Hledat

Ubytování

Awesome home in Otocac w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms Prázdninový dům

53220 Otočac, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Otocac w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Awesome home in Otocac w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is located in Otočac. Ubytování Awesome home in Otocac w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Popis ubytování Awesome home in Otocac w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Awesome home in Otocac w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is located in Otočac. The holiday home is equipped with 2 bedrooms, a TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a fridge, a washing machine and a stovetop. The nearest airport is Rijeka Airport, 93 km from Awesome home in Otocac w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. This holiday home features a private pool, barbecue facilities and free private parking. The holiday home offers an outdoor pool.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Bazén

Vybavení ubytování Awesome home in Otocac w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Sprcha
 • Krb
 • Satelitní programy
 • CD přehrávač
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Soukromý bazén
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Otočac

Kućica na osami

10

Kućica na osami

Ubytování (Prázdninový dům) Kućica na osami. Kućica na osami se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 39 km od Bašky. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Kućica na osami se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House DIKA

10

House DIKA

Ubytování (Vila) House DIKA. House DIKA se nachází v Otočaci a nabízí sdílený lounge a terasu. 46 km od města Novi Vinodolski. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House DIKA se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Soriso Gorici

10

Soriso Gorici

Ubytování (Apartmán) Soriso Gorici. Soriso Gorici se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled na hory. 42 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Soriso Gorici se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Urban Nature

10

Apartman Urban Nature

Ubytování (Apartmán) Apartman Urban Nature. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Urban Nature provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Urban Nature se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Sofia

10

Apartman Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartman Sofia. Boasting accommodation with a terrace, Apartman Sofia is set in Otočac. Ubytování Apartman Sofia se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House Arupium

9,9

House Arupium

Ubytování (Chata) House Arupium. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, House Arupium provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování House Arupium se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Oreskovic

9,9

Apartment Oreskovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Oreskovic. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Oreskovic is located in Otočac. Ubytování Apartment Oreskovic se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Sinac

9,9

Holiday Home Sinac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sinac. Situated in Sinac in the Lika-Senj County region, Holiday Home Sinac features a terrace and garden views. Ubytování Holiday Home Sinac se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Exclusive House Kostelac

9,9

Exclusive House Kostelac

Ubytování (Prázdninový dům) Exclusive House Kostelac. Located in Otočac, Exclusive House Kostelac provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Exclusive House Kostelac se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Luce

9,8

Apartman Luce

Ubytování (Apartmán) Apartman Luce. Apartman Luce se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. 46 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Apartman Luce se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Travel

9,8

Apartments Travel

Ubytování (Apartmány) Apartments Travel. Featuring garden views, Apartments Travel in Otočac features accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden, a tennis court and barbecue facilities. Ubytování Apartments Travel se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Korina

9,8

Apartman Korina

Ubytování (Apartmán) Apartman Korina. Located in Otočac, Apartman Korina provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden and city views. Ubytování Apartman Korina se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Lorena

9,8

Lorena

Ubytování (Apartmány) Lorena. Lorena has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Otočac. Ubytování Lorena se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Ana

9,8

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Situated in Otočac, Apartman Ana features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Pemper

9,8

Apartman Pemper

Ubytování (Apartmán) Apartman Pemper. Apartman Pemper se nachází v Otočaci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 45 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Apartman Pemper se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Penthouse Glam

9,8

Penthouse Glam

Ubytování (Apartmán) Penthouse Glam. Set in Otočac, Penthouse Glam offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Penthouse Glam se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman DIVA

9,7

Apartman DIVA

Ubytování (Apartmán) Apartman DIVA. Boasting a garden and barbecue facilities, Apartman DIVA offers accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman DIVA se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Mimoza

9,7

Apartment Mimoza

Ubytování (Apartmány) Apartment Mimoza. Apartment Mimoza se nachází v obci Otočac a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartment Mimoza se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Sofia

9,7

Villa Sofia

Ubytování (Apartmán) Villa Sofia. Villa Sofia is set in Otočac and offers free bikes. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Villa Sofia se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Matej

9,7

Apartman Matej

Ubytování (Apartmán) Apartman Matej. Apartman Matej is set in Otočac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property has garden and city views. Ubytování Apartman Matej se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Dujmović 1

9,7

Apartman Dujmović 1

Ubytování (Apartmán) Apartman Dujmović 1. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Dujmović 1 is situated in Otočac. Ubytování Apartman Dujmović 1 se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Antea

9,7

Apartman Antea

Ubytování (Apartmán) Apartman Antea. Situated in Otočac, Apartman Antea offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Apartman Antea se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Mimoza 1

9,7

Apartment Mimoza 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimoza 1. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Apartment Mimoza 1 provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Mimoza 1 se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Jakov

9,6

Jakov

Ubytování (Apartmány) Jakov. Set in Otočac, Jakov offers accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and garden views. Ubytování Jakov se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Rooms Marković

9,6

Rooms Marković

Ubytování (Penzion) Rooms Marković. Pokoje Marković se nachází v Otočaci. Nabízí ubytování v penzionu se zahradou, terasou a grilem a Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Rooms Marković se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Nikolina i Katarina

9,6

Nikolina i Katarina

Ubytování (Apartmány) Nikolina i Katarina. Nikolina i Katarina features garden views, free WiFi and free private parking, set in Otočac. Ubytování Nikolina i Katarina se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Rooms LUKA

9,6

Rooms LUKA

Ubytování (Penzion) Rooms LUKA. Set in Otočac, Rooms LUKA offers a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms LUKA se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Gacka Valley

9,6

Apartments Gacka Valley

Ubytování (Apartmány) Apartments Gacka Valley. Set in Otočac in the Lika-Senj County region, Apartments Gacka Valley offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Gacka Valley se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Gacka-Beautiful Place in Nature

9,6

Gacka-Beautiful Place in Nature

Ubytování (Apartmán) Gacka-Beautiful Place in Nature. Tento apartmán se nachází ve městě Otočac, 28 km od Plitvických jezer. Hosté mohou využívat terasu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gacka-Beautiful Place in Nature se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).