Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kyselka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kyselka

Privat Radošov

8,9

Privat Radošov

Ubytování (Penzion) Privat Radošov. Rodinný penzion Privat Radošov se nachází 15 km od Karlových Varů a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování Privat Radošov se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Radošov má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Privat Radošov momentálně evidujeme 141 recenzí.

Pension Rieger

8,9

Pension Rieger

Ubytování (Penzion) Pension Rieger. Pension Rieger se nachází v Radošově v Krušných horách, 12 km od lázeňského města Karlovy Vary. Ubytování Pension Rieger se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Rieger má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Rieger momentálně evidujeme 190 recenzí.

Dubina

8,7

Dubina

Ubytování (Penzion) Dubina. Penzion Dubina se nachází v obci Kyselka a nabízí vybavení pro vodní sporty, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, sdílený společenský prostor a bar. Ubytování Dubina se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dubina má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Dubina momentálně evidujeme 136 recenzí.

Penzion Aqua

8,2

Penzion Aqua

Ubytování (Penzion) Penzion Aqua. Penzion Aqua se nachází v obci Kyselka a nabízí sezonní venkovní bazén. Pokoje s koupelnou jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Aqua se nachází ve městě Kyselka (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Aqua má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Aqua momentálně evidujeme 11 recenzí.