Hledat

Ubytování

Bárka a Tiszához apartman Apartmán

6064 Tiszaug, Kárász u. 1., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Bárka a Tiszához apartman. Bárka a Tiszához apartman se nachází v Tiszaugu v regionu Bacs-Kiskun a nabízí terasu a výhled do zahrady. 27 km od Kecskemétu. Ubytování Bárka a Tiszához apartman se nachází ve městě Tiszaug (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Popis ubytování Bárka a Tiszához apartman

27 km od Kecskemétu. Bárka a Tiszához apartman se nachází v Tiszaugu v regionu Bacs-Kiskun a nabízí terasu a výhled do zahrady. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na řeku. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Bárka a Tiszához apartman leží 87 km od mezinárodního letiště Ference Liszta v Budapešti. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat rybaření. Apartmán je vzdálený 38 km od města Szarvas a 33 km od města Békésszentandrás.

Jiná ubytování ve městě Tiszaug

Gólya Vendégház

9,8

Gólya Vendégház

Ubytování (Apartmány) Gólya Vendégház. Offering a garden and barbecue, Gólya Vendégház is set in Tiszaug, 12 km from Cserkeszőlő. Kecskemét is 28 km away. Ubytování Gólya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Békás nyaraló

Békás nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Békás nyaraló. Békás nyaraló is located in Tiszaug and offers a shared lounge, a garden and water sports facilities. Ubytování Békás nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Borostyán Vendégház

Borostyán Vendégház

Ubytování (Apartmán) Borostyán Vendégház. Borostyán Vendégház se nachází v Tiszaugu a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 28 km od města Kecskemét. Ubytování Borostyán Vendégház se nachází ve městě Tiszaug (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Tiszaug Apartman

Tiszaug Apartman

Ubytování (Apartmán) Tiszaug Apartman. Located in Tiszaug in the Bacs-Kiskun region, Tiszaug Apartman has a garden. This apartment provides a terrace. Ubytování Tiszaug Apartman se nachází ve městě Tiszaug (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Tisza úszóház (Tiszaug)

Tisza úszóház (Tiszaug)

Ubytování (Botel) Tisza úszóház (Tiszaug). Situated in Tiszaug in the Bacs-Kiskun region, Tisza úszóház (Tiszaug) features accommodation with free private parking. Ubytování Tisza úszóház (Tiszaug) se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).