Hledat

Ubytování

Bärenhütte Tröpolach-Nassfeld Apartmány

Tröpolach 151, 9631 Jenig, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Bärenhütte Tröpolach-Nassfeld. Located in Jenig, Bärenhütte features accommodation with access to a garden. The apartment offers a terrace. Bad Kleinkirchheim is 46 km from Bärenhütte. Ubytování Bärenhütte Tröpolach-Nassfeld se nachází ve městě Jenig (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Bärenhütte Tröpolach-Nassfeld

Located in Jenig, Bärenhütte features accommodation with access to a garden. Klagenfurt Airport is 80 km away. The apartment offers a terrace. Bad Kleinkirchheim is 46 km from Bärenhütte.

Vybavení ubytování Bärenhütte Tröpolach-Nassfeld

 • Prostory vhodné na piknik
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Lukostřelba Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Dobíjecí stanice pro elektromobily
 • Bankomat
 • Minimarket v objektu
 • Hasicí přístroje
 • Požární alarmy
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Jenig

Appartements Fritz Sagmeister

9,8

Appartements Fritz Sagmeister

Ubytování (Penzion) Appartements Fritz Sagmeister. Appartements Fritz Sagmeister stojí klidném místě v obci Jenig, 30 metrů od nejbližší zastávky skibusu a 5 minut jízdy od lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Appartements Fritz Sagmeister se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tom's Jägerlodge

9,8

Tom's Jägerlodge

Ubytování (Apartmán) Tom's Jägerlodge. Apartmán Tom's Jägerhütte nabízí panoramatickou terasu a saunu v Jenigu, 6 km od lanovky Millennium Express a lyžařské oblasti Nassfeld. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Tom's Jägerlodge se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Nico's Place

9,7

Nico's Place

Ubytování (Apartmán) Nico's Place. Located 3.5 km from Millennium Express Sektion II, Apartment Nico offers a sun terrace, with barbecue facilities and children's playground in Jenig. Ubytování Nico's Place se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel-Gasthof Strasswirt

9,5

Hotel-Gasthof Strasswirt

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof Strasswirt. Rodinný hotel Gasthof Strasswirtod funguje od roku 1895 a nachází se v údolí Gail v jižních Korutanech. Ubytování Hotel-Gasthof Strasswirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Urlaub am Malerhof

9,4

Urlaub am Malerhof

Ubytování (Farma) Urlaub am Malerhof. Rustikální farma Urlaub am Malerhof se nachází v obci Waidegg, 5 km od lyžařského areálu Nassfeld a 15 minut jízdy autem od jezera Presseggersee, a nabízí... Ubytování Urlaub am Malerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sagmeister Loft

9,4

Sagmeister Loft

Ubytování (Apartmány) Sagmeister Loft. Sagmeister Loft se nachází v Jenigu, 2 km od nejbližšího lyžařského vleku nebo golfového hřiště Nassfeld Golf s 18 jamkami, a nabízí vířivku a zimní... Ubytování Sagmeister Loft se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Jank

9,3

Ferienwohnung Jank

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Jank. Ferienwohnung Jank se nachází 2 km od centra města Tröpolach a lanovky Millennium-Express a nabízí satelitní TV a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Jank se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung MINA - Rattendorf

9,2

Ferienwohnung MINA - Rattendorf

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung MINA - Rattendorf. Ferienwohnung MINA - Rattendorf se nachází v centru Rattendorfu v Korutansku, pouhých 50 metrů od autobusového nádraží a 3 km od lanovky Millennium Express... Ubytování Ferienwohnung MINA - Rattendorf se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Nassfeld Holiday Parcs Jenig

9,1

Nassfeld Holiday Parcs Jenig

Ubytování (Apartmány) Nassfeld Holiday Parcs Jenig. Apartmány Nassfeld Holiday Parcs Jenig se nacházejí v obci Jenig, 3 km od stanice lanovky Millennium Express 2, a nabízejí TV s plochou obrazovkou i... Ubytování Nassfeld Holiday Parcs Jenig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bauernhof Oberlöffele

9,1

Bauernhof Oberlöffele

Ubytování (Apartmány) Bauernhof Oberlöffele. Bauernhof Oberlöffele se nachází v obci Jenig, 1 km od lyžařského areálu Nassfeld a má hospodářská zvířata, zahradu, lyžárnu a apartmány s balkonem. Ubytování Bauernhof Oberlöffele se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Zweikofelblick

9

Appartement Zweikofelblick

Ubytování (Apartmány) Appartement Zweikofelblick. Appartement Zweikofelblick se nachází v obci Jenig, 2 km od lyžařského areálu Nassfeld, a nabízí tradičně zařízené apartmány s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Appartement Zweikofelblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enzianbrenner

8,7

Enzianbrenner

Ubytování (Penzion) Enzianbrenner. Enzianbrenner se nachází na okraji lesa v korutanském údolí Gail, 4 minuty jízdy od lyžařského areálu Nassfeld a lanovky Millenium Express. Ubytování Enzianbrenner se nachází ve městě Jenig 11 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnleitn

Hotel Sonnleitn

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnleitn. Hotel Sonnleitn je provozován nizozemským párem. Je obklopen velkou zahradou a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s výhledem na Karnské Alpy. Ubytování Hotel Sonnleitn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Presslauer

Appartements Presslauer

Ubytování (Apartmán) Appartements Presslauer. Situated in Jenig, Appartements Presslauer features accommodation with a private pool and garden views. Ubytování Appartements Presslauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Strasswirt

Ferienhaus Strasswirt

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Strasswirt. Ferienhaus Strasswirt se nachází v korutanském údolí Gail a nabízí bezplatné Wi-Fi. Lyžařský areál Nassfeld je snadno dosažitelný bezplatným skibusem. Ubytování Ferienhaus Strasswirt se nachází ve městě Jenig (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Kleine Feriendorf Sommer

Das Kleine Feriendorf Sommer

Ubytování (Prázdninový dům) Das Kleine Feriendorf Sommer. Situated just 9 km from Millennium Express 2 in Jenig, Das Kleine Feriendorf Sommer features a getaway with barbecue facilities, outdoor pool, free WiFi,... Ubytování Das Kleine Feriendorf Sommer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)