Hledat

Ubytování

Attico di Silvy e Kikka Apartmány

Via Torino 101, 16011 Arenzano, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Attico di Silvy e Kikka. Attico di Silvy e Kikka se nachází asi 400 metrů od Bagni Lido di Arenzano a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Attico di Silvy e Kikka se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Popis ubytování Attico di Silvy e Kikka

Tento apartmán s výhledem na moře a město nabízí bezplatné Wi-Fi. Letiště Kryštofa Kolumba v Janově je vzdáleno 17 km. Attico di Silvy e Kikka se nachází asi 400 metrů od Bagni Lido di Arenzano a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Apartmán je vzdálený 2,1 km od pláže Marina Grande a 19 km od janovského přístavu. Apartmán má 3 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Attico di Silvy e Kikka

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Sprcha
 • Terasa
 • Balkon
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Topení
 • Výhled na řeku
 • Výhled na město
 • Výhled na hory
 • Výhled na moře
 • Pláž
 • TV
 • Parkování na ulici
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Výtah
 • Nekuřácké pokoje
 • německy
 • řecky
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • portugalsky

Jiná ubytování ve městě Arenzano

Villa Quadrifoglio

10

Villa Quadrifoglio

UbytováníVilla Quadrifoglio. Villa Quadrifoglio se nachází v Arenzanu, 1 km od pláže Marina Grande, 2,7 km od Bagni Lido di Arenzano a 23 km od janovského přístavu, a nabízí zahradu. Ubytování Villa Quadrifoglio se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Nena House by Holiday World

10

Nena House by Holiday World

UbytováníNena House by Holiday World. Nena House by Holiday World nabízí ubytování s balkonem a výhledem do klidné ulice, asi 2,1 km od pláže Marina Grande. Ubytování Nena House by Holiday World se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Dove il sole sorge sul mare

10

Dove il sole sorge sul mare

UbytováníDove il sole sorge sul mare. Set in Arenzano, 1.3 km from Bagni Lido di Arenzano and 1. Ubytování Dove il sole sorge sul mare se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Gramsci - Arenzanohost

10

Gramsci - Arenzanohost

Ubytování (Apartmány) Gramsci - Arenzanohost. Gramsci - Arenzanohost se nachází v Arenzanu, 80 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 1,6 km od pláže Marina Grande, a nabízí klimatizaci. Ubytování Gramsci - Arenzanohost se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Dal Pescatore

10

Dal Pescatore

UbytováníDal Pescatore. Dal Pescatore nabízí ubytování s výhledem na hory v Arenzanu, 200 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 1,8 km od pláže Marina Grande. Ubytování Dal Pescatore se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Casa Nunù

10

Casa Nunù

UbytováníCasa Nunù. Casa Nunù se nachází v Arenzanu v Ligurii a nabízí balkon. Tento apartmán se nachází 500 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 2,1 km od pláže Marina Grande. Ubytování Casa Nunù se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Appartamento in zona esclusiva a 50 mt dal mare

9,6

Appartamento in zona esclusiva a 50 mt dal mare

Ubytování (Apartmán) Appartamento in zona esclusiva a 50 mt dal mare. Appartamento in zona esclusiva se může pochlubit výhledem na moře. a 50 mt dal mare se nachází v Arenzanu, 1,8 km od Bagni Lido di Arenzano. Ubytování Appartamento in zona esclusiva a 50 mt dal mare se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Casa Roma Arenzano

9,6

Casa Roma Arenzano

UbytováníCasa Roma Arenzano. Casa Roma Arenzano se nachází v Arenzanu, 200 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 1,7 km od pláže Marina Grande, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Roma Arenzano se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Casa Mirosa

9,6

Casa Mirosa

UbytováníCasa Mirosa. Casa Mirosa se nachází v Arenzanu v Ligurii a nabízí balkon. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Mirosa se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

House Sunflower by Holiday World

9,4

House Sunflower by Holiday World

Ubytování (Apartmány) House Sunflower by Holiday World. House Sunflower by Holiday World se nachází v Arenzanu, 250 metrů od Bagni Lido di Arenzano, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování House Sunflower by Holiday World se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Mirandola Suites

9,4

Mirandola Suites

Ubytování (Aparthotel) Mirandola Suites. Mirandola Suites se nachází v Arenzanu, necelý 1 km od Bagni Lido di Arenzano, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s... Ubytování Mirandola Suites se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

CasaBuca8

9,3

CasaBuca8

UbytováníCasaBuca8. CasaBuca8 se nachází v Arenzanu, 1,4 km od Bagni Lido di Arenzano, 2,2 km od pláže Mauro Cavallino a 2,7 km od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s... Ubytování CasaBuca8 se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Ca da Muntà bed and breakfast

9,2

Ca da Muntà bed and breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Ca da Muntà bed and breakfast. Ca da Muntà se nachází v Arenzanu, 700 metrů od centra města a 2 minuty chůze od oblázkové pláže, a nabízí venkovní bazén. Ubytování Ca da Muntà bed and breakfast se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Agriturismo Argentea

9,1

Agriturismo Argentea

UbytováníAgriturismo Argentea. Agriturismo Argentea se nachází v Arenzanu, 25 km od janovského přístavu, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agriturismo Argentea se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Villa Eliodora

9

Villa Eliodora

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Eliodora. Villa Eliodora se nachází v Arenzanu v Ligurii, 90 metrů od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným... Ubytování Villa Eliodora se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Casa Soleluna

9

Casa Soleluna

UbytováníCasa Soleluna. Casa Soleluna se nachází v Arenzanu, 400 metrů od Bagni Lido di Arenzano, 2,1 km od pláže Marina Grande a 19 km od janovského přístavu. Ubytování Casa Soleluna se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Bilocale a 5 min dal mare

9

Bilocale a 5 min dal mare

Ubytování (Apartmány) Bilocale a 5 min dal mare. Bilocale a 5 min dal mare se nachází v Arenzanu, 500 metrů od pláže Marina Grande, 600 metrů od pláže Mauro Cavallino a 2,1 km od Bagni Lido di Arenzano. Ubytování Bilocale a 5 min dal mare se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Appartamento incantevole nella pineta di arenzano

9

Appartamento incantevole nella pineta di arenzano

Ubytování (Apartmány) Appartamento incantevole nella pineta di arenzano. Appartamento incantevole nella pineta di arenzano se nachází v Arenzanu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Bagni Lido di Arenzano je vzdálené 1... Ubytování Appartamento incantevole nella pineta di arenzano se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Casa Fiordaliso - Arenzanohost

9

Casa Fiordaliso - Arenzanohost

UbytováníCasa Fiordaliso - Arenzanohost. Casa Fiordaliso - Arenzanohost se nachází v Arenzanu, 300 metrů od Bagni Lido di Arenzano, 1,7 km od pláže Marina Grande a 2,9 km od pláže Mauro Cavallino. Ubytování Casa Fiordaliso - Arenzanohost se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Il Quadrifoglio in Pineta by Holiday World

8,9

Il Quadrifoglio in Pineta by Holiday World

Ubytování (Apartmán) Il Quadrifoglio in Pineta by Holiday World. Il Quadrifoglio in Pineta by Holiday World se nachází v Arenzanu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Il Quadrifoglio in Pineta by Holiday World se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Tui Beds

8,9

Tui Beds

Ubytování (Penzion) Tui Beds. Nachází se v Arenzanu a s Tui Beds se nachází 1,8 km od pláže Mauro Cavallino a nabízí restauraci, pokoje vhodné pro alergiky, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Tui Beds se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Casa Berizzi Mare

8,8

Casa Berizzi Mare

Ubytování (Apartmán) Casa Berizzi Mare. Casa Berizzi Mare se nachází v Arenzanu, 2,2 km od pláže Marina Grande, 24 km od přístavu v Janově a 28 km od Janovské univerzity. Ubytování Casa Berizzi Mare se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

hotel albatros

8,7

hotel albatros

Ubytováníhotel albatros. Hotel albatros se nachází v Arenzanu, 1,7 km od pláže Marina Grande a 2,9 km od pláže Mauro Cavallino. Ubytování hotel albatros se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Casa Nina

8,7

Casa Nina

UbytováníCasa Nina. Casa Nina se nachází v Arenzanu, 70 metrů od pláže Marina Grande a 1,3 km od pláže Mauro Cavallino. Nabízí vybavení pro vodní sporty a klimatizaci. Ubytování Casa Nina se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Dimora Gelsomino

8,7

Dimora Gelsomino

Ubytování (Prázdninový dům) Dimora Gelsomino. Dimora Gelsomino se nachází v Arenzanu, 300 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 1,9 km od pláže Marina Grande, a nabízí klimatizaci. Ubytování Dimora Gelsomino se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Villa Giuanne

8,7

Villa Giuanne

Ubytování (Vila) Villa Giuanne. Villa Giuanne se nachází v kopcích, asi 2 km od Arenzanu a 10 minut jízdy od pláže. Do Janova je to 20 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Giuanne se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Hotel Riviera

8,7

Hotel Riviera

UbytováníHotel Riviera. Hotel Riviera se nachází u pláží v letovisku Arenzano, 2 minuty chůze od parku Villa Sauli Pallavicino a 650 metrů od vlakového nádraží Arenzano. Ubytování Hotel Riviera se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Free-Parking Ampio appartamento vista mare

8,7

Free-Parking Ampio appartamento vista mare

UbytováníFree-Parking Ampio appartamento vista mare. Parkoviště Ampio appartamento zdarma vista mare se nachází v Arenzanu, 1,1 km od Bagni Lido di Arenzano, 2,3 km od pláže Mauro Cavallino a 2,3 km od pláže... Ubytování Free-Parking Ampio appartamento vista mare se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

GLEM rooms & breakfast

8,6

GLEM rooms & breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) GLEM rooms & breakfast. GLEM rooms & breakfast se nachází v Arenzanu, 200 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 1,6 km od pláže Marina Grande, a nabízí výhled na město a bezplatné... Ubytování GLEM rooms & breakfast se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Chez Christine 2

8,5

Chez Christine 2

UbytováníChez Christine 2. Chez Christine 2 se nachází v Arenzanu, 25 km od janovského přístavu a 28 km od Janovské univerzity, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Chez Christine 2 se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Poggio Hotel

8,4

Poggio Hotel

Ubytování (Hotel) Poggio Hotel. Tento hotel se nachází v bezprostřední blízkosti výjezdu Arenzano z dálnice A10, 20 km od Janova, a nabízí pokoje se zaručeným bezplatným parkovacím... Ubytování Poggio Hotel se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Hotel Ulivi

8,4

Hotel Ulivi

UbytováníHotel Ulivi. Hotel Ulivi se nachází v Arenzanu a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Hotel Ulivi se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Buona vacanza

8,3

Buona vacanza

Ubytování (Prázdninový dům) Buona vacanza. Buona vacanza se nachází v Arenzanu, 300 metrů od Bagni Lido di Arenzano, 2 km od pláže Marina Grande a 19 km od přístavu v Janově. Ubytování Buona vacanza se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Sea House by Holiday World

8,3

Sea House by Holiday World

Ubytování (Apartmány) Sea House by Holiday World. Sea House by Holiday World se nachází v Arenzanu, necelý 1 km od pláže Marina Grande a 11 minut chůze od pláže Mauro Cavallino, a nabízí klimatizaci. Ubytování Sea House by Holiday World se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Seaview Home

8,3

Seaview Home

UbytováníSeaview Home. Seaview Home se nachází v Arenzanu, 2,4 km od pláže Mauro Cavallino, 2,6 km od pláže Marina Grande a 23 km od janovského přístavu. Ubytování Seaview Home se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

La casina sul Mare

8,2

La casina sul Mare

UbytováníLa casina sul Mare. La casina sul Mare se nachází asi 1,2 km od Bagni Lido di Arenzano a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La casina sul Mare se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Casa Daniela...a due passi dal mare

8,1

Casa Daniela...a due passi dal mare

UbytováníCasa Daniela...a due passi dal mare. Casa Daniela se nachází v Arenzanu, 400 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 1,8 km od pláže Marina Grande.a due passi dal mare nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Daniela...a due passi dal mare se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Relax

8,1

Relax

Ubytování (Privát) Relax. Relax se nachází v Arenzanu, 600 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 2,2 km od pláže Marina Grande, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Relax se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

CHEZ CHRISTINE

8,1

CHEZ CHRISTINE

UbytováníCHEZ CHRISTINE. CHEZ CHRISTINE nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku, asi 27 km od Janovské univerzity. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CHEZ CHRISTINE se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Casa Monica - Arenzanohost

8,1

Casa Monica - Arenzanohost

UbytováníCasa Monica - Arenzanohost. Casa Monica - Arenzanohost se nachází v Arenzanu, 300 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 1,8 km od pláže Marina Grande, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Monica - Arenzanohost se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Appartamento con super vista sul mare

8,1

Appartamento con super vista sul mare

Ubytování (Apartmán) Appartamento con super vista sul mare. Appartamento con super vista sul mare se nachází v Arenzanu, jen 1,1 km od Bagni Lido di Arenzano a 1,6 km od pláže Mauro Cavallino. Ubytování Appartamento con super vista sul mare se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Casa Del Gabbiano by Holiday World

8

Casa Del Gabbiano by Holiday World

Ubytování (Apartmán) Casa Del Gabbiano by Holiday World. Casa Del Gabbiano by Holiday World se nachází v Arenzanu v Ligurii a nabízí balkon. Ubytování Casa Del Gabbiano by Holiday World se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Grand Hotel Arenzano

8

Grand Hotel Arenzano

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Arenzano. Tento 4hvězdičkový hotel s přímým přístupem do přístavu a botanické zahrady sídlí v hezké budově z počátku 20. století, na nábřeží města Arenzano. Ubytování Grand Hotel Arenzano se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

ROSA DEI VENTI - Affitti Brevi Italia

8

ROSA DEI VENTI - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Prázdninový dům) ROSA DEI VENTI - Affitti Brevi Italia. ROSA DEI VENTI - Affitti Brevi Italia se nachází v Arenzanu a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování ROSA DEI VENTI - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Valeria 3- Arenzanohost

8

Valeria 3- Arenzanohost

Ubytování (Apartmány) Valeria 3- Arenzanohost. Valeria 3- Arenzanohost nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře v Arenzanu, pouhých 600 metrů od Bagni Lido di Arenzano. Ubytování Valeria 3- Arenzanohost se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Hotel Serena

7,9

Hotel Serena

Ubytování (Hotel) Hotel Serena. Hotel Serena se nachází na pláži v Arenzanu a nabízí jednoduché ubytování v rodinném hotelu. Hotel stojí 1,5 km od golfového klubu Arenzano. Ubytování Hotel Serena se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Ena Hotel

7,8

Ena Hotel

Ubytování (Hotel) Ena Hotel. Ena Hotel sídlí v secesní budově z 19. století v centru Arenzana, jen pár kroků od Ligurského moře. Ubytování Ena Hotel se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

la sosta

7,8

la sosta

Ubytováníla sosta. La sosta se nachází v Arenzanu, 2,5 km od pláže Mauro Cavallino a 2,8 km od pláže Marina Grande. Ubytování la sosta se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Hotel Eden

7,6

Hotel Eden

UbytováníHotel Eden. Hotel Eden se nachází v Arenzanu, 400 metrů od Bagni Lido di Arenzano, a nabízí 2hvězdičkové ubytování, terasu, restauraci a bar. Ubytování Hotel Eden se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Punta San Martino

7,4

Punta San Martino

Ubytování (Hotel) Punta San Martino. Punta San Martino se nachází na vrcholku Punta San Martino a nabízí panoramatický výhled na Ligurské moře, 2 bazény a restauraci. Ubytování Punta San Martino se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).

Residence Via Di Francia

Residence Via Di Francia

Ubytování (Aparthotel) Residence Via Di Francia. Residence Via Di Francia se nachází v Arenzanu, 400 metrů od Bagni Lido di Arenzano a 1,3 km od pláže Marina Grande. Ubytování Residence Via Di Francia se nachází ve městě Arenzano (Itálie - Ligurie).