Hledat

Ubytování

Appartamento Centro a Comacchio Apartmány

Via Agatopisto, 44022 Comacchio, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Appartamento Centro a Comacchio. Appartamento Centro nabízí klimatizované ubytování s balkonem. a Comacchio se nachází v Comacchiu. Ubytování Appartamento Centro a Comacchio se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Popis ubytování Appartamento Centro a Comacchio

Appartamento Centro nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán je vzdálený 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od města Mirabilandia. Apartmán má 2 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 1 koupelnu s bidetem. Letiště Ravenna je ve vzdálenosti 42 km. Ubytování je vzdálené 36 km od San Vitale a 37 km od mauzolea Galla Placidia. a Comacchio se nachází v Comacchiu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Appartamento Centro a Comacchio

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Bidet
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Vana
 • Skříň nebo šatna
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Věšák na oblečení
 • Topení
 • Výhled do vnitřního dvora
 • Pohovka
 • TV s plochou obrazovkou
 • Kabelové programy
 • TV
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Apartmán v budově
 • Samostatná budova
 • Klimatizace
 • anglicky
 • italsky

Jiná ubytování ve městě Comacchio

La casa di Celeste B&B

9,7

La casa di Celeste B&B

Ubytování (Bed and breakfast) La casa di Celeste B&B. La casa di Celeste B&B se nachází ve městě Comacchio v regionu Emilia-Romagna a nabízí zahradu. Klimatizované ubytování leží 48 km od Ferrary. Ubytování La casa di Celeste B&B se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

CasaLina

9,6

CasaLina

Ubytování (Apartmán) CasaLina. CasaLina se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandie. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování CasaLina se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Porta del Carmine

9,5

Porta del Carmine

Ubytování (Bed and breakfast) Porta del Carmine. Porta del Carmine se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandia. Ubytování Porta del Carmine se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

La Casa di Santino

9,5

La Casa di Santino

Ubytování (Bed and breakfast) La Casa di Santino. La Casa di Santino se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia. Ubytování La Casa di Santino se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

VicoloSei

9,4

VicoloSei

Ubytování (Bed and breakfast) VicoloSei. VicoloSei se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandie. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování VicoloSei se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

Appartamento Borghetto

9,3

Appartamento Borghetto

Ubytování (Apartmán) Appartamento Borghetto. Appartamento Borghetto se nachází v Comacchiu. Klimatizované ubytování je vzdálené 50 km od letoviska Rosolina Mare. Ubytování Appartamento Borghetto se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

LA PIAZZETTA

9,3

LA PIAZZETTA

Ubytování (Apartmán) LA PIAZZETTA. LA PIAZZETTA se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování LA PIAZZETTA se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Carli’s rooms

9,2

Carli’s rooms

Ubytování (Apartmány) Carli’s rooms. Carli's rooms se nachází ve městě Comacchio. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Carli’s rooms se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

AL RUDERINO

9,2

AL RUDERINO

Ubytování (Penzion) AL RUDERINO. AL RUDERINO se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna, a nabízí klimatizované pokoje a sdílený lounge. Ubytování AL RUDERINO se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Affittacamere Casa Marconi

9,2

Affittacamere Casa Marconi

Ubytování (Penzion) Affittacamere Casa Marconi. Affittacamere Casa Marconi se nachází ve městě Comacchio, 35 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Affittacamere Casa Marconi se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Al Ponticello

9,1

Al Ponticello

Ubytování (Bed and breakfast) Al Ponticello. Al Ponticello se nachází ve městě Comacchio a nabízí výhled na hlavní kanál a pokoje a apartmány s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Al Ponticello se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza le Saline

9,1

Residenza le Saline

Ubytování (Venkovský dům) Residenza le Saline. Rezidence le Saline je zasazena v zahradě obklopené přírodou a nachází se pouhý 1 km od pobřeží a pláží. Ubytování Residenza le Saline se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

RoomsCarli

9,1

RoomsCarli

Ubytování (Bed and breakfast) RoomsCarli. RoomsCarli se nachází v Comacchiu, 37 km od nádraží Ravenna a 48 km od Mirabilandie. Nabízí klimatizaci. Bed and breakfast stojí 50 km od paláce... Ubytování RoomsCarli se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi

9

Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi. Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi se nachází v Comacchiu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Nice apartment in Comacchio with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Residenza la Gallinella

9

Residenza la Gallinella

Ubytování (Bed and breakfast) Residenza la Gallinella. Residenza la Gallinella se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residenza la Gallinella se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

IL SOLE NEL MARE - Lido di Volano

9

IL SOLE NEL MARE - Lido di Volano

Ubytování (Bed and breakfast) IL SOLE NEL MARE - Lido di Volano. Ubytování se nachází ve městě Comacchio, 100 metrů od pláže Pontile del Lido di Volano a 48 km od nádraží Ravenna. Ubytování IL SOLE NEL MARE - Lido di Volano se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B La Pitagora

9

B&B La Pitagora

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Pitagora. B&B La Pitagora se nachází jen pár kroků od paláce Bellini ve městě Comacchio a mostu ponte dei Sisti. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování B&B La Pitagora se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Bomboniera

8,9

Bomboniera

Ubytování (Apartmán) Bomboniera. Bomboniera se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Bomboniera se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Comacchio

8,9

B&B Comacchio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Comacchio. B&B Comacchio se nachází ve městě Comacchio, 36 km od nádraží Ravenna, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Comacchio se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Locanda del Delta

8,8

Locanda del Delta

Ubytování (Penzion – hostinec) Locanda del Delta. Locanda del Delta se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandie. Nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Locanda del Delta se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Villa Cavour

8,8

Villa Cavour

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Cavour. Villa Cavour se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandie. Ubytování Villa Cavour se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B La mia Oasi

8,8

B&B La mia Oasi

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La mia Oasi. B&B La mia Oasi se nachází v Comacchiu, 40 km od nádraží Ravenna a 41 km od San Vitale. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování B&B La mia Oasi se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Le mille e una notte

8,8

Le mille e una notte

Ubytování (Bed and breakfast) Le mille e una notte. Le mille e una notte se nachází ve městě Comacchio, 35 km od nádraží Ravenna, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le mille e una notte se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Dal Marinaio

8,8

B&B Dal Marinaio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Dal Marinaio. B&B Dal Marinaio se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Ubytování B&B Dal Marinaio se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Da Mattia

8,8

Da Mattia

Ubytování (Penzion) Da Mattia. Da Mattia se nachází ve městě Comacchio a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. 5 minut chůze od mostu Trepponti. Ferrara je 42 km daleko. Ubytování Da Mattia se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Valle Rillo Agriturismo

8,7

Valle Rillo Agriturismo

Ubytování (Farma) Valle Rillo Agriturismo. Valle Rillo Agriturismo se nachází uprostřed krajiny regionu Emilia, 1,5 km od centra Comacchio a 10 minut jízdy od pláže. Ubytování Valle Rillo Agriturismo se nachází ve městě (Itálie - Emilia-Romagna).

La Casina

8,7

La Casina

Ubytování (Apartmán) La Casina. La Casina se nachází ve městě Comacchio a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 47 km od Ferrary. Ubytování La Casina se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Le 4 Stagioni

8,7

Le 4 Stagioni

Ubytování (Apartmán) Le 4 Stagioni. Le 4 Stagioni se nachází ve městě Comacchio, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandia, a nabízí klimatizaci. Ubytování Le 4 Stagioni se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Al Souvenir

8,6

Al Souvenir

Ubytování (Bed and breakfast) Al Souvenir. Al Souvenir se nachází v Comacchiu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a zahradu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Al Souvenir se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Dal Fiocinino

8,6

B&B Dal Fiocinino

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Dal Fiocinino. B&B Dal Fiocinino se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandie. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování B&B Dal Fiocinino se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

I TREPPONTI

8,5

I TREPPONTI

Ubytování (Bed and breakfast) I TREPPONTI. I TREPPONTI se nachází v Comacchiu. Tento bed and breakfast má TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem, toaletními potřebami zdarma a bidetem. Ubytování I TREPPONTI se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Locanda della Pescheria

8,5

Locanda della Pescheria

Ubytování (Penzion – hostinec) Locanda della Pescheria. Locanda della Pescheria se nachází ve městě Comacchio a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Locanda della Pescheria se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Locanda La Comacina

8,5

Locanda La Comacina

Ubytování (Hotel) Locanda La Comacina. Locanda La Comacina se nachází v centru města Comacchio a nabízí klasické pokoje s klimatizací a LCD TV. Do Ravenny a Ferrary dojedete autem za 30 minut. Ubytování Locanda La Comacina se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Al Pasarat

8,5

Al Pasarat

Ubytování (Penzion) Al Pasarat. Al Pasarat v Comacchiu má bar a zahradu. Penzion nabízí rodinné pokoje. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň. Ubytování Al Pasarat se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

Hotel Magnolia

8,1

Hotel Magnolia

Ubytování (Hotel) Hotel Magnolia. Hotel Magnolia se nachází ve městě Comacchio a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí pokojovou službu. Ubytování Hotel Magnolia se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

CASA VACANZE “ LA TERRAZZA “

8,1

CASA VACANZE “ LA TERRAZZA “

Ubytování (Prázdninové domy) CASA VACANZE “ LA TERRAZZA “. CASA VACANZE "LA TERRAZZA" se nachází v Comacchiu, 36 km od nádraží Ravenna a 46 km od Mirabilandie. Nabízí restauraci a klimatizaci. Ubytování CASA VACANZE “ LA TERRAZZA “ se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

B&B Dai Nonni

8

B&B Dai Nonni

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Dai Nonni. B&B Dai Nonni se nachází ve městě Comacchio, 5 km od letoviska Lido degli Estensi, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Dai Nonni se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).

AGATOPISTO Animo Salmastro

AGATOPISTO Animo Salmastro

Ubytování (Bed and breakfast) AGATOPISTO Animo Salmastro. AGATOPISTO Animo Salmastro se nachází v Comacchiu, 37 km od nádraží Ravenna a 47 km od Mirabilandie. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování AGATOPISTO Animo Salmastro se nachází ve městě Comacchio (Itálie - Emilia-Romagna).