Hledat

Ubytování

Appartamento Belvedere Prázdninový dům

via lungolago d'annunzio, 25083 Gardone Riviera, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Belvedere. Appartamento Belvedere se nachází v Gardone Riviera. Prázdninový dům má soukromé parkoviště a stojí 1,2 km od Il Vittoriale. Ubytování Appartamento Belvedere se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Popis ubytování Appartamento Belvedere

Prázdninový dům má 4 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Prázdninový dům má soukromé parkoviště a stojí 1,2 km od Il Vittoriale. Appartamento Belvedere nabízí vířivku. Na letiště Verona je to 59 km. Appartamento Belvedere se nachází v Gardone Riviera.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Appartamento Belvedere

 • Parkoviště Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha
 • TV
 • Vířivka/jacuzzi
 • Možnost vystavení faktury
 • Klimatizace
 • Nekuřácké pokoje
 • anglicky
 • italsky

Jiná ubytování ve městě Gardone Riviera

Depandance Agave

10

Depandance Agave

Ubytování (Apartmán) Depandance Agave. Depandance Agave se nachází v obci Gardone Riviera, 25 km od hradu Desenzano a 31 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Depandance Agave se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy

10

Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy

Ubytování (Apartmán) Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy. Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy se nachází v Gardone Riviera, 26 km od hradu Desenzano a 32 km od Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Poggio di Fasano 9 Apartment by Wonderful Italy se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Ricordo

10

Ricordo

Ubytování (Apartmán) Ricordo. Ricordo se nachází v Gardone Riviera a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Ricordo se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Villaro

10

Villaro

Ubytování (Vily) Villaro. VillaRo se nachází ve městě Gardone Riviera a nabízí fitness centrum, zahradu a gril. Ubytování Villaro se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment

9,8

VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment

Ubytování (Apartmán) VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment. VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment se nachází v Gardone Riviera a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování VALLE FIORITA 42 - Lake view apartment se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

La cà dei ulif

9,7

La cà dei ulif

Ubytování (Prázdninový dům) La cà dei ulif. La cà dei ulif se nachází 24 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování La cà dei ulif se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Fasano home with terrace and Lake view

9,7

Fasano home with terrace and Lake view

Ubytování (Apartmány) Fasano home with terrace and Lake view. Fasano home with terrace and Lake view se nachází v Gardone Riviera, 26 km od hradu Desenzano a 32 km od Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Fasano home with terrace and Lake view se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

BiancoGelso b&b Vegan

9,7

BiancoGelso b&b Vegan

Ubytování (Bed and breakfast) BiancoGelso b&b Vegan. BiancoGelso b&b Vegan se nachází v Gardone Riviera, 27 km od hradu Desenzano a 33 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování BiancoGelso b&b Vegan se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Alloro

9,5

Alloro

Ubytování (Prázdninový dům) Alloro. Alloro se nachází v Gardone Riviera, pouhých 400 metrů od Il Vittoriale, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Alloro se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Casa Gelsomina

9,5

Casa Gelsomina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gelsomina. Casa Gelsomina se nachází v obci Gardone Riviera, 24 km od hradu Desenzano a 30 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Gelsomina se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Villa Florida Suites & Suite Apartments

9,4

Hotel Villa Florida Suites & Suite Apartments

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Florida Suites & Suite Apartments. Hotel Villa Florida se nachází na břehu jezera v městečku Gardone Riviera, v areálu o rozloze 6 hektarů s olivovníky a květinovými zahradami. Ubytování Hotel Villa Florida Suites & Suite Apartments se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Washington Apartments al Vittoriale

9,4

Washington Apartments al Vittoriale

Ubytování (Apartmány) Washington Apartments al Vittoriale. Washington Apartments al Vittoriale se nachází v Gardone Riviera, 700 metrů od břehu Gardského jezera a 10 minut jízdy od Salò. Ubytování Washington Apartments al Vittoriale se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Eden Reserve Hotel

9,3

Eden Reserve Hotel

Ubytování (Hotel) Eden Reserve Hotel. Eden Reserve Hotel se nachází v Gardone Riviera u Gardského jezera. Ubytování Eden Reserve Hotel se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Appartamento Grethel - Rebomaholidays

9,3

Appartamento Grethel - Rebomaholidays

Ubytování (Apartmán) Appartamento Grethel - Rebomaholidays. Appartamento Grethel - Rebomaholidays se nachází asi 200 metrů od Il Vittoriale a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Grethel - Rebomaholidays se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Charming rustic house

9,3

Charming rustic house

Ubytování (Prázdninový dům) Charming rustic house. Charming Rustic house se nachází v Gardone Riviera, 26 km od hradu Desenzano a 32 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Charming rustic house se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Villa Rosenhof 1893

9,3

Hotel Villa Rosenhof 1893

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Rosenhof 1893. Hotel Villa Rosenhof 1893 se nachází v historické budově ve Fasanu, 2 minuty chůze od nejbližší veřejné pláže na břehu Gardského jezera, a nabízí bezplatné... Ubytování Hotel Villa Rosenhof 1893 se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

B&B GARDA IN

9,3

B&B GARDA IN

Ubytování (Bed and breakfast) B&B GARDA IN. B&B GARDA IN se nachází asi 24 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování B&B GARDA IN se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Villa Fiordaliso

9,2

Hotel Villa Fiordaliso

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Fiordaliso. Hotel Villa Fiordaliso se nachází v obci Gardone Riviera a nabízí krásnou zahradu přímo na břehu Gardského jezera. Ubytování Hotel Villa Fiordaliso se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

House Of Music

9,2

House Of Music

Ubytování (Apartmán) House Of Music. House Of Music se nachází v Gardone Riviera, pouhých 25 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování u pláže s restaurací, zahradou, kasinem a bezplatným... Ubytování House Of Music se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Casa di Elisa

9,2

Casa di Elisa

Ubytování (Apartmán) Casa di Elisa. Casa di Elisa se nachází v Gardone Riviera a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa di Elisa se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Grand Hotel Fasano

9,1

Grand Hotel Fasano

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Fasano. Historický Grand Hotel Fasano se nachází přímo na břehu jezera. Ubytování Grand Hotel Fasano se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Premignaga Natural Home

9,1

Premignaga Natural Home

Ubytování (Aparthotel) Premignaga Natural Home. Premignaga Natural Home has a panoramic location just 500 metres from Lake Garda in Gardone Riviera. Ubytování Premignaga Natural Home se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Depadance Limoni

9

Depadance Limoni

Ubytování (Prázdninový dům) Depadance Limoni. Depadance Limoni se nachází v Gardone Riviera a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Depadance Limoni se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Appartamento Mari

9

Appartamento Mari

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mari. Appartamento Mari se nachází v Gardone Riviera, 27 km od hradu Desenzano a 33 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Appartamento Mari se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Casa Chiara

9

Casa Chiara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Chiara. Casa Chiara se nachází v obci Gardone Riviera, 30 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 34 km od hradu Sirmione, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled... Ubytování Casa Chiara se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Villa Loredana

9

Villa Loredana

Ubytování (Vila) Villa Loredana. Villa Loredana se nachází v Gardone Riviera, v blízkosti Il Vittoriale, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, půjčovnu kol, vybavení pro vodní... Ubytování Villa Loredana se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Le Pleiadi Alcione

9

Le Pleiadi Alcione

Ubytování (Apartmán) Le Pleiadi Alcione. Le Pleiadi Alcione se nachází v Gardone Riviera, necelý 1 km od Il Vittoriale, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Le Pleiadi Alcione se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Da Gilda - Vista Lago

9

Da Gilda - Vista Lago

Ubytování (Apartmán) Da Gilda - Vista Lago. Da Gilda - Vista Lago se nachází v obci Gardone Riviera, 25 km od hradu Desenzano a 31 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí výhled na město. Ubytování Da Gilda - Vista Lago se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Bellevue

9

Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Hotel Bellevue. Hotel Bellevue se nachází v Gardone Riviera. Nabízí bazén a soukromé parkoviště. Snídaně se podává každé ráno na terase s výhledem na jezero. Ubytování Hotel Bellevue se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Bella Riva

9

Hotel Bella Riva

Ubytování (Hotel) Hotel Bella Riva. Hotel Bella Riva se nachází přímo na břehu Gardského jezera. Tento luxusní 5hvězdičkový hotel je obklopený velkou zahradou s bazénem a grilem. Ubytování Hotel Bella Riva se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Villa Capri

8,9

Hotel Villa Capri

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Capri. Hotel Villa Capri se nachází ve městě Gardone Riviera, je obklopený vlastními zahradami o rozloze 10 000 m² s bazénem a nabízí prostorné, elegantně... Ubytování Hotel Villa Capri se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Villa Del Sogno

8,9

Hotel Villa Del Sogno

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Del Sogno. Hotel Villa del Sogno se nachází v krásné zelené krajině, která se svažuje k jezeru. Připomene vám kouzlo období konce 19. Ubytování Hotel Villa Del Sogno se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Du Lac

8,9

Hotel Du Lac

Ubytování (Hotel) Hotel Du Lac. Hotel Du Lac se nachází na panoramatickém místě u Gardského jezera v obci Gardone Riviera, 15 minut chůze od Il Vittoriale. Ubytování Hotel Du Lac se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

La Piccola Gardenia

8,9

La Piccola Gardenia

Ubytování (Bed and breakfast) La Piccola Gardenia. La Piccola Gardenia se nachází v obci Gardone Riviera v Lombardii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování La Piccola Gardenia se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Appartamento Lago Blu

8,9

Appartamento Lago Blu

Ubytování (Apartmán) Appartamento Lago Blu. Appartamento Lago Blu se nachází ve zrekonstruované budově z 15. století v Gardone Riviera, v přírodním parku Alto Garda. Ubytování Appartamento Lago Blu se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Camere Al Veliero

8,8

Camere Al Veliero

Ubytování (Penzion) Camere Al Veliero. Camere Al Veliero se nachází v Gardone Riviera, necelý 1 km od Il Vittoriale, a nabízí restauraci, bar a výhled na jezero. Ubytování Camere Al Veliero se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Stanza privata Oleandro

8,8

Stanza privata Oleandro

Ubytování (Penzion) Stanza privata Oleandro. Stanza privata Oleandro se nachází v obci Gardone Riviera, 25 km od hradu Desenzano. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stanza privata Oleandro se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Grand Hotel Gardone

8,7

Grand Hotel Gardone

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Gardone. Grand Hotel Gardone se datuje do roku 1884 a najdete ho přímo na břehu Gardského jezera. Ubytování Grand Hotel Gardone se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

CASA DEI LIMONI

8,7

CASA DEI LIMONI

Ubytování (Apartmán) CASA DEI LIMONI. CASA DEI LIMONI se nachází asi 1 km od Il Vittoriale a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování CASA DEI LIMONI se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

La Villa Fasano

8,7

La Villa Fasano

Ubytování (Aparthotel) La Villa Fasano. La Villa Fasano nabízí střešní terasu, velký park s dětským hřištěm, panoramatický bazén a apartmány s možností vlastního stravování a soukromým balkonem... Ubytování La Villa Fasano se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Villa Sofia Hotel

8,7

Villa Sofia Hotel

Ubytování (Hotel) Villa Sofia Hotel. Villa Sofia Hotel se nachází v budově z 19. století v obci Gardone Riviera, 10 minut chůze od Gardského jezera. Ubytování Villa Sofia Hotel se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Villa Glicine

8,7

Villa Glicine

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Glicine. Villa Glicine se nachází ve městě Gardone Riviera, pouhých 300 metrů od Il Vittoriale, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Glicine se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Villa Dolcevita

8,6

Villa Dolcevita

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Dolcevita. Villa Dolcevita se nachází v obci Gardone Riviera v Lombardii a nabízí terasu a výhled na jezero. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Dolcevita se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Casa Jessika

8,5

Casa Jessika

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Jessika. Casa Jessika se nachází v obci Gardone Riviera, 26 km od hradu Desenzano a 32 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Casa Jessika se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

La Vecchia Latteria - B & B

8,5

La Vecchia Latteria - B & B

Ubytování (Bed and breakfast) La Vecchia Latteria - B & B. La Vecchia Latteria - B & B se nachází v obci Gardone Riviera v Lombardii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování La Vecchia Latteria - B & B se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Residenza Al Vittoriale

8,5

Residenza Al Vittoriale

Ubytování (Apartmán) Residenza Al Vittoriale. Residenza Al Vittoriale se nachází v Gardone Riviera a nabízí vířivku. 25 km od hradu Desenzano. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Residenza Al Vittoriale se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

La casa di Andrea

8,4

La casa di Andrea

Ubytování (Apartmány) La casa di Andrea. Ubytování v soukromí Gardone Riviera se nachází v obci Gardone Riviera, La casa di Andrea se nachází 26 km od hradu Desenzano a 32 km od lázní Terme... Ubytování La casa di Andrea se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Casa Cecilia, 2 bedrooms, 1 bathroom, lake view, pool

8,2

Casa Cecilia, 2 bedrooms, 1 bathroom, lake view, pool

Ubytování (Apartmán) Casa Cecilia, 2 bedrooms, 1 bathroom, lake view, pool. Casa Cecilia se nachází v Gardone Riviera, 31 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 34 km od hradu Sirmione. Ubytování Casa Cecilia, 2 bedrooms, 1 bathroom, lake view, pool se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Angelhouseitaly Gardone Riviera

8,1

Angelhouseitaly Gardone Riviera

Ubytování (Apartmán) Angelhouseitaly Gardone Riviera. Angelhouseitaly Gardone Riviera se nachází v obci Gardone Riviera, pouhých 26 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování u pláže s barem, zahradou,... Ubytování Angelhouseitaly Gardone Riviera se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Hotel Aquavite

8,1

Hotel Aquavite

Ubytování (Hotel) Hotel Aquavite. Hotel Aquavite je situován pouhých 150 metrů od břehů Gardského jezera a nabízí klasicky zařízené pokoje, restauraci, sluneční terasu s posezením a... Ubytování Hotel Aquavite se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Ca Cia - Yellow Flat

8,1

Ca Cia - Yellow Flat

Ubytování (Apartmán) Ca Cia - Yellow Flat. Ca Cia - Yellow Flat se nachází v Gardone Riviera nedaleko Il Vittoriale. Tento apartmán má výhled na jezero a město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ca Cia - Yellow Flat se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).