Hledat

Ubytování

Appartamento Centro a Comacchio Apartmány

Via Agatopisto, 44022 Comacchio, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Appartamento Centro a Comacchio. Appartamento Centro nabízí klimatizované ubytování s balkonem. a Comacchio se nachází v Comacchiu. Ubytování Appartamento Centro a Comacchio se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Popis ubytování Appartamento Centro a Comacchio

Appartamento Centro nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán je vzdálený 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od města Mirabilandia. Apartmán má 2 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 1 koupelnu s bidetem. Letiště Ravenna je ve vzdálenosti 42 km. Ubytování je vzdálené 36 km od San Vitale a 37 km od mauzolea Galla Placidia. a Comacchio se nachází v Comacchiu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Appartamento Centro a Comacchio

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Bidet
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Vana
 • Skříň nebo šatna
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Věšák na oblečení
 • Topení
 • Výhled do vnitřního dvora
 • Pohovka
 • TV s plochou obrazovkou
 • Kabelové programy
 • TV
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Apartmán v budově
 • Samostatná budova
 • Klimatizace
 • anglicky
 • italsky

Jiná ubytování ve městě Comacchio

Residence Futura

10

Residence Futura

UbytováníResidence Futura. Residence Futura se nachází ve městě Comacchio, 300 metrů od pláže Lido delle Nazioni a 2,4 km od pláže Lido di Pomposa. Ubytování Residence Futura se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

La casa di Celeste B&B

9,7

La casa di Celeste B&B

Ubytování (Bed and breakfast) La casa di Celeste B&B. La casa di Celeste B&B se nachází ve městě Comacchio v regionu Emilia-Romagna a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování leží 48 km od Ferrary. Ubytování La casa di Celeste B&B se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

La Casa di Ambra Comacchio

9,7

La Casa di Ambra Comacchio

UbytováníLa Casa di Ambra Comacchio. La Casa di Ambra Comacchio se nachází ve městě Comacchio, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandie. Nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování La Casa di Ambra Comacchio se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B LA CASINA da SEMMY

9,6

B&B LA CASINA da SEMMY

UbytováníB&B LA CASINA da SEMMY. B&B LA CASINA se nachází ve městě Comacchio, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B LA CASINA da SEMMY se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

CasaLina

9,6

CasaLina

Ubytování (Apartmán) CasaLina. CasaLina se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandie. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování CasaLina se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

CIVICO22

9,6

CIVICO22

UbytováníCIVICO22. CIVICO22 se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandie. Nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování CIVICO22 se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Porta del Carmine

9,5

Porta del Carmine

Ubytování (Bed and breakfast) Porta del Carmine. Porta del Carmine se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandia. Ubytování Porta del Carmine se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

La Casa di Santino

9,5

La Casa di Santino

Ubytování (Bed and breakfast) La Casa di Santino. La Casa di Santino se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia. Ubytování La Casa di Santino se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

VicoloSei

9,4

VicoloSei

Ubytování (Bed and breakfast) VicoloSei. VicoloSei se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandie. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování VicoloSei se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

IL FENICOTTERO

9,4

IL FENICOTTERO

UbytováníIL FENICOTTERO. IL FENICOTTERO se nachází v Comacchiu, 38 km od nádraží Ravenna a 48 km od Mirabilandie. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování IL FENICOTTERO se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Corte dei Ducati

9,4

B&B Corte dei Ducati

UbytováníB&B Corte dei Ducati. Situated in Comacchio, 38 km from Ravenna Station and 48 km from Mirabilandia, B&B Corte dei Ducati features accommodation with air conditioning and access... Ubytování B&B Corte dei Ducati se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Borghetto

9,3

Appartamento Borghetto

Ubytování (Apartmán) Appartamento Borghetto. Appartamento Borghetto se nachází v Comacchiu. Klimatizované ubytování je vzdálené 50 km od letoviska Rosolina Mare. Ubytování Appartamento Borghetto se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

LA PIAZZETTA

9,3

LA PIAZZETTA

Ubytování (Apartmán) LA PIAZZETTA. LA PIAZZETTA se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování LA PIAZZETTA se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Paradiso

9,2

Hotel Paradiso

UbytováníHotel Paradiso. Tříhvězdičkový Hotel Paradiso se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandie. Ubytování Hotel Paradiso se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Fiore delle Valli

9,2

Fiore delle Valli

UbytováníFiore delle Valli. Fiore delle Valli se nachází v Comacchiu, 35 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia. Ubytování Fiore delle Valli se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Carli’s rooms

9,2

Carli’s rooms

Ubytování (Apartmány) Carli’s rooms. Carli's rooms se nachází ve městě Comacchio. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Carli’s rooms se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B La Fortezza

9,2

B&B La Fortezza

UbytováníB&B La Fortezza. B&B La Fortezza se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandia. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B La Fortezza se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

AL RUDERINO

9,2

AL RUDERINO

Ubytování (Penzion) AL RUDERINO. AL RUDERINO se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna, a nabízí klimatizované pokoje a sdílený lounge. Ubytování AL RUDERINO se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Affittacamere Casa Marconi

9,2

Affittacamere Casa Marconi

Ubytování (Penzion) Affittacamere Casa Marconi. Affittacamere Casa Marconi se nachází ve městě Comacchio, 35 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Affittacamere Casa Marconi se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Al Ponticello

9,1

Al Ponticello

Ubytování (Bed and breakfast) Al Ponticello. Al Ponticello se nachází ve městě Comacchio a nabízí výhled na hlavní kanál a pokoje a apartmány s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Al Ponticello se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza le Saline

9,1

Residenza le Saline

Ubytování (Venkovský dům) Residenza le Saline. Rezidence le Saline je zasazena v zahradě obklopené přírodou a nachází se pouhý 1 km od pobřeží a pláží. Ubytování Residenza le Saline se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

RoomsCarli

9,1

RoomsCarli

Ubytování (Bed and breakfast) RoomsCarli. RoomsCarli se nachází v Comacchiu, 37 km od nádraží Ravenna a 48 km od Mirabilandie. Nabízí klimatizaci. Bed and breakfast stojí 50 km od paláce... Ubytování RoomsCarli se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

IL GRANCHIO BLU

9,1

IL GRANCHIO BLU

UbytováníIL GRANCHIO BLU. IL GRANCHIO BLU se nachází v Comacchiu, 37 km od nádraží Ravenna, 48 km od Mirabilandie a 38 km od San Vitale. Ubytování IL GRANCHIO BLU se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi

9

Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi. Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi se nachází v Comacchiu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza la Gallinella

9

Residenza la Gallinella

Ubytování (Bed and breakfast) Residenza la Gallinella. Residenza la Gallinella se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residenza la Gallinella se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

IL SOLE NEL MARE - Lido di Volano

9

IL SOLE NEL MARE - Lido di Volano

Ubytování (Bed and breakfast) IL SOLE NEL MARE - Lido di Volano. Ubytování se nachází ve městě Comacchio, 100 metrů od pláže Pontile del Lido di Volano a 48 km od nádraží Ravenna. Ubytování IL SOLE NEL MARE - Lido di Volano se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B La Pitagora

9

B&B La Pitagora

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Pitagora. B&B La Pitagora se nachází jen pár kroků od paláce Bellini ve městě Comacchio a mostu ponte dei Sisti. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování B&B La Pitagora se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

IL VICOLO

9

IL VICOLO

UbytováníIL VICOLO. IL VICOLO se nachází v Comacchiu a nabízí klimatizované ubytování s vyhřívaným bazénem. Nabízí venkovní vanu, zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování IL VICOLO se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Casa Raimondo

9

Casa Raimondo

UbytováníCasa Raimondo. Casa Raimondo se nachází v Comacchiu, 35 km od nádraží Ravenna, 45 km od Mirabilandie a 35 km od San Vitale. Ubytování Casa Raimondo se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Pink Flamingo Accomodation

9

Pink Flamingo Accomodation

UbytováníPink Flamingo Accomodation. Pink Flamingo Accomodation se nachází ve městě Comacchio, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandie, a nabízí klimatizaci. Ubytování Pink Flamingo Accomodation se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Bomboniera

8,9

Bomboniera

Ubytování (Apartmán) Bomboniera. Bomboniera se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Bomboniera se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Comacchio

8,9

B&B Comacchio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Comacchio. B&B Comacchio se nachází ve městě Comacchio, 36 km od nádraží Ravenna, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Comacchio se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza Luciani

8,8

Residenza Luciani

UbytováníResidenza Luciani. Residenza Luciani se nachází v Comacchiu, 38 km od mauzolea Galla Placidia a 50 km od paláce Schifanoia. Ubytování Residenza Luciani se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Locanda del Delta

8,8

Locanda del Delta

Ubytování (Penzion – hostinec) Locanda del Delta. Locanda del Delta se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandie. Nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Locanda del Delta se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Cavour

8,8

Villa Cavour

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Cavour. Villa Cavour se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandie. Ubytování Villa Cavour se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B La mia Oasi

8,8

B&B La mia Oasi

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La mia Oasi. B&B La mia Oasi se nachází v Comacchiu, 40 km od nádraží Ravenna a 41 km od San Vitale. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování B&B La mia Oasi se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Le mille e una notte

8,8

Le mille e una notte

Ubytování (Bed and breakfast) Le mille e una notte. Le mille e una notte se nachází ve městě Comacchio, 35 km od nádraží Ravenna, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le mille e una notte se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Dal Marinaio

8,8

B&B Dal Marinaio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Dal Marinaio. B&B Dal Marinaio se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Ubytování B&B Dal Marinaio se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Da Mattia

8,8

Da Mattia

Ubytování (Penzion) Da Mattia. Da Mattia se nachází ve městě Comacchio a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. 5 minut chůze od mostu Trepponti. Ferrara je 42 km daleko. Ubytování Da Mattia se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Valle Rillo Agriturismo

8,7

Valle Rillo Agriturismo

Ubytování (Farma) Valle Rillo Agriturismo. Valle Rillo Agriturismo se nachází uprostřed krajiny regionu Emilia, 1,5 km od centra Comacchio a 10 minut jízdy od pláže. Ubytování Valle Rillo Agriturismo se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

La Casina

8,7

La Casina

Ubytování (Apartmán) La Casina. La Casina se nachází ve městě Comacchio a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 47 km od Ferrary. Ubytování La Casina se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Le 4 Stagioni

8,7

Le 4 Stagioni

Ubytování (Apartmán) Le 4 Stagioni. Le 4 Stagioni se nachází ve městě Comacchio, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia, a nabízí klimatizaci. Ubytování Le 4 Stagioni se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Agriturismo Valle Isola "La Tana del Gusto"

8,6

Agriturismo Valle Isola "La Tana del Gusto"

UbytováníAgriturismo Valle Isola "La Tana del Gusto". Agriturismo Valle Isola "La Tana del Gusto" se nachází ve městě Comacchio, 38 km od nádraží Ravenna. Ubytování Agriturismo Valle Isola "La Tana del Gusto" se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Al Souvenir

8,6

Al Souvenir

Ubytování (Bed and breakfast) Al Souvenir. Al Souvenir se nachází v Comacchiu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a zahradu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Al Souvenir se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Glamping HOUSE

8,6

Glamping HOUSE

UbytováníGlamping HOUSE. Glamping HOUSE se nachází ve městě Comacchio v regionu Emilia-Romagna a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Glamping HOUSE se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Dal Fiocinino

8,6

B&B Dal Fiocinino

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Dal Fiocinino. B&B Dal Fiocinino se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandie. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování B&B Dal Fiocinino se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

I TREPPONTI

8,5

I TREPPONTI

Ubytování (Bed and breakfast) I TREPPONTI. I TREPPONTI se nachází v Comacchiu. Tento bed and breakfast má TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem, toaletními potřebami zdarma a bidetem. Ubytování I TREPPONTI se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Locanda della Pescheria

8,5

Locanda della Pescheria

Ubytování (Penzion – hostinec) Locanda della Pescheria. Locanda della Pescheria se nachází ve městě Comacchio a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Locanda della Pescheria se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Locanda La Comacina

8,5

Locanda La Comacina

Ubytování (Hotel) Locanda La Comacina. Locanda La Comacina se nachází v centru města Comacchio a nabízí klasické pokoje s klimatizací a LCD TV. Do Ravenny a Ferrary dojedete autem za 30 minut. Ubytování Locanda La Comacina se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Residence Eden

8,5

Residence Eden

UbytováníResidence Eden. Residence Eden se nachází ve městě Comacchio v regionu Emilia-Romagna a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence Eden se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Al Pasarat

8,5

Al Pasarat

Ubytování (Penzion) Al Pasarat. Al Pasarat v Comacchiu má bar a zahradu. Penzion nabízí rodinné pokoje. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň. Ubytování Al Pasarat se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).