Hledat

Ubytování

Appartements Dominique Apartmány

167 Supetarska Draga Donja Draga, 51280 Supetarska Draga, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Appartements Dominique. Located in Supetarska Draga, 10 km from Lopar, Appartements Dominique provides a terrace and free WiFi. Ubytování Appartements Dominique se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Popis ubytování Appartements Dominique

Snorkelling can be enjoyed nearby. A fridge, a stovetop and toaster are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. Each unit is equipped with a balcony, a fully equipped kitchen with a microwave, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a private bathroom with shower and a hairdryer. Located in Supetarska Draga, 10 km from Lopar, Appartements Dominique provides a terrace and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Appartements Dominique

 • Pláž
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pěší prohlídky
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Supetarska Draga

Apartments Batistić

10

Apartments Batistić

Ubytování (Apartmány) Apartments Batistić. Situated in Supetarska Draga, 1.9 km from Mel Beach and 2. Ubytování Apartments Batistić se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marot

9,8

Apartmani Marot

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marot. Set in Supetarska Draga in the Rab Island region and Kozica Beach reachable within 1. Ubytování Apartmani Marot se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Vidas at sea with pier

9,8

Apartments Vidas at sea with pier

Ubytování (Apartmány) Apartments Vidas at sea with pier. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region, Apartments Vidas at sea with pier provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Vidas at sea with pier se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Zlatni Zalaz

9,6

Zlatni Zalaz

Ubytování (Apartmány) Zlatni Zalaz. Zlatni Zalaz se nachází v obci Supetarska Draga, 3,9 km od Loparu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zlatni Zalaz se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaška Anica Apartments

9,6

Jaška Anica Apartments

Ubytování (Apartmány) Jaška Anica Apartments. Jaska Anica Apartments nabízí ubytování vhodné pro hosty s mazlíčky v obci Supetarska Draga. Má bezplatné Wi-Fi. Do Bašky je to odtud 19 km. Ubytování Jaška Anica Apartments se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Aparthouse Penelope

9,5

Aparthouse Penelope

Ubytování (Apartmány) Aparthouse Penelope. Aparthouse Penelope nabízí ubytování v městečku Supetarska Draga, 19 km od Bašky. Ve všech apartmánech je kuchyň nebo kuchyňský kout. Nechybí ani ručníky. Ubytování Aparthouse Penelope se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vesna

9,5

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna. Situated in Supetarska Draga in the Rab Island region, Apartment Vesna features a patio and sea views. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartman Precca

9,4

Apartman Precca

Ubytování (Apartmány) Apartman Precca. Apartman Lila se nachází ve městě Supetarska Draga a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartman Precca se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nina

9,4

Nina

Ubytování (Apartmány) Nina. Apartmány Nina nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Nina se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Tomulić

9,4

Apartment Tomulić

Ubytování (Apartmány) Apartment Tomulić. Situated in Supetarska Draga, 9 km from Lopar, Apartment Tomulić features a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Tomulić se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Gvačić House

9,4

Gvačić House

Ubytování (Apartmány) Gvačić House. Situated in Supetarska Draga, 8 km from Lopar, Gvačić House features a garden and free WiFi. Ubytování Gvačić House se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Zorka

9,4

Apartment Zorka

Ubytování (Apartmány) Apartment Zorka. Set in Supetarska Draga, 6 km from Lopar, Apartment Zorka offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Zorka se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kos

9,4

Apartments Kos

Ubytování (Apartmány) Apartments Kos. Apartments Kos jsou apartmány situované na kopci ve vesnici Gornji Supetarska Draga, 1 km od moře. Ubytování Apartments Kos se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Niva

9,4

House Niva

Ubytování (Apartmány) House Niva. Situated in Supetarska Draga, 5 km from Lopar, House Niva features a garden and free WiFi. Ubytování House Niva se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marija

9,3

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Set in Supetarska Draga, Apartments Marija offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Olivera

9,2

Apartments Olivera

Ubytování (Apartmány) Apartments Olivera. Apartments Olivera jsou apartmány a studio s výhledem na moře a grilem situované ve vesnici Supetarska Draga na ostrově Rab, 19 km od Bašky a 42 km od... Ubytování Apartments Olivera se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartmani Marenda

9,2

Apartmani Marenda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marenda. Featuring sea views, Apartmani Marenda in Supetarska Draga features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Marenda se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Emilija

9,1

Apartments Villa Emilija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Emilija. Apartments Villa Emilija nabízí zahradu a možnost ubytování pro hosty s domácími zvířaty v letovisku Supetarska Draga. Do Bašky je to odtud 18 km. Ubytování Apartments Villa Emilija se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Jelena

9,1

Apartment Jelena

Ubytování (Apartmány) Apartment Jelena. Apartmán Jelena se nachází v Rabu, 5 km od Loparu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají posezení nebo balkon. Nechybí ani terasa a... Ubytování Apartment Jelena se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Valentino Rab

8,9

Apartman Valentino Rab

Ubytování (Apartmán) Apartman Valentino Rab. Located in Supetarska Draga, Apartman Valentino Rab provides accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 8 km from... Ubytování Apartman Valentino Rab se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Dedić

8,8

Holiday House Dedić

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Dedić. Apartments Dedić se nachází v letovisku Supetarska Draga, 20 km od obce Baška a 43 km od městečka Crikvenica, a nabízí ubytování vhodné pro osoby cestující... Ubytování Holiday House Dedić se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belveder

8,8

Belveder

Ubytování (Bed and breakfast) Belveder. Belveder se nachází v obci Supetarska Draga. Bed and breakfast nabízí dětské hřiště, výhled na moře, restauraci, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi připojení ve... Ubytování Belveder se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Guest House Anggela

8,8

Guest House Anggela

Ubytování (Penzion) Guest House Anggela. Guest House Anggela se nachází ve městě Supetarska Draga a má soukromé lodní molo, zahradu a terasu. Ubytování Guest House Anggela se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Sea

8,8

Apartment Sea

Ubytování (Apartmány) Apartment Sea. Apartment Sea se nachází u pláže v městečku Supetarska Draga a hostům poskytuje bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a ubytování s TV a soukromým balkonem s... Ubytování Apartment Sea se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lapida

8,6

Villa Lapida

Ubytování (Vila) Villa Lapida. Set in Supetarska Draga, Villa Lapida offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Lapida se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Dedić

8,6

Apartments Dedić

Ubytování (Apartmány) Apartments Dedić. Apartments Dedić se nachází v obci Supetarska Draga, 8 km od Loparu. Nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, masážní vanu a vířivku. Ubytování Apartments Dedić se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Premijer-Rab

8,6

Apartmani Premijer-Rab

Ubytování (Apartmány) Apartmani Premijer-Rab. Apartmány Premijer-Rab se nachází v obci Supetarska Draga, 9 km od Loparu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Premijer-Rab se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Doris

8,4

Apartment Doris

Ubytování (Apartmány) Apartment Doris. Apartmán Doris se nachází ve městě Supetarska Draga a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Doris se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Justić

8,4

Apartment Justić

Ubytování (Apartmány) Apartment Justić. Apartmán Justić se nachází v obci Supetarska Draga a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Justić se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Del Sole

7,2

Apartments Del Sole

Ubytování (Apartmány) Apartments Del Sole. Apartments Del Sole se nachází 6 km od centra města Rab a jen 100 metrů od písečné pláže. Ubytování Apartments Del Sole se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Supetarska Draga 266-Rab

7

Supetarska Draga 266-Rab

Ubytování (Privát) Supetarska Draga 266-Rab. Supetarska Draga 266-Rab se nachází v obci Supetarska Draga, 10 km od Loparu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K zázemí patří terasa. Ubytování Supetarska Draga 266-Rab se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Emanuel

Apartmani Emanuel

Ubytování (Apartmány) Apartmani Emanuel. Located in Supetarska Draga, 10 km from Lopar, Apartmani Emanuel provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Emanuel se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fuža Rab

Apartmani Fuža Rab

Ubytování (Penzion) Apartmani Fuža Rab. Facing the beachfront in Supetarska Draga, Apartmani Fuža Rab has an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Apartmani Fuža Rab se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

2 bedroom apartment with seaview

2 bedroom apartment with seaview

Ubytování (Apartmán) 2 bedroom apartment with seaview. 2 bedroom apartment with seaview is situated in Supetarska Draga. The apartment has sea views and is 5 km from Lopar. Ubytování 2 bedroom apartment with seaview se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Supetarska Draga

Two-Bedroom Apartment in Supetarska Draga

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Supetarska Draga. Two-Bedroom Apartment in Supetarska Draga is located in Supetarska Draga and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Supetarska Draga se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Supetarska (890)

Villa Supetarska (890)

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Supetarska (890). Featuring a terrace, Villa Supetarska (890) offers accommodation in Supetarska Draga with free WiFi and sea views. Ubytování Villa Supetarska (890) se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Seaview Apartment with 2 bedrooms + 2 bathrooms

Seaview Apartment with 2 bedrooms + 2 bathrooms

Ubytování (Apartmán) Seaview Apartment with 2 bedrooms + 2 bathrooms. Seaview Apartment with 2 bedrooms + 2 bathrooms is situated in Supetarska Draga. The property has sea views and is 5 km from Lopar. Ubytování Seaview Apartment with 2 bedrooms + 2 bathrooms se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments with pool in Supetarska Draga

Apartments with pool in Supetarska Draga

Ubytování (Apartmány) Apartments with pool in Supetarska Draga. Located in Supetarska Draga, 6 km from Lopar, Apartments with pool in Supetarska Draga provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments with pool in Supetarska Draga se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Modern attic apartment

Modern attic apartment

Ubytování (Apartmán) Modern attic apartment. Located in Supetarska Draga, Modern attic apartment provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Modern attic apartment se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Vintage

Holiday Home Vintage

Ubytování (Vila) Holiday Home Vintage. Holiday Home Vintage is set in Supetarska Draga and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Vintage se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Vera

Apartments Vera

Ubytování (Apartmány) Apartments Vera. Apartments Vera features sea views, free WiFi and free private parking, located in Supetarska Draga. Ubytování Apartments Vera se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Tomulić 2882

Apartment Tomulić 2882

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomulić 2882. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region, Apartment Tomulić 2882 has a balcony. Ubytování Apartment Tomulić 2882 se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Supetarska Draga

Apartment Supetarska Draga

Ubytování (Apartmán) Apartment Supetarska Draga. Apartment Supetarska Draga is set in Supetarska Draga and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Supetarska Draga se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Supetarska Draga 26

Apartment Supetarska Draga 26

Ubytování (Apartmán) Apartment Supetarska Draga 26. Featuring a hot tub, Apartment Supetarska Draga 26 is located in Supetarska Draga. Ubytování Apartment Supetarska Draga 26 se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Supetarska Draga 5

Apartment Supetarska Draga 5

Ubytování (Apartmán) Apartment Supetarska Draga 5. Featuring a hot tub, Apartment Supetarska Draga 5 is located in Supetarska Draga. Ubytování Apartment Supetarska Draga 5 se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments MG

Apartments MG

Ubytování (Apartmány) Apartments MG. Set in Supetarska Draga, Apartments MG offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartments MG se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment in Supetarska Draga 17859

Apartment in Supetarska Draga 17859

Ubytování (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga 17859. Apartment in Supetarska Draga 17859 is set in Supetarska Draga. Ubytování Apartment in Supetarska Draga 17859 se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Suzy

Apartments Suzy

Ubytování (Apartmány) Apartments Suzy. Apartments Suzy features sea views, free WiFi and free private parking, located in Supetarska Draga, 2.7 km from Rajska Beach. Ubytování Apartments Suzy se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Supetarska Draga 35932

Apartment in Supetarska Draga 35932

Ubytování (Apartmány) Apartment in Supetarska Draga 35932. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region, with Rajska Beach nearby, Apartment in Supetarska Draga 35932 provides accommodation with free WiFi... Ubytování Apartment in Supetarska Draga 35932 se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3)

Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3) provides accommodation situated in... Ubytování Apartment in Supetarska Draga with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4908-3) se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Rab

Holiday Rab

Ubytování (Apartmány) Holiday Rab. Set in Supetarska Draga, 9 km from Lopar, Holiday Rab offers a garden and free WiFi. Ubytování Holiday Rab se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)