Hledat

Ubytování

Kućica na osami Prázdninový dům

Stajnica 184,, 53261 Otočac, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Kućica na osami. Kućica na osami se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 39 km od Bašky. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Kućica na osami se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Kućica na osami

Tento prázdninový dům má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. 39 km od Bašky. Prázdninový dům je vzdálený 33 km od Plitvických jezer a 47 km od Crikvenice. Kućica na osami se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Na letiště Rijeka je to 58 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Otočac

Apartman Urban Nature

10

Apartman Urban Nature

Ubytování (Apartmán) Apartman Urban Nature. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Urban Nature provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Urban Nature se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House DIKA

10

House DIKA

Ubytování (Vila) House DIKA. House DIKA se nachází v Otočaci a nabízí sdílený lounge a terasu. 46 km od města Novi Vinodolski. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House DIKA se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soriso Gorici

10

Soriso Gorici

Ubytování (Apartmán) Soriso Gorici. Soriso Gorici se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled na hory. 42 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Soriso Gorici se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dalija

10

Holiday Home Dalija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dalija. Holiday Home Dalija se nachází ve městě Otočac a nabízí soukromou pláž a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Holiday Home Dalija se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman F&F

10

Apartman F&F

Ubytování (Apartmán) Apartman F&F. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman F&F offers accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman F&F se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Sofia

10

Apartman Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartman Sofia. Boasting accommodation with a terrace, Apartman Sofia is set in Otočac. Ubytování Apartman Sofia se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Arupium

9,9

House Arupium

Ubytování (Chata) House Arupium. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, House Arupium provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování House Arupium se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Javor

9,9

Apartman Javor

Ubytování (Apartmán) Apartman Javor. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Javor is located in Otočac. Ubytování Apartman Javor se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Oreskovic

9,9

Apartment Oreskovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Oreskovic. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Oreskovic is located in Otočac. Ubytování Apartment Oreskovic se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sinac

9,9

Holiday Home Sinac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sinac. Situated in Sinac in the Lika-Senj County region, Holiday Home Sinac features a terrace and garden views. Ubytování Holiday Home Sinac se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Furlan

9,9

Apartment Furlan

Ubytování (Apartmán) Apartment Furlan. Apartment Furlan is situated in Otočac. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Apartment Furlan se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Maja

9,9

Apartman Maja

Ubytování (Apartmán) Apartman Maja. Offering free WiFi and mountain views, Apartman Maja is an accommodation located in Otočac. Ubytování Apartman Maja se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Exclusive House Kostelac

9,9

Exclusive House Kostelac

Ubytování (Prázdninový dům) Exclusive House Kostelac. Located in Otočac, Exclusive House Kostelac provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Exclusive House Kostelac se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Smolčić

9,9

House Smolčić

Ubytování (Apartmány) House Smolčić. House Smolčić features city views, free WiFi and free private parking, located in Otočac. Ubytování House Smolčić se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday house Leona

9,8

Holiday house Leona

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Leona. Situated in Otočac in the Lika-Senj County region, Holiday house Leona features a balcony and river views. Ubytování Holiday house Leona se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Travel

9,8

Apartments Travel

Ubytování (Apartmány) Apartments Travel. Featuring garden views, Apartments Travel in Otočac features accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden, a tennis court and barbecue facilities. Ubytování Apartments Travel se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Luce

9,8

Apartman Luce

Ubytování (Apartmán) Apartman Luce. Apartman Luce se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. 46 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Apartman Luce se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Korina

9,8

Apartman Korina

Ubytování (Apartmán) Apartman Korina. Located in Otočac, Apartman Korina provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden and city views. Ubytování Apartman Korina se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Karlo

9,8

Apartman Karlo

Ubytování (Apartmán) Apartman Karlo. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Apartman Karlo offers accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Karlo se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ad Astra House

9,8

Ad Astra House

Ubytování (Penzion) Ad Astra House. Ad Astra House se nachází v obci Otočac a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, zahradu a společný lounge. Má sdílenou kuchyň a gril. Ubytování Ad Astra House se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Ana

9,8

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Situated in Otočac, Apartman Ana features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mirko

9,8

Apartman Mirko

Ubytování (Apartmán) Apartman Mirko. Featuring a garden, Apartman Mirko provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. With city views, this accommodation features a patio. Ubytování Apartman Mirko se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Lorena

9,8

Lorena

Ubytování (Apartmány) Lorena. Lorena has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Otočac. Ubytování Lorena se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gacka

9,8

Apartment Gacka

Ubytování (Apartmán) Apartment Gacka. Located in Otočac, Apartment Gacka provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Gacka se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Lori

9,8

Apartman Lori

Ubytování (Apartmán) Apartman Lori. Situated in Otočac, Apartman Lori features accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Apartman Lori se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Penthouse Glam

9,8

Penthouse Glam

Ubytování (Apartmán) Penthouse Glam. Set in Otočac, Penthouse Glam offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Penthouse Glam se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pemper

9,8

Apartman Pemper

Ubytování (Apartmán) Apartman Pemper. Apartman Pemper se nachází v Otočaci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 45 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Apartman Pemper se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman DIVA

9,7

Apartman DIVA

Ubytování (Apartmán) Apartman DIVA. Boasting a garden and barbecue facilities, Apartman DIVA offers accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman DIVA se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dubravčić

9,7

Apartman Dubravčić

Ubytování (Apartmán) Apartman Dubravčić. Set in Otočac, Apartman Dubravčić offers accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartman Dubravčić se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Majetić

9,7

Apartman Majetić

Ubytování (Apartmán) Apartman Majetić. Apartman Majetić is located in Otočac and offers a garden and a terrace. This property offers access to a balcony. Ubytování Apartman Majetić se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Mimoza

9,7

Apartment Mimoza

Ubytování (Apartmány) Apartment Mimoza. Apartment Mimoza se nachází v obci Otočac a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartment Mimoza se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vedran

9,7

Apartment Vedran

Ubytování (Apartmány) Apartment Vedran. Set in Otočac, Apartments Vedran offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytování Apartment Vedran se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Kalimero

9,7

Apartment Kalimero

Ubytování (Apartmán) Apartment Kalimero. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Apartment Kalimero provides accommodation in Otočac with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Kalimero se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Jankovic

9,7

Holiday Home Jankovic

Ubytování (Venkovský dům) Holiday Home Jankovic. Holiday Home Jankovic se nachází se v Otočacu. Nbízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na hory. Ubytování Holiday Home Jankovic se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Sofia

9,7

Villa Sofia

Ubytování (Apartmán) Villa Sofia. Villa Sofia is set in Otočac and offers free bikes. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Villa Sofia se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani "Marina"

9,7

Apartmani "Marina"

Ubytování (Apartmány) Apartmani "Marina". Situated in Otočac, Apartmani "Marina" features accommodation with seating area. Ubytování Apartmani "Marina" se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Dujmović 1

9,7

Apartman Dujmović 1

Ubytování (Apartmán) Apartman Dujmović 1. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Dujmović 1 is situated in Otočac. Ubytování Apartman Dujmović 1 se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Antea

9,7

Apartman Antea

Ubytování (Apartmán) Apartman Antea. Situated in Otočac, Apartman Antea offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Apartman Antea se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mimoza 1

9,7

Apartment Mimoza 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimoza 1. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Apartment Mimoza 1 provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Mimoza 1 se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barbara

9,7

Barbara

Ubytování (Apartmán) Barbara. Set in Otočac, Barbara offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Barbara se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Matej

9,7

Apartman Matej

Ubytování (Apartmán) Apartman Matej. Apartman Matej is set in Otočac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property has garden and city views. Ubytování Apartman Matej se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Marković

9,6

Rooms Marković

Ubytování (Penzion) Rooms Marković. Pokoje Marković se nachází v Otočaci. Nabízí ubytování v penzionu se zahradou, terasou a grilem a Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Rooms Marković se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jakov

9,6

Jakov

Ubytování (Apartmány) Jakov. Set in Otočac, Jakov offers accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and garden views. Ubytování Jakov se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms LUKA

9,6

Rooms LUKA

Ubytování (Penzion) Rooms LUKA. Set in Otočac, Rooms LUKA offers a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms LUKA se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikolina i Katarina

9,6

Nikolina i Katarina

Ubytování (Apartmány) Nikolina i Katarina. Nikolina i Katarina features garden views, free WiFi and free private parking, set in Otočac. Ubytování Nikolina i Katarina se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dusan

9,6

Apartment Dusan

Ubytování (Apartmán) Apartment Dusan. Located in Otočac in the Lika-Senj County region, Apartment Dusan features a balcony. Ubytování Apartment Dusan se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Gacka Valley

9,6

Apartments Gacka Valley

Ubytování (Apartmány) Apartments Gacka Valley. Set in Otočac in the Lika-Senj County region, Apartments Gacka Valley offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Gacka Valley se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A&M studio apartman

9,6

A&M studio apartman

Ubytování (Apartmán) A&M studio apartman. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, A&M studio apartman provides accommodation in Otočac with free WiFi and mountain views. Ubytování A&M studio apartman se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Gacka-Beautiful Place in Nature

9,6

Gacka-Beautiful Place in Nature

Ubytování (Apartmán) Gacka-Beautiful Place in Nature. Tento apartmán se nachází ve městě Otočac, 28 km od Plitvických jezer. Hosté mohou využívat terasu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gacka-Beautiful Place in Nature se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Ivan

9,5

Rooms Ivan

Ubytování (Penzion) Rooms Ivan. Apartment and rooms Ivan se nacházejí v obci Otočac. Nabízí zahradu, terasu, pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Rooms Ivan se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Bivium

9,5

Bivium

Ubytování (Apartmán) Bivium. Bivium is located in Otočac and offers barbecue facilities. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Bivium se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).