Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kyselka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kyselka

Privat Radošov

8,9

Privat Radošov

Ubytování (Penzion) Privat Radošov. Rodinný penzion Privat Radošov se nachází 15 km od Karlových Varů a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování Privat Radošov se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Privat Radošov má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Privat Radošov momentálně evidujeme 141 recenzí.

Pension Rieger

8,9

Pension Rieger

Ubytování (Penzion) Pension Rieger. Pension Rieger se nachází v Radošově v Krušných horách, 12 km od lázeňského města Karlovy Vary. Ubytování Pension Rieger se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Rieger má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Rieger momentálně evidujeme 190 recenzí.

Dubina

8,7

Dubina

Ubytování (Penzion) Dubina. Penzion Dubina se nachází v obci Kyselka a nabízí vybavení pro vodní sporty, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, sdílený společenský prostor a bar. Ubytování Dubina se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Dubina má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Dubina momentálně evidujeme 136 recenzí.

Penzion Aqua

8,2

Penzion Aqua

Ubytování (Penzion) Penzion Aqua. Penzion Aqua se nachází v obci Kyselka a nabízí sezonní venkovní bazén. Pokoje s koupelnou jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Aqua se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Aqua má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Aqua momentálně evidujeme 11 recenzí.

Areál Ontario Kyselka

8,1

Areál Ontario Kyselka

Ubytování (Kemp) Areál Ontario Kyselka. Areál Ontario Kyselka se nachází v Kyselce a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge a zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Areál Ontario Kyselka se nachází ve městě Kyselka (Česko - Karlovarský kraj).