Hledat

Ubytování

Bárka a Tiszához apartman Apartmán

6064 Tiszaug, Kárász u. 1., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Bárka a Tiszához apartman. Bárka a Tiszához apartman se nachází v Tiszaugu v regionu Bacs-Kiskun a nabízí terasu a výhled do zahrady. 27 km od Kecskemétu. Ubytování Bárka a Tiszához apartman se nachází ve městě Tiszaug (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Bárka a Tiszához apartman

27 km od Kecskemétu. Bárka a Tiszához apartman se nachází v Tiszaugu v regionu Bacs-Kiskun a nabízí terasu a výhled do zahrady. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na řeku. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Bárka a Tiszához apartman leží 87 km od mezinárodního letiště Ference Liszta v Budapešti. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat rybaření. Apartmán je vzdálený 38 km od města Szarvas a 33 km od města Békésszentandrás.

Jiná ubytování ve městě Tiszaug

Gólya Vendégház

9,8

Gólya Vendégház

Ubytování (Apartmány) Gólya Vendégház. Offering a garden and barbecue, Gólya Vendégház is set in Tiszaug, 12 km from Cserkeszőlő. Kecskemét is 28 km away. Ubytování Gólya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Hotel Pegasus

8,5

Club Hotel Pegasus

Ubytování (Hotel) Club Hotel Pegasus. Club Hotel Pegasus offers an outdoor pool with water slides and its own bowling alley. Ubytování Club Hotel Pegasus se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Békás nyaraló

Békás nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Békás nyaraló. Békás nyaraló is located in Tiszaug and offers a shared lounge, a garden and water sports facilities. Ubytování Békás nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán Vendégház

Borostyán Vendégház

Ubytování (Apartmán) Borostyán Vendégház. Borostyán Vendégház se nachází v Tiszaugu a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 28 km od města Kecskemét. Ubytování Borostyán Vendégház se nachází ve městě Tiszaug (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszaug Apartman

Tiszaug Apartman

Ubytování (Apartmán) Tiszaug Apartman. Located in Tiszaug in the Bacs-Kiskun region, Tiszaug Apartman has a garden. This apartment provides a terrace. Ubytování Tiszaug Apartman se nachází ve městě Tiszaug (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisza úszóház (Tiszaug)

Tisza úszóház (Tiszaug)

Ubytování (Botel) Tisza úszóház (Tiszaug). Situated in Tiszaug in the Bacs-Kiskun region, Tisza úszóház (Tiszaug) features accommodation with free private parking. Ubytování Tisza úszóház (Tiszaug) se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)