus

9,1

Matreier Tauernhaus

Ubytování (Penzion) Matreier Tauernhaus. Matreier Tauernhaus, který provozuje rodina Brugger již po 3 generace, se může opřít o 800 let tradice pohostinnosti na staré obchodní cestě vedoucí skrz... Ubytování Matreier Tauernhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sun Matrei Design Apartments

9,1

Sun Matrei Design Apartments

Ubytování (Apartmány) Sun Matrei Design Apartments. Sun Matrei Design Apartments se nachází jen 600 metrů od lanovky Goldried a 5 minut pěšky od centra Matrei. Ubytování Sun Matrei Design Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Steiner

9

Landgasthof Steiner

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Steiner. Landgasthof Steiner se nachází 3 km od lyžařského střediska Großglockner a svým hostům nabízí ubytování v rustikálním stylu, restauraci s nabídkou jídel... Ubytování Landgasthof Steiner se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Klaunzer

9

Haus Klaunzer

Ubytování (Apartmán) Haus Klaunzer. Tento apartmán se nachází 1,5 km od lanovky Goldried I v Matrei in Osttirol a má balkon s výhledem na hory. Apartmán stojí 3,3 km od Goldried II. Ubytování Haus Klaunzer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun-Matrei Klassik Apartments

9

Sun-Matrei Klassik Apartments

Ubytování (Apartmány) Sun-Matrei Klassik Apartments. Luxusně zařízené Sun-Matrei Apartments mají výhodnou polohu na poklidném místě v centru východotyrolského městečka Matrei. Ubytování Sun-Matrei Klassik Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pötscher Josef und Maria

9

Apartments Pötscher Josef und Maria

Ubytování (Apartmány) Apartments Pötscher Josef und Maria. Apartments Pötscher Josef und Maria offers self-catering apartments with free WiFi and satellite TV, 2 km from Matrei in Osttirol and the Kals-Matrei Ski... Ubytování Apartments Pötscher Josef und Maria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)