Hledat

Ubytování

Appartamento Belvedere Prázdninový dům

via lungolago d'annunzio, 25083 Gardone Riviera, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Belvedere. Appartamento Belvedere se nachází v Gardone Riviera. Prázdninový dům má soukromé parkoviště a stojí 1,2 km od Il Vittoriale. Ubytování Appartamento Belvedere se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Popis ubytování Appartamento Belvedere

Prázdninový dům má 4 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Prázdninový dům má soukromé parkoviště a stojí 1,2 km od Il Vittoriale. Appartamento Belvedere nabízí vířivku. Na letiště Verona je to 59 km. Appartamento Belvedere se nachází v Gardone Riviera.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Appartamento Belvedere

 • Parkoviště Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha
 • TV
 • Vířivka/jacuzzi
 • Možnost vystavení faktury
 • Klimatizace
 • Nekuřácké pokoje
 • anglicky
 • italsky

Jiná ubytování ve městě Gardone Riviera

Depandance Agave

10

Depandance Agave

Ubytování (Apartmán) Depandance Agave. Depandance Agave se nachází v obci Gardone Riviera, 25 km od hradu Desenzano a 31 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Depandance Agave se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy

10

Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy

Ubytování (Apartmán) Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy. Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy se nachází v Gardone Riviera, 26 km od hradu Desenzano a 32 km od Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Lake View Apartment

10

Lake View Apartment

UbytováníLake View Apartment. Lake View Apartment se nachází v Gardone Riviera, 26 km od hradu Desenzano, 32 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 35 km od hradu Sirmione. Ubytování Lake View Apartment se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Maison Faustinoni

10

Maison Faustinoni

UbytováníMaison Faustinoni. Maison Faustinoni se nachází v obci Gardone Riviera, 25 km od hradu Desenzano a 31 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Maison Faustinoni se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Ricordo

10

Ricordo

Ubytování (Apartmán) Ricordo. Ricordo se nachází v Gardone Riviera a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Ricordo se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Diamante by Garda FeWo

10

Diamante by Garda FeWo

UbytováníDiamante by Garda FeWo. Diamante by Garda FeWo se nachází v Gardone Riviera, 25 km od hradu Desenzano, 31 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 34 km od hradu Sirmione. Ubytování Diamante by Garda FeWo se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Villaro

10

Villaro

Ubytování (Vily) Villaro. VillaRo se nachází ve městě Gardone Riviera a nabízí fitness centrum, zahradu a gril. Ubytování Villaro se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Il Chiostrino

9,9

Il Chiostrino

UbytováníIl Chiostrino. Il Chiostrino se nachází u Gardone Riviera, malé vesnice na břehu Gardského jezera. Apartmány mají balkon s výhledem na jezero. Ubytování Il Chiostrino se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment

9,8

VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment

Ubytování (Apartmán) VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment. VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment se nachází v Gardone Riviera a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

La cà dei ulif

9,7

La cà dei ulif

Ubytování (Prázdninový dům) La cà dei ulif. La cà dei ulif se nachází 24 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování La cà dei ulif se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Fasano home with terrace and Lake view

9,7

Fasano home with terrace and Lake view

Ubytování (Apartmány) Fasano home with terrace and Lake view. Fasano home with terrace and Lake view se nachází v Gardone Riviera, 26 km od hradu Desenzano a 32 km od Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Fasano home with terrace and Lake view se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

BiancoGelso b&b Vegan

9,7

BiancoGelso b&b Vegan

Ubytování (Bed and breakfast) BiancoGelso b&b Vegan. BiancoGelso b&b Vegan se nachází v Gardone Riviera, 27 km od hradu Desenzano a 33 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování BiancoGelso b&b Vegan se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

House Of Music

9,7

House Of Music

UbytováníHouse Of Music. House Of Music se nachází v Gardone Riviera a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House Of Music se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Agriturismo Il Casale Del Lago

9,7

Agriturismo Il Casale Del Lago

UbytováníAgriturismo Il Casale Del Lago. Agriturismo Il Casale Del Lago se nachází na kopci uprostřed olivových hájů, 2,5 km od Gardského jezera. Nabízí ubytování s výhledem na jezero. Ubytování Agriturismo Il Casale Del Lago se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

La Baita

9,7

La Baita

UbytováníLa Baita. La Baita se nachází asi 25 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na jezero. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a terasa. Ubytování La Baita se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

B&B Big Sur

9,6

B&B Big Sur

UbytováníB&B Big Sur. B&B Big Sur se nachází v Gardone Riviera, 28 km od hradu Desenzano. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Big Sur se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Feli Holiday Home - Panoramic pool lake view in Gardone Riviera

9,6

Feli Holiday Home - Panoramic pool lake view in Gardone Riviera

UbytováníFeli Holiday Home - Panoramic pool lake view in Gardone Riviera. Feli Holiday Home - Panoramic pool lake view in Gardone Riviera se nachází v Gardone Riviera a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Feli Holiday Home - Panoramic pool lake view in Gardone Riviera se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Alloro

9,5

Alloro

Ubytování (Prázdninový dům) Alloro. Alloro se nachází v Gardone Riviera, pouhých 400 metrů od Il Vittoriale, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Alloro se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Casa Gelsomina

9,5

Casa Gelsomina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gelsomina. Casa Gelsomina se nachází v obci Gardone Riviera, 24 km od hradu Desenzano a 30 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Gelsomina se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Villa Panorama Residence

9,5

Villa Panorama Residence

UbytováníVilla Panorama Residence. Vila Panorama Residence se nachází v horní části bývalého domova básníka Gabriela D'Annunzia. Ubytování Villa Panorama Residence se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Villa Elvira

9,5

Villa Elvira

UbytováníVilla Elvira. Villa Elvira se nachází v Gardone Riviera a nabízí krásný výhled na jezero. Ubytování Villa Elvira se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Villa Florida Suites & Suite Apartments

9,4

Hotel Villa Florida Suites & Suite Apartments

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Florida Suites & Suite Apartments. Hotel Villa Florida se nachází na břehu jezera v městečku Gardone Riviera, v areálu o rozloze 6 hektarů s olivovníky a květinovými zahradami. Ubytování Hotel Villa Florida Suites & Suite Apartments se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Washington Apartments al Vittoriale

9,4

Washington Apartments al Vittoriale

Ubytování (Apartmány) Washington Apartments al Vittoriale. Washington Apartments al Vittoriale se nachází v Gardone Riviera, 700 metrů od břehu Gardského jezera a 10 minut jízdy od Salò. Ubytování Washington Apartments al Vittoriale se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

VALLE FIORITA 42 - Lake view Studio

9,4

VALLE FIORITA 42 - Lake view Studio

UbytováníVALLE FIORITA 42 - Lake view Studio. Hotel Gardone Riviera se nachází ve městě Gardone Riviera, 24 km od hradu Desenzano a 30 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování VALLE FIORITA 42 - Lake view Studio se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Locanda Agli Angeli

9,4

Locanda Agli Angeli

UbytováníLocanda Agli Angeli. Locanda Agli Angeli se nachází v centru Gardone Riviera, mezi botanickou zahradou a pozemkem Il Vittoriale, 5 minut chůze od obou. Ubytování Locanda Agli Angeli se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Confidence house

9,4

Confidence house

UbytováníConfidence house. Confidence house se nachází v obci Gardone Riviera v Lombardii a nabízí balkon. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Confidence house se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Vittoriale - Pool and Parking

9,3

Vittoriale - Pool and Parking

UbytováníVittoriale - Pool and Parking. Vittoriale - Pool and Parking se nachází v obci Gardone Riviera, 25 km od hradu Desenzano, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Vittoriale - Pool and Parking se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Eden Reserve Hotel

9,3

Eden Reserve Hotel

Ubytování (Hotel) Eden Reserve Hotel. Eden Reserve Hotel se nachází v Gardone Riviera u Gardského jezera. Ubytování Eden Reserve Hotel se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Appartamento Grethel - Rebomaholidays

9,3

Appartamento Grethel - Rebomaholidays

Ubytování (Apartmán) Appartamento Grethel - Rebomaholidays. Appartamento Grethel - Rebomaholidays se nachází asi 200 metrů od Il Vittoriale a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Grethel - Rebomaholidays se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Charming rustic house

9,3

Charming rustic house

Ubytování (Prázdninový dům) Charming rustic house. Charming Rustic house se nachází v Gardone Riviera, 26 km od hradu Desenzano a 32 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Charming rustic house se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Villa Rosenhof 1893

9,3

Hotel Villa Rosenhof 1893

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Rosenhof 1893. Hotel Villa Rosenhof 1893 se nachází v historické budově ve Fasanu, 2 minuty chůze od nejbližší veřejné pláže na břehu Gardského jezera, a nabízí bezplatné... Ubytování Hotel Villa Rosenhof 1893 se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

B&B GARDA IN

9,3

B&B GARDA IN

Ubytování (Bed and breakfast) B&B GARDA IN. B&B GARDA IN se nachází asi 24 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování B&B GARDA IN se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Dimora Bolsone

9,3

Dimora Bolsone

UbytováníDimora Bolsone. Dimora Bolsone se nachází v parku o rozloze 80 000 m2 a nabízí pokoje se starožitným nábytkem a výhledem na Gardské jezero. Tento penzion z 15. Ubytování Dimora Bolsone se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Casa Italo

9,2

Casa Italo

UbytováníCasa Italo. Casa Italo se nachází v Gardone Riviera, 26 km od hradu Desenzano a 32 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Casa Italo se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

B&B Antico Brolo

9,2

B&B Antico Brolo

UbytováníB&B Antico Brolo. Hotel Gardone Riviera se nachází v obci Gardone Riviera. B&B Antico Brolo se nachází 24 km od hradu Desenzano a 30 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování B&B Antico Brolo se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Villa Ella in Luxury Resort

9,2

Villa Ella in Luxury Resort

UbytováníVilla Ella in Luxury Resort. Villa Ella in Luxury Resort se nachází v Gardone Riviera, 24 km od hradu Desenzano, 31 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 34 km od hradu Sirmione, a... Ubytování Villa Ella in Luxury Resort se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Villa Fiordaliso

9,2

Hotel Villa Fiordaliso

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Fiordaliso. Hotel Villa Fiordaliso se nachází v obci Gardone Riviera a nabízí krásnou zahradu přímo na břehu Gardského jezera. Ubytování Hotel Villa Fiordaliso se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

House Of Music

9,2

House Of Music

Ubytování (Apartmán) House Of Music. House Of Music se nachází v Gardone Riviera, pouhých 25 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování u pláže s restaurací, zahradou, kasinem a bezplatným... Ubytování House Of Music se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

B&B Agora'

9,2

B&B Agora'

UbytováníB&B Agora'. B&B Agora' se nachází přibližně 26 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování B&B Agora' se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Appartamento vicinanze Vittoriale - Gardone Riviera

9,2

Appartamento vicinanze Vittoriale - Gardone Riviera

UbytováníAppartamento vicinanze Vittoriale - Gardone Riviera. Appartamento Vittoriale - Gardone Riviera se nachází v Gardone Riviera, 100 metrů od Vittoriale degli italiani. Ubytování Appartamento vicinanze Vittoriale - Gardone Riviera se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Casa di Elisa

9,2

Casa di Elisa

Ubytování (Apartmán) Casa di Elisa. Casa di Elisa se nachází v Gardone Riviera a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa di Elisa se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Grand Hotel Fasano

9,1

Grand Hotel Fasano

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Fasano. Historický Grand Hotel Fasano se nachází přímo na břehu jezera. Ubytování Grand Hotel Fasano se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Premignaga Natural Home

9,1

Premignaga Natural Home

Ubytování (Aparthotel) Premignaga Natural Home. Premignaga Natural Home has a panoramic location just 500 metres from Lake Garda in Gardone Riviera. Ubytování Premignaga Natural Home se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Depadance Limoni

9

Depadance Limoni

Ubytování (Prázdninový dům) Depadance Limoni. Depadance Limoni se nachází v Gardone Riviera a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Depadance Limoni se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Appartamento Mari

9

Appartamento Mari

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mari. Appartamento Mari se nachází v Gardone Riviera, 27 km od hradu Desenzano a 33 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Appartamento Mari se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Casa Chiara

9

Casa Chiara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Chiara. Casa Chiara se nachází v obci Gardone Riviera, 30 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 34 km od hradu Sirmione, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled... Ubytování Casa Chiara se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Riviera Deluxe Lake Garda

9

Riviera Deluxe Lake Garda

UbytováníRiviera Deluxe Lake Garda. Riviera Deluxe Lake Garda se nachází v Gardone Riviera a nabízí klimatizované ubytování se střešním bazénem, výhledem na jezero a balkonem. Ubytování Riviera Deluxe Lake Garda se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Villa Loredana

9

Villa Loredana

Ubytování (Vila) Villa Loredana. Villa Loredana se nachází v Gardone Riviera, v blízkosti Il Vittoriale, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, půjčovnu kol, vybavení pro vodní... Ubytování Villa Loredana se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Le Pleiadi Alcione

9

Le Pleiadi Alcione

Ubytování (Apartmán) Le Pleiadi Alcione. Le Pleiadi Alcione se nachází v Gardone Riviera, necelý 1 km od Il Vittoriale, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Le Pleiadi Alcione se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Da Gilda - Vista Lago

9

Da Gilda - Vista Lago

Ubytování (Apartmán) Da Gilda - Vista Lago. Da Gilda - Vista Lago se nachází v obci Gardone Riviera, 25 km od hradu Desenzano a 31 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí výhled na město. Ubytování Da Gilda - Vista Lago se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Bellevue

9

Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Hotel Bellevue. Hotel Bellevue se nachází v Gardone Riviera. Nabízí bazén a soukromé parkoviště. Snídaně se podává každé ráno na terase s výhledem na jezero. Ubytování Hotel Bellevue se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).