Hledat

Ubytování

Areál Ontario Kyselka Kemp

Radošov areál na pozemku p. č. 1341, GPS:50.2657328N, 13.0007778E, Kyselka, 362 72, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Kemp) Areál Ontario Kyselka. Areál Ontario Kyselka se nachází v Kyselce a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge a zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Areál Ontario Kyselka se nachází ve městě Kyselka (Česko - Karlovarský kraj).

Popis ubytování Areál Ontario Kyselka

Areál Ontario Kyselka se nachází v Kyselce a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge a zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Na letiště Karlovy Vary je to 9 km. Areál Ontario Kyselka stojí 10 km od Karlových Varů a 17 km od města Kurort Oberwiesenthal. Na místě si můžete zahrát kulečník a v okolí se věnovat cyklistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Kyselka

Privat Radošov

8,9

Privat Radošov

Ubytování (Penzion) Privat Radošov. Rodinný penzion Privat Radošov se nachází 15 km od Karlových Varů a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování Privat Radošov se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Privat Radošov má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Privat Radošov momentálně evidujeme 141 recenzí.

Pension Rieger

8,9

Pension Rieger

Ubytování (Penzion) Pension Rieger. Pension Rieger se nachází v Radošově v Krušných horách, 12 km od lázeňského města Karlovy Vary. Ubytování Pension Rieger se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Rieger má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Rieger momentálně evidujeme 190 recenzí.

Dubina

8,7

Dubina

Ubytování (Penzion) Dubina. Penzion Dubina se nachází v obci Kyselka a nabízí vybavení pro vodní sporty, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, sdílený společenský prostor a bar. Ubytování Dubina se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Dubina má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Dubina momentálně evidujeme 136 recenzí.

Penzion Aqua

8,2

Penzion Aqua

Ubytování (Penzion) Penzion Aqua. Penzion Aqua se nachází v obci Kyselka a nabízí sezonní venkovní bazén. Pokoje s koupelnou jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Aqua se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Aqua má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Aqua momentálně evidujeme 11 recenzí.