Hledat

Ubytování

Appartement Alpenrose Apartmány

Au 50, 6492 Imsterberg, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Appartement Alpenrose. Only 5 km away from Imst’s centre, Appartement Alpenrose offers free Wi-Fi a restaurant with a summer terrace. Ubytování Appartement Alpenrose se nachází ve městě Imsterberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Appartement Alpenrose

Tyrolean dishes are served at Alpenrose’s restaurant. The distance to the Hochimst ski resort is 10 km. In summer, you can have a barbecue in the garden, while children play table tennis in the playground. Only 5 km away from Imst’s centre, Appartement Alpenrose offers free Wi-Fi a restaurant with a summer terrace. The kitchen is open-plan and is fitted with a dishwasher, microwave and coffee maker. There is a ski storage room at Alpenrose Apartments. The living room includes a dining table for 6, a sofa bed and a TV with cable channels. The free ski bus stops right at the door. All apartments have a private balcony with views over the Inntal Valley. Every apartment has 2 bedrooms, each with en suite bathroom.

Vybavení ubytování Appartement Alpenrose

 • Venkovní nábytek
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Lyžárna
 • Cyklistika
 • Stolní tenis
 • Lyžování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Hasicí přístroje
 • Požární alarmy
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Imsterberg

Apart Hanna

9,8

Apart Hanna

Ubytování (Apartmán) Apart Hanna. Apart Hanna se nachází na klidném místě v Imsterbergu, 4 km od města Imst a 9 km od lyžařského areálu Hoch Imst. Ubytování Apart Hanna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Haus Kunz

9,7

Das Haus Kunz

Ubytování (Penzion) Das Haus Kunz. Das Haus Kunz se nachází v Imsterbergu a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnu. Ubytování Das Haus Kunz se nachází ve městě Hinterspadegg 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Thea

9,6

Haus Thea

Ubytování (Apartmán) Haus Thea. Haus Thea se nachází na klidném místě v Imsterbergu, 20 minut jízdy od lyžařského areálu Hoch-Imst. Ubytování Haus Thea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Susi

9,6

Haus Susi

Ubytování (Apartmán) Haus Susi. Haus Susi se nachází na klidném horském svahu, 1 km od centra Imsterbergu a 9 km od lyžařského areálu Hoch-Imst. Ubytování Haus Susi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Bleibe

9,6

Die Bleibe

Ubytování (Apartmán) Die Bleibe. Die Bleibe je kompletně zrekonstruovaný apartmán s výhledem na horu Tschirgant. Ubytování se nachází na klidném místě v centru obce. Ubytování Die Bleibe se nachází ve městě Imsterau 32 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Eder

9,5

Haus Eder

Ubytování (Apartmány) Haus Eder. Haus Eder se nachází v Imsterbergu. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením a TV s plochou obrazovkou, restauraci a kasino. Ubytování Haus Eder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergsicht

9,2

Haus Bergsicht

Ubytování (Apartmán) Haus Bergsicht. Haus Bergsicht nabízí ubytování v obci Imsterberg, pouhých 43 km od Ischglu. Ubytování Haus Bergsicht se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Bergblick

8,9

Apart Bergblick

Ubytování (Apartmán) Apart Bergblick. Apart Bergblick se nachází v obci Imsterberg v Tyrolsku. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apart Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Harmony

8,8

Apart Harmony

Ubytování (Apartmán) Apart Harmony. Apart Harmony se nachází v Imsterbergu, jen 1 km od výjezdu 133 dálnice A12 Inntal. Ubytování Apart Harmony se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Venetrast

8,7

Gasthof Venetrast

Ubytování (Penzion) Gasthof Venetrast. Gasthof Venetrast se nachází v Imsterbergu a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a prostornou zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Gasthof Venetrast se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Imsterberger Auszeit

Imsterberger Auszeit

Ubytování (Apartmán) Imsterberger Auszeit. Set in Imsterberg in the Tyrol region, Imsterberger Auszeit features a balcony and mountain views. Ubytování Imsterberger Auszeit se nachází ve městě Imsterberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Alpenrose

Gasthof Alpenrose

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Alpenrose. Gasthof Alpenrose se nachází jen 5 km od města Imst a 10 km od lyžařského areálu Hochimst. Ubytování Gasthof Alpenrose se nachází ve městě Imsterberg (Rakousko - Tyrolsko).

s'Peaters

s'Peaters

Ubytování (Apartmán) s'Peaters. S'Peaters is located in Imsterberg and offers a terrace. Ubytování s'Peaters se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)