Hledat

Ubytování

Bakonyi Mandala Ház Apartmány

8427 Bakonybél, Gyár utca 1., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Bakonyi Mandala Ház. Bakonyi Mandala Ház has garden views, free WiFi and free private parking, set in Bakonybél, 3.9 km from Bakony Hills. Ubytování Bakonyi Mandala Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Bakonyi Mandala Ház

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Bakonybél! Bakonyi Mandala Ház has garden views, free WiFi and free private parking, set in Bakonybél, 3. 9 km from Bakony Hills. The apartment offers a terrace. For added convenience, the property can provide towels and bed linen for an extra charge. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 116 km from the accommodation. Guests at Bakonyi Mandala Ház can enjoy hiking nearby, or make the most of the garden. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a microwave, a dining area, a flat-screen TV with cable channels, and a private bathroom with shower.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Bakonyi Mandala Ház

  • Gril
  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Pěší turistika
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Bakonybél

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

9,9

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

Ubytování (Apartmány) Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél. Situated in Bakonybél, Bakonyi Csillag Vendégház offers self-catering accommodation with free WiFi, a garden with free barbecue facilities and a shared... Ubytování Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Somhegyi Öreg Hársfák Major

9,9

Somhegyi Öreg Hársfák Major

Ubytování (Bed and breakfast) Somhegyi Öreg Hársfák Major. With a shared lounge and a garden, Somhegyi Öreg Hársfák Major provides free WiFi and is located in Bakonybél, 6 km from Bakony Hills. Ubytování Somhegyi Öreg Hársfák Major se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Békaváros házikó

9,9

Békaváros házikó

Ubytování (Apartmány) Békaváros házikó. Situated 3.9 km from Bakony Hills, Békaváros házikó features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Békaváros házikó se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakonybéli Patakpart Vendégház

9,8

Bakonybéli Patakpart Vendégház

Ubytování (Penzion) Bakonybéli Patakpart Vendégház. Featuring free WiFi, a barbecue and a terrace, Bakonybéli Patakpart Vendégház offers accommodation in Bakonybél, 2.8 km from Bakony Hills. Ubytování Bakonybéli Patakpart Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liliom Vendégház

9,7

Liliom Vendégház

Ubytování (Penzion) Liliom Vendégház. Set in Bakonybél in the Veszprem Region, 49 km from Győr, Liliom Vendégház features a barbecue and terrace. Free private parking is available on site. Ubytování Liliom Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muskátli Magánszállás

9,7

Muskátli Magánszállás

Ubytování (Privát) Muskátli Magánszállás. Muskátli Magánszállás is peacefully located in Bakonybél, 16 km from the town of Zirc. Free WiFi access is available in the whole building. Ubytování Muskátli Magánszállás se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

DUBLECZ VENDÉGHÁZ

9,7

DUBLECZ VENDÉGHÁZ

Ubytování (Penzion) DUBLECZ VENDÉGHÁZ. Located in Bakonybél, 4.2 km from Bakony Hills, DUBLECZ VENDÉGHÁZ provides accommodation with free bikes, free private parking, a shared lounge and a... Ubytování DUBLECZ VENDÉGHÁZ se nachází ve městě Bakonybél (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diófa Vendégház

9,7

Diófa Vendégház

Ubytování (Apartmány) Diófa Vendégház. Located in Bakonybél in the Veszprem region and Bakony Hills reachable within 3. Ubytování Diófa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakonybél Vendégház

9,7

Bakonybél Vendégház

Ubytování (Apartmány) Bakonybél Vendégház. Bakonybél Vendégház se nachází v Bakonybél a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou. Bakony Hills leží 3,2 km od apartmánu. Ubytování Bakonybél Vendégház se nachází ve městě Bakonybél (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakonyi Kiscsillag

9,5

Bakonyi Kiscsillag

Ubytování (Apartmány) Bakonyi Kiscsillag. Located in Bakonybél, in the Bakony Hills, Bakonyi Kiscsillag boasts a sun terrace and views of the mountains. Ubytování Bakonyi Kiscsillag se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernát Apartment

9,5

Bernát Apartment

Ubytování (Apartmán) Bernát Apartment. Set in Bakonybél, just 3.3 km from Bakony Hills, Bernát Apartment offers accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Bernát Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katica Vendégház

9,5

Katica Vendégház

Ubytování (Penzion) Katica Vendégház. Situated in Bakonybél, 6 km from Bakony Hills, Katica Vendégház features accommodation with a garden, free private parking and barbecue facilities. Ubytování Katica Vendégház se nachází ve městě Bakonybél (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakonyi Kemencésház

9,5

Bakonyi Kemencésház

Ubytování (Penzion) Bakonyi Kemencésház. Located in Bakonybél, 3.4 km from Bakony Hills, Bakonyi Kemencésház provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytování Bakonyi Kemencésház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almaliget Apartmanház

9,4

Almaliget Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Almaliget Apartmanház. Set just 3.3 km from Bakony Hills, Almaliget Apartmanház offers accommodation in Bakonybél with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Almaliget Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sárgarigó Vendégház

9,4

Sárgarigó Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Sárgarigó Vendégház. Sárgarigó Vendégház is located in Bakonybél, and features self-catered house with a garden, a terrace and barbecue facilities. Ubytování Sárgarigó Vendégház se nachází ve městě Bakonybél (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park vendégház

9,3

Park vendégház

Ubytování (Apartmány) Park vendégház. Situated in Bakonybél, Park vendégház features free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Park vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Odvaskő Étterem és Panzió

8,9

Odvaskő Étterem és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Odvaskő Étterem és Panzió. Odvaskő Étterem és Panzió nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci. Nachází se v Bakonybelu, 5 km od Bakoňského lesa. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Odvaskő Étterem és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakony Hotel

8,5

Bakony Hotel

Ubytování (Hotel) Bakony Hotel. Set amongst lush forests in Bakonybel nature reserve, Bakony Hotel offers free Wi-Fi in the lobby and free private parking. A massage area is also on site. Ubytování Bakony Hotel se nachází ve městě Bakonybél (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Káli Apartman

8,5

Káli Apartman

Ubytování (Apartmán) Káli Apartman. Káli Apartman, a property with a terrace, is situated in Bakonybél, 3.4 km from Bakony Hills. Ubytování Káli Apartman se nachází ve městě Bakonybél (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadszőlő Szálló és Étterem Bakonybél

8,3

Vadszőlő Szálló és Étterem Bakonybél

Ubytování (Penzion) Vadszőlő Szálló és Étterem Bakonybél. Offering an à la carte restaurant, Vadszőlő Szálló és Étterem Bakonybél is located in Bakonybél. Ubytování Vadszőlő Szálló és Étterem Bakonybél se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Bakonybel

One-Bedroom Apartment in Bakonybel

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bakonybel. One-Bedroom Apartment in Bakonybel is set in Bakonybél. The accommodation is 3. Ubytování One-Bedroom Apartment in Bakonybel se nachází ve městě Bakonybél (Maďarsko - Veszprem).

Örökzöld Vendégház

Örökzöld Vendégház

Ubytování (Apartmán) Örökzöld Vendégház. Boasting mountain views, Örökzöld Vendégház offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.6 km from Bakony Hills. Ubytování Örökzöld Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szentkereszty Vendégház

Szentkereszty Vendégház

Ubytování (Penzion) Szentkereszty Vendégház. Located in Bakonybél, 4.3 km from Bakony Hills, Szentkereszty Vendégház provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and a... Ubytování Szentkereszty Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Bakonybel

Two-Bedroom Apartment in Bakonybel

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bakonybel. Located in Bakonybél and only 3.9 km from Bakony Hills, Two-Bedroom Apartment in Bakonybel provides accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Bakonybel se nachází ve městě Bakonybél (Maďarsko - Veszprem).

Bagoli ház

Bagoli ház

Ubytování (Prázdninový dům) Bagoli ház. Boasting garden views, Bagoli ház features accommodation with a patio and a kettle, around 3.1 km from Bakony Hills. Ubytování Bagoli ház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)