Hledat

Ubytování

Appartamento Central Palace Spoleto Apartmány

Via Plinio il Giovane 1° piano, 06049 Spoleto, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Appartamento Central Palace Spoleto. Appartamento Central Palace Spoleto se nachází ve Spoletu, pouhých 500 metrů od La Rocca, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Central Palace Spoleto se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Popis ubytování Appartamento Central Palace Spoleto

Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem, pračku a 1 koupelnu s bidetem. Letiště Perugia San Francesco d'Assisi je vzdálené 44 km. Appartamento Central Palace Spoleto se nachází ve Spoletu, pouhých 500 metrů od La Rocca, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Appartamento Central Palace Spoleto

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Bidet
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Fén
 • Vana
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Čisticí prostředky
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Lednička
 • Soukromý vchod
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Žehlička
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • Psací stůl
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
 • Parkoviště
 • Apartmán v budově
 • Všechny prostory nekuřácké
 • italsky

Jiná ubytování ve městě Spoleto

Villa San Severo

10

Villa San Severo

UbytováníVilla San Severo. Villa San Severo se nachází ve Spoletu, 14 km od La Rocca a 45 km od Cascata delle Marmore. Nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Villa San Severo se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Forca de Cerro

10

Forca de Cerro

UbytováníForca de Cerro. Forca de Cerro nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 13 km od La Rocca. Ubytování Forca de Cerro se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Villa Marta

10

Villa Marta

UbytováníVilla Marta. Villa Marta nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 39 km od Cascata delle Marmore. Ubytování Villa Marta se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Casa Alba

10

Casa Alba

UbytováníCasa Alba. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Alba is set in Spoleto. Ubytování Casa Alba se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Terrazza Bella/sleeps 4/spoleto/car Not Necessary

10

Terrazza Bella/sleeps 4/spoleto/car Not Necessary

Ubytování (Apartmán) Terrazza Bella/sleeps 4/spoleto/car Not Necessary. Terrazza Bella/sleep 4/spoleto/car s výhledem na město Not Necessary nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 1 km od La Rocca. Ubytování Terrazza Bella/sleeps 4/spoleto/car Not Necessary se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Casa Vacanze Garibaldi

10

Casa Vacanze Garibaldi

UbytováníCasa Vacanze Garibaldi. Offering inner courtyard views, Casa Vacanze Garibaldi is an accommodation located in Spoleto, 800 metres from La Rocca and 34 km from Cascata delle... Ubytování Casa Vacanze Garibaldi se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Casa Arezzola

9,9

Casa Arezzola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Arezzola. Casa Arezzola se nachází v obci Spoleto v regionu Umbria a nabízí patio a výhled na město. Nachází se 5 km od La Rocca. Ubytování Casa Arezzola se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Il Campo di Nonno Giò

9,9

Il Campo di Nonno Giò

UbytováníIl Campo di Nonno Giò. Il Campo di Nonno Giò se nachází ve Spoletu, 7,8 km od La Rocca, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Campo di Nonno Giò se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Appartamento Deluxe Valadier

9,9

Appartamento Deluxe Valadier

UbytováníAppartamento Deluxe Valadier. Appartamento Deluxe Valadier se nachází asi 33 km od Cascata delle Marmore a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Deluxe Valadier se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

La Casetta InterVineas

9,8

La Casetta InterVineas

Ubytování (Prázdninové domy) La Casetta InterVineas. La Casetta InterVineas se nachází v obci Spoleto v regionu Umbria a nabízí zahradu. Ubytování La Casetta InterVineas se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Collerisana

9,8

Agriturismo Collerisana

Ubytování (Farma) Agriturismo Collerisana. Agriturismo Collerisana se nachází ve Spoletu, 2,5 km od La Rocca a 34 km od Cascata delle Marmore. Ubytování Agriturismo Collerisana se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Domus Fontis Pescaia

9,8

Domus Fontis Pescaia

UbytováníDomus Fontis Pescaia. Domus Fontis Pescaia se nachází ve Spoletu a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a bar. Nabízí rodinné pokoje a gril. Ubytování Domus Fontis Pescaia se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Palazzo Sant'Angelo

9,8

Palazzo Sant'Angelo

Ubytování (Bed and breakfast) Palazzo Sant'Angelo. Palazzo Sant'Angelo, penzion z 15. století, se nachází v historickém centru Spoleta. Hosté mohou relaxovat v zahradě s panoramatickým výhledem na... Ubytování Palazzo Sant'Angelo se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Casa di campagna

9,8

Casa di campagna

UbytováníCasa di campagna. Casa di campagna se nachází ve Spoletu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Apartmán má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa di campagna se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Appartamento immerso nel verde

9,7

Appartamento immerso nel verde

Ubytování (Apartmány) Appartamento immerso nel verde. Appartamento immerso nel verde se nachází ve Spoletu, 38 km od Cascata delle Marmore, 42 km od vlakového nádraží Assisi a 43 km od jezera Piediluco. Ubytování Appartamento immerso nel verde se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Appartamento il Borgo

9,7

Appartamento il Borgo

Ubytování (Apartmány) Appartamento il Borgo. Appartamento il Borgo se nachází ve Spoletu, necelý 1 km od La Rocca, 34 km od Cascata delle Marmore a 39 km od jezera Piediluco. Ubytování Appartamento il Borgo se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

LE CERQUE

9,7

LE CERQUE

Ubytování (Penzion) LE CERQUE. LE CERQUE se nachází ve Spoletu, 8,7 km od La Rocca a 40 km od Cascata delle Marmore. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LE CERQUE se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Spoleto CasAndrea

9,7

Spoleto CasAndrea

Ubytování (Apartmány) Spoleto CasAndrea. Spoleto CasAndrea se nachází ve Spoletu, 500 metrů od La Rocca, a nabízí ubytování s klimatizací. Výhled směřuje na město. Ubytování Spoleto CasAndrea se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Casa Vacanze Vecchio Frantoio Residenza Moraiolo

9,7

Casa Vacanze Vecchio Frantoio Residenza Moraiolo

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Vecchio Frantoio Residenza Moraiolo. Casa Vacanze Vecchio Frantoio Residenza Moraiolo se nachází ve Spoletu, 46 km od Cascata delle Marmore, 50 km od vlakového nádraží Assisi a 49 km od Svaté... Ubytování Casa Vacanze Vecchio Frantoio Residenza Moraiolo se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Palazzo Lauri Spoleto

9,7

Palazzo Lauri Spoleto

Ubytování (Apartmán) Palazzo Lauri Spoleto. Palazzo Lauri Spoleto se nachází ve Spoletu, 500 metrů od La Rocca a 33 km od Cascata delle Marmore. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Palazzo Lauri Spoleto se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

HEART OF SPOLETO Vacation Residence

9,6

HEART OF SPOLETO Vacation Residence

Ubytování (Prázdninový dům) HEART OF SPOLETO Vacation Residence. HEART OF SPOLETO Vacation Residence se nachází ve Spoletu, pouhých 400 metrů od La Rocca, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování HEART OF SPOLETO Vacation Residence se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

CASALE SPOLETO

9,6

CASALE SPOLETO

Ubytování (Prázdninový dům) CASALE SPOLETO. CASALE SPOLETO se nachází ve Spoletu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování CASALE SPOLETO se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Via G Mameli 94 ZTL zona tempo libero

9,6

Via G Mameli 94 ZTL zona tempo libero

Ubytování (Apartmán) Via G Mameli 94 ZTL zona tempo libero. Ubytování se nachází ve Spoletu, 400 metrů od La Rocca, 33 km od Cascata delle Marmore a 37 km od jezera Piediluco. Ubytování Via G Mameli 94 ZTL zona tempo libero se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Colombella Apartment

9,6

Colombella Apartment

Ubytování (Apartmán) Colombella Apartment. Colombella Apartment se nachází ve Spoletu, jen 3,2 km od La Rocca. Nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Colombella Apartment se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Cottage del Limone

9,6

Cottage del Limone

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage del Limone. Cottage del Limone se nachází ve Spoletu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se... Ubytování Cottage del Limone se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Appartamento Spoleto B

9,6

Appartamento Spoleto B

Ubytování (Apartmán) Appartamento Spoleto B. Appartamento Spoleto B se nachází ve Spoletu, 1,1 km od La Rocca. V okolí se můžete věnovat rybaření. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartamento Spoleto B se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Bilocale panoramico a Spoleto (con ampio giardino)

9,6

Bilocale panoramico a Spoleto (con ampio giardino)

UbytováníBilocale panoramico a Spoleto (con ampio giardino). Bilocale panoramico a Spoleto (con ampio giardino) se nachází v obci Spoleto v Umbrii a nabízí patio a výhled do zahrady. Ubytování Bilocale panoramico a Spoleto (con ampio giardino) se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Le Rapacciole

9,6

Le Rapacciole

Ubytování (Farma) Le Rapacciole. Le Rapacciole se nachází ve Spoletu, 41 km od vlakového nádraží Assisi a 42 km od Cascata delle Marmore. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Le Rapacciole se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Borgo di Pianciano

9,5

Borgo di Pianciano

Ubytování (Prázdninové domy) Borgo di Pianciano. Borgo di Pianciano se nachází v Silvignanu, 5 km od Poreče a 15 minut jízdy od Spoleta. Nabízí zahradu se sdíleným bazénem, dětské hřiště a gril. Ubytování Borgo di Pianciano se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Casa in campagna

9,5

Casa in campagna

Ubytování (Apartmán) Casa in campagna. Casa in campagna se nachází ve Spoletu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa in campagna se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Casa Mafalda

9,5

Casa Mafalda

UbytováníCasa Mafalda. Casa Mafalda se nachází ve Spoletu, 1,9 km od La Rocca a 34 km od Cascata delle Marmore. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Mafalda se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Appartamento di Via Refini

9,5

Appartamento di Via Refini

Ubytování (Apartmán) Appartamento di Via Refini. Appartamento di Via Refini se nachází ve Spoletu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. La Rocca je 2,7 km daleko. Ubytování Appartamento di Via Refini se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Non ditelo al Duca - Belvedere Sant'Angelo

9,5

Non ditelo al Duca - Belvedere Sant'Angelo

Ubytování (Apartmán) Non ditelo al Duca - Belvedere Sant'Angelo. Ubytování se nachází ve Spoletu, 400 metrů od La Rocca a 32 km od Cascata delle. Ubytování Non ditelo al Duca - Belvedere Sant'Angelo se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

La dimora dello Spagna

9,5

La dimora dello Spagna

Ubytování (Apartmány) La dimora dello Spagna. La dimora dello Spagna se nachází ve Spoletu, 200 metrů od La Rocca, 33 km od Cascata delle Marmore a 38 km od jezera Piediluco. Ubytování La dimora dello Spagna se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

La Dimora di Gilda

9,5

La Dimora di Gilda

Ubytování (Apartmán) La Dimora di Gilda. La Dimora di Gilda se nachází asi 3,9 km od La Rocca a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování La Dimora di Gilda se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Torre del Falco

9,5

Torre del Falco

Ubytování (Venkovský dům) Torre del Falco. Torre del Falco se nachází ve zrekonstruované kamenné věži uprostřed umbrijské krajiny, 2 km od středověkého města Spoleto. Nabízí venkovní bazén a... Ubytování Torre del Falco se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Un Angolo di Paradiso

9,4

Un Angolo di Paradiso

Ubytování (Apartmán) Un Angolo di Paradiso. Un Angolo di Paradiso se nachází ve Spoletu, 37 km od Cascata delle Marmore a 42 km od jezera Piediluco. Ubytování Un Angolo di Paradiso se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Casa Teo&Louise

9,4

Casa Teo&Louise

UbytováníCasa Teo&Louise. Casa Teo&Louise se nachází ve Spoletu, 500 metrů od La Rocca, 33 km od Cascata delle Marmore a 38 km od jezera Piediluco. Ubytování Casa Teo&Louise se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Le Rose apartment Spoleto

9,4

Le Rose apartment Spoleto

Ubytování (Apartmán) Le Rose apartment Spoleto. Le Rose apartment Spoleto se nachází ve Spoletu, 4,1 km od La Rocca, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le Rose apartment Spoleto se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Gli Archi Spoleto

9,4

Gli Archi Spoleto

Ubytování (Apartmány) Gli Archi Spoleto. Gli Archi Spoleto se nachází necelý 1 km od La Rocca ve Spoletu a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Gli Archi Spoleto se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Il Castello Di Perchia

9,4

Il Castello Di Perchia

Ubytování (Aparthotel) Il Castello Di Perchia. Il Castello nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Perchia. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Il Castello Di Perchia se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

AntoniaHome Spoleto

9,4

AntoniaHome Spoleto

Ubytování (Apartmán) AntoniaHome Spoleto. AntoniaHome Spoleto nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 1,2 km od La Rocca. Ubytování AntoniaHome Spoleto se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Mameli Suite

9,4

Mameli Suite

Ubytování (Apartmány) Mameli Suite. Mameli Suite se nachází ve Spoletu, 600 metrů od La Rocca, 33 km od Cascata delle Marmore a 38 km od jezera Piediluco, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Mameli Suite se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

La Casa sul Colle

9,4

La Casa sul Colle

Ubytování (Apartmán) La Casa sul Colle. La Casa sul Colle se nachází ve Spoletu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La Casa sul Colle se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Il Sogno

9,4

Il Sogno

Ubytování (Venkovský dům) Il Sogno. Il Sogno se nachází na klidném místě ve Spoletu a nabízí venkovní bazén. Ubytování Il Sogno se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Appartamento Spoleto A

9,4

Appartamento Spoleto A

Ubytování (Apartmán) Appartamento Spoleto A. Appartamento Spoleto A se nachází ve Spoletu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Spoleto A se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Marconi House

9,4

Marconi House

Ubytování (Apartmán) Marconi House. Marconi House se nachází ve Spoletu, 3,8 km od La Rocca, a nabízí zahradu. Ubytování Marconi House se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Agriturismo AgrileisureTime

9,4

Agriturismo AgrileisureTime

Ubytování (Farma) Agriturismo AgrileisureTime. Agriturismo AgriLeisure Time se nachází uprostřed zeleně, pouhých 10 km od Spoleta, a nabízí restauraci a pokoje v rustikálním stylu s balkonem nebo... Ubytování Agriturismo AgrileisureTime se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Casale Fusco

9,4

Casale Fusco

Ubytování (Farma) Casale Fusco. Casale Fusco nabízí soukromé vinice o rozloze 7 hektarů, olivové háje a rybník s kachnami, bezplatné Wi-Fi a pokoje zařízené v rustikálním stylu. Ubytování Casale Fusco se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).

Suite Matilde 1656

9,4

Suite Matilde 1656

Ubytování (Apartmán) Suite Matilde 1656. Suite Matilde 1656 se nachází 4 km od La Rocca a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Suite Matilde 1656 se nachází ve městě (Itálie - Umbrie).

Agriturismo Istrice Innamorato

9,4

Agriturismo Istrice Innamorato

Ubytování (Farma) Agriturismo Istrice Innamorato. Agriturismo Istrice Innamorato se nachází v zahradě s bazénem a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Agriturismo Istrice Innamorato se nachází ve městě Spoleto (Itálie - Umbrie).