Hledat

Ubytování

Appartement Haus Kruschitz II Apartmány

Pugrad 35 (Whg.2), 9072 Ludmannsdorf, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Kruschitz II. Appartement Haus Kruschitz II se nachází v Ludmannsdorfu a nabízí terasu. 15 km od Klagenfurtu. Ubytování Appartement Haus Kruschitz II se nachází ve městě Ludmannsdorf (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Appartement Haus Kruschitz II

Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartmán má 4 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory. Na letiště Klagenfurt je to 18 km. 15 km od Klagenfurtu. Appartement Haus Kruschitz II se nachází v Ludmannsdorfu a nabízí terasu. Apartmán je vzdálený 11 km od Velden am Wörthersee a 20 km od Bledu.

Jiná ubytování ve městě Ludmannsdorf

Appartement Haus Kruschitz

9,7

Appartement Haus Kruschitz

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Kruschitz. Appartement Haus Kruschitz se nachází v Ludmannsdorfu a nabízí zahradu, gril a terasu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Haus Kruschitz se nachází ve městě Ludmannsdorf (Rakousko - Korutany).

Rosentalferien

9,5

Rosentalferien

Ubytování (Apartmán) Rosentalferien. Rosentalferien se nachází v Ludmannsdorfu, 21 km od Klagenfurtu. Nabízí zahradu, terasu a výhled do řeky. Ubytování Rosentalferien se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Erholungsort Ludmannsdorf- Region Wörthersee

9

Erholungsort Ludmannsdorf- Region Wörthersee

Ubytování (Apartmány) Erholungsort Ludmannsdorf- Region Wörthersee. Erholungsort Ludmannsdorf- Region Wörthersee se nachází v Ludmannsdorfu a nabízí restauraci a terasu. 16 km od Klagenfurtu. Ubytování Erholungsort Ludmannsdorf- Region Wörthersee se nachází ve městě Ludmannsdorf (Rakousko - Korutany).

Gasthaus-Gostišče-Trattoria Ogris

8,6

Gasthaus-Gostišče-Trattoria Ogris

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus-Gostišče-Trattoria Ogris. Gasthaus-Gostišče-Trattoria Ogris is located in Ludmannsdorf between the A11 Karawanken highway and Klagenfurt in the province of Carinthia, just a... Ubytování Gasthaus-Gostišče-Trattoria Ogris se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Familienhaus Rosental

Familienhaus Rosental

Ubytování (Apartmán) Familienhaus Rosental. Familienhaus Rosental is located in Ludmannsdorf. The accommodation is 49 km from Kranjska Gora. Ubytování Familienhaus Rosental se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Haus Kruschitz

Appartement Haus Kruschitz

Ubytování (Apartmán) Appartement Haus Kruschitz. Appartement Haus Kruschitz se nachází v Ludmannsdorfu v Korutanech a nabízí terasu a výhled na hory. 15 km od Klagenfurtu. Ubytování Appartement Haus Kruschitz se nachází ve městě Ludmannsdorf (Rakousko - Korutany).

Apartment Rosental 2

Apartment Rosental 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosental 2. Apartment Rosental 2 is set in Ludmannsdorf and offers a fitness centre. The accommodation is 49 km from Kranjska Gora. Ubytování Apartment Rosental 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Rosental 1

Apartment Rosental 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosental 1. Situated in Ludmannsdorf, Apartment Rosental 1 features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 49 km from Kranjska Gora. Ubytování Apartment Rosental 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).