Hledat

Ubytování

Popis ubytování Appartements Dominique

Snorkelling can be enjoyed nearby. A fridge, a stovetop and toaster are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. Each unit is equipped with a balcony, a fully equipped kitchen with a microwave, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a private bathroom with shower and a hairdryer. Located in Supetarska Draga, 10 km from Lopar, Appartements Dominique provides a terrace and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Appartements Dominique

 • Pláž
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pěší prohlídky
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Supetarska Draga

Apartments Batistić

10

Apartments Batistić

Ubytování (Apartmány) Apartments Batistić. Situated in Supetarska Draga, 1.9 km from Mel Beach and 2. Ubytování Apartments Batistić se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Zlatni Zalaz

9,6

Zlatni Zalaz

Ubytování (Apartmány) Zlatni Zalaz. Zlatni Zalaz se nachází v obci Supetarska Draga, 3,9 km od Loparu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zlatni Zalaz se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Aparthouse Penelope

9,5

Aparthouse Penelope

Ubytování (Apartmány) Aparthouse Penelope. Aparthouse Penelope nabízí ubytování v městečku Supetarska Draga, 19 km od Bašky. Ve všech apartmánech je kuchyň nebo kuchyňský kout. Nechybí ani ručníky. Ubytování Aparthouse Penelope se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman Precca

9,4

Apartman Precca

Ubytování (Apartmány) Apartman Precca. Apartman Lila se nachází ve městě Supetarska Draga a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartman Precca se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Kos

9,4

Apartments Kos

Ubytování (Apartmány) Apartments Kos. Apartments Kos jsou apartmány situované na kopci ve vesnici Gornji Supetarska Draga, 1 km od moře. Ubytování Apartments Kos se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Zorka

9,4

Apartment Zorka

Ubytování (Apartmány) Apartment Zorka. Set in Supetarska Draga, 6 km from Lopar, Apartment Zorka offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Zorka se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

House Niva

9,4

House Niva

Ubytování (Apartmány) House Niva. Situated in Supetarska Draga, 5 km from Lopar, House Niva features a garden and free WiFi. Ubytování House Niva se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Marija

9,3

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Set in Supetarska Draga, Apartments Marija offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Marenda

9,2

Apartmani Marenda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marenda. Featuring sea views, Apartmani Marenda in Supetarska Draga features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Marenda se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Jelena

9,1

Apartment Jelena

Ubytování (Apartmány) Apartment Jelena. Apartmán Jelena se nachází v Rabu, 5 km od Loparu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají posezení nebo balkon. Nechybí ani terasa a... Ubytování Apartment Jelena se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman Valentino Rab

8,9

Apartman Valentino Rab

Ubytování (Apartmán) Apartman Valentino Rab. Located in Supetarska Draga, Apartman Valentino Rab provides accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 8 km from... Ubytování Apartman Valentino Rab se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Holiday House Dedić

8,8

Holiday House Dedić

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Dedić. Apartments Dedić se nachází v letovisku Supetarska Draga, 20 km od obce Baška a 43 km od městečka Crikvenica, a nabízí ubytování vhodné pro osoby cestující... Ubytování Holiday House Dedić se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Sea

8,8

Apartment Sea

Ubytování (Apartmány) Apartment Sea. Apartment Sea se nachází u pláže v městečku Supetarska Draga a hostům poskytuje bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a ubytování s TV a soukromým balkonem s... Ubytování Apartment Sea se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Dedić

8,6

Apartments Dedić

Ubytování (Apartmány) Apartments Dedić. Apartments Dedić se nachází v obci Supetarska Draga, 8 km od Loparu. Nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, masážní vanu a vířivku. Ubytování Apartments Dedić se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Premijer-Rab

8,6

Apartmani Premijer-Rab

Ubytování (Apartmány) Apartmani Premijer-Rab. Apartmány Premijer-Rab se nachází v obci Supetarska Draga, 9 km od Loparu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Premijer-Rab se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Justić

8,4

Apartment Justić

Ubytování (Apartmány) Apartment Justić. Apartmán Justić se nachází v obci Supetarska Draga a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Justić se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Del Sole

7,2

Apartments Del Sole

Ubytování (Apartmány) Apartments Del Sole. Apartments Del Sole se nachází 6 km od centra města Rab a jen 100 metrů od písečné pláže. Ubytování Apartments Del Sole se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Supetarska Draga 266-Rab

7

Supetarska Draga 266-Rab

Ubytování (Privát) Supetarska Draga 266-Rab. Supetarska Draga 266-Rab se nachází v obci Supetarska Draga, 10 km od Loparu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K zázemí patří terasa. Ubytování Supetarska Draga 266-Rab se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3321-4

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3321-4

Ubytování (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3321-4. Apartment in Supetarska Draga se nachází v obci Supetarska Draga, 1,9 km od pláže Mel a 2,7 km od pláže Rajska. Ubytování Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3321-4 se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3321-3

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3321-3

Ubytování (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3321-3. Apartment in Supetarska Draga se nachází v obci Supetarska Draga, 1,9 km od pláže Mel a 2,7 km od pláže Rajska. Ubytování Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3321-3 se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Superska Draga - Insel Rab 42281

Apartment in Superska Draga - Insel Rab 42281

Ubytování (Apartmán) Apartment in Superska Draga - Insel Rab 42281. Apartment in Superska Draga - Insel Rab 42281 se nachází v obci Supetarska Draga, pouhých 1,8 km od pláže Mel, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartment in Superska Draga - Insel Rab 42281 se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Ljiljana

Apartments Ljiljana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljiljana. Apartmány Ljiljana se nacházejí v obci Supetarska Draga na ostrově Rab, nedaleko pláže Mel, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartments Ljiljana se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Supetarska Draga IV

Apartment Supetarska Draga IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Supetarska Draga IV. Apartment Supetarska Draga IV se nachází v obci Supetarska Draga, jen 2,7 km od pláže Mel. Ubytování Apartment Supetarska Draga IV se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Amazing apartment in Supetarska Draga with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms

Amazing apartment in Supetarska Draga with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Supetarska Draga with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms. Amazing apartment in Supetarska Draga with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms is situated in Supetarska Draga and offers barbecue facilities. Ubytování Amazing apartment in Supetarska Draga with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

House Davorka

House Davorka

Ubytování (Prázdninový dům) House Davorka. House Davorka se nachází v obci Supetarska Draga a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování House Davorka se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Rezek

Apartments Rezek

Ubytování (Apartmány) Apartments Rezek. Apartments Rezek se nachází ve městě Supetarska Draga a nabízí ubytování s terasou a kuchyní. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rezek se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Suzy

Apartments Suzy

Ubytování (Apartmány) Apartments Suzy. Apartments Suzy features sea views, free WiFi and free private parking, located in Supetarska Draga, 2.7 km from Rajska Beach. Ubytování Apartments Suzy se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Supetarska Draga 35932

Apartment in Supetarska Draga 35932

Ubytování (Apartmány) Apartment in Supetarska Draga 35932. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region, with Rajska Beach nearby, Apartment in Supetarska Draga 35932 provides accommodation with free WiFi... Ubytování Apartment in Supetarska Draga 35932 se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3)

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3) provides accommodation situated in... Ubytování Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3) se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).