Hledat

Ubytování

Apoš Kozlovice Apartmány

Kozlovice, Kozlovice, 739 47, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apoš Kozlovice. Apoš Kozlovice se nachází v Kozlovicích a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. K dispozici je také terasa. Ubytování Apoš Kozlovice se nachází ve městě Kozlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Popis ubytování Apoš Kozlovice

Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 19 km. K dispozici je také terasa. Apoš Kozlovice stojí 43 km od Visly a 42 km od Ustroně. Apoš Kozlovice se nachází v Kozlovicích a nabízí ubytování s kuchyňským koutem.

Jiná ubytování ve městě Kozlovice

Areál Na mlýně

9,1

Areál Na mlýně

Ubytování (Penzion) Areál Na mlýně. Areál Na Mlýně je zrekonstruovaný mlýn z roku 1581, který stojí u řeky Ondřejnice nedaleko Kozlovic a nabízí pokoje a chaty vkusně zařízené ve venkovském... Ubytování Areál Na mlýně se nachází ve městě Kozlovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Areál Na mlýně má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Areál Na mlýně momentálně evidujeme 226 recenzí.

Penzion IBEX

8,7

Penzion IBEX

Ubytování (Motel) Penzion IBEX. Penzion IBEX s bezplatným Wi-Fi se nachází v Kozlovicích. Za příplatek lze využívat soukromé parkoviště. Ubytování Penzion IBEX se nachází ve městě Kozlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalet Lhotka

Chalet Lhotka

Ubytování (Chata) Chalet Lhotka. Chata Lhotka se nachází v Kozlovicích a nabízí terasu, balkon a Wi-Fi zdarma. Chata má ložnici, TV a plně vybavenou kuchyň se sporákem. Ubytování Chalet Lhotka se nachází ve městě Kozlovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Chata Chalet Lhotka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.