Hledat

Ubytování

Apartments with a parking space Okrug Donji (Ciovo) - 13732 Penzion

21223 Okrug Donji, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Okrug Donji (Ciovo) - 13732. Situated in Okrug Donji, 300 metres from Plaża Stari Porat, Apartments with a parking space Okrug Donji (Ciovo) - 13732 features accommodation with free... Ubytování Apartments with a parking space Okrug Donji (Ciovo) - 13732 se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Popis ubytování Apartments with a parking space Okrug Donji (Ciovo) - 13732

Kava Beach is 1 km from the accommodation, while Medena Beach is 1. 7 km from the property. At Apartments with a parking space Okrug Donji (Ciovo) - 13732 the rooms include a terrace, a private bathroom and a TV. Situated in Okrug Donji, 300 metres from Plaża Stari Porat, Apartments with a parking space Okrug Donji (Ciovo) - 13732 features accommodation with free WiFi and free private parking. All rooms at the guest house are fitted with a seating area.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments with a parking space Okrug Donji (Ciovo) - 13732

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Pláž
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).

Jiná ubytování ve městě Okrug Donji

Villa Vesna Private Beach

9,9

Villa Vesna Private Beach

Ubytování (Vila) Villa Vesna Private Beach. Located in Okrug Donji, Villa Vesna Private Beach provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytování Villa Vesna Private Beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Iris

9,9

Apartman Iris

Ubytování (Apartmán) Apartman Iris. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Iris is located in Okrug Donji. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Apartman Iris se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Niana

9,9

Apartments Niana

Ubytování (Apartmány) Apartments Niana. Summer Residence Niana se nachází jen několik kroků od moře a nabízí elegantní apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní LCD TV a velkou terasou nebo... Ubytování Apartments Niana se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment One

9,8

Apartment One

Ubytování (Apartmán) Apartment One. Apartmán One se nachází v letovisku Okrug Donji a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment One se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Gale

9,7

Apartmani Gale

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gale. Apartmány Gale se nachází ve městě Okrug Donji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. V některých jednotkách je k dispozici kuchyň se sporákem. Ubytování Apartmani Gale se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Nela

9,7

Villa Nela

Ubytování (Vila) Villa Nela. Located in Okrug Donji, Villa Nela provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Nela se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Blue Sensation

9,7

Blue Sensation

Ubytování (Apartmány) Blue Sensation. Blue Sensation se nachází ve městě Okrug Donji a nabízí ubytování s balkonem, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Blue Sensation se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Gogi apartman

9,7

Gogi apartman

Ubytování (Apartmán) Gogi apartman. Apartmán Gogi se nachází ve městě Okrug Donji. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gogi apartman se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Promaja

9,7

Promaja

Ubytování (Apartmán) Promaja. Promaja se nachází v Okrugu Donji. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou, Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady a na moře. Ubytování Promaja se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments MARE

9,7

Apartments MARE

Ubytování (Apartmány) Apartments MARE. Apartments MARE se nachází ve Splitsko-dalmatské župě, 8 km od Trogiru, 7,8 km od místního přístavu a 8,3 km od hradu Kamerlengo. Ubytování Apartments MARE se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Frane I Sestre Agnic

9,6

Holiday Home Frane I Sestre Agnic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Frane I Sestre Agnic. Holiday Home Frane I Sestre Agnic se nachází v obci Okrug Donji. Tento prázdninový dům nabízí terasu, patio a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Frane I Sestre Agnic se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Appartement "Noni"

9,6

Appartement "Noni"

Ubytování (Apartmán) Appartement "Noni". Appartement "Noni" se nachází ve městě Okrug Donji na ostrově Čiovo. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartement "Noni" se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Cipra Apartments

9,6

Cipra Apartments

Ubytování (Apartmány) Cipra Apartments. Cipra Apartments se nachází v malé vesničce Okrug Donji na ostrově Čiovo a je obklopená lesem i olivovými háji. Ubytování Cipra Apartments se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Vukman Okrug Donji

9,6

Apartments Vukman Okrug Donji

Ubytování (Apartmány) Apartments Vukman Okrug Donji. Situated in Okrug Donji, Apartments Vukman Okrug Donji offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartments Vukman Okrug Donji se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvonar

9,5

Apartment Zvonar

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvonar. Apartmán Zvonar se nachází ve vesnici Okrug Donji, 7,5 km od Trogiru, památky UNESCO. Na pláž je to pouhých 250 metrů. Ubytování Apartment Zvonar se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Novak 1

9,5

Apartments Villa Novak 1

Ubytování (Penzion) Apartments Villa Novak 1. Apartments Villa Novak 1 stojí jen 150 metrů od pláže. Ubytování Apartments Villa Novak 1 se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mirjana

9,5

Apartman Mirjana

Ubytování (Apartmán) Apartman Mirjana. Set in Okrug Donji, Apartman Mirjana offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Mirjana se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anadi

9,5

Villa Anadi

Ubytování (Vila) Villa Anadi. Tato samostatně stojící vila se nachází v obci Okrug Donji na ostrově Čiovo, a nabízí zahradu se sezónním venkovním bazénem a grilem a ubytování s... Ubytování Villa Anadi se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Zdrave

9,4

Apartments Zdrave

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdrave. Apartments Zdrave nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Zdrave se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Villa LeANN

9,4

Villa LeANN

Ubytování (Vila) Villa LeANN. Villa LeANN je samostatná vila v letovisku Donji Okrug, asi 200 metrů od moře a 35 km od Splitu. Za příznivého počasí lze grilovat na zahradě. Ubytování Villa LeANN se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Šimleša

9,4

Apartments Šimleša

Ubytování (Apartmány) Apartments Šimleša. Apartments Šimleša se nachází v letovisku Okrug Donji. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vstup do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Šimleša se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Villa Kameja

9,3

Apartments Villa Kameja

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Kameja. Set in Okrug Donji, Apartments Villa Kameja offers accommodation with seating area. Free WiFi is offered. Ubytování Apartments Villa Kameja se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Cactus

9,3

Apartment Cactus

Ubytování (Apartmány) Apartment Cactus. Apartmány Cactus se nacházejí v Okrugu Donjim. K dispozici je soukromý úsek pláže, zahrada, terasa a gril a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Cactus se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bridic

9,3

Apartments Bridic

Ubytování (Apartmány) Apartments Bridic. Apartments Bridic se nachází na ostrově Čiovo a nabízí soukromou pláž a ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací, balkonem s výhledem na moře... Ubytování Apartments Bridic se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmants Amor

9,3

Apartmants Amor

Ubytování (Apartmány) Apartmants Amor. Apartmants Amor nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem v obci Okrug Donji. Apartmány jsou vybavené pračkou, TV, pohovkou a šatní skříní. Ubytování Apartmants Amor se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Matosevic

9,2

Apartments Matosevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Matosevic. Apartmány Matosevic se nachází v letovisku Donji Okrug, 200 metrů od oblázkové pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a zahradu s bujnou vegetací. Ubytování Apartments Matosevic se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Ivanković

9,2

Apartments Ivanković

Ubytování (Apartmán) Apartments Ivanković. Apartments Ivanković se nachází v klidné lokalitě obce Okrug Donji, jen 150 metrů od oblázkové pláže a 8 km od Trogiru, který je pod ochranou UNESCO. Ubytování Apartments Ivanković se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Rejo

9,2

Apartments Rejo

Ubytování (Apartmány) Apartments Rejo. Apartments Rejo se nachází v Okrug Donji. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, TV, zahradu a terasu. Ubytování Apartments Rejo se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Tonka

9,1

Apartments Tonka

Ubytování (Apartmány) Apartments Tonka. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Okrug Gornji, 18 km od Splitu, a má balkon s výhledem na moře. Kuchyň je vybavená sporákem a lednicí. Ubytování Apartments Tonka se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Seafront Apartments With Pool

9,1

Seafront Apartments With Pool

Ubytování (Apartmány) Seafront Apartments With Pool. Seafront Apartments With Pool jsou apartmány s kuchyní, posezením a Wi-Fi zdarma situované v Okrugu Donjim. Ubytování Seafront Apartments With Pool se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Jakov

9

Apartment Jakov

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakov. Apartment Jakov offers accommodation in Donji Okrug, 18 km from Split. The unit is 40 km from Hvar. Trogir is 3. Ubytování Apartment Jakov se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Jasna - Kuća za odmor

9

Jasna - Kuća za odmor

Ubytování (Prázdninový dům) Jasna - Kuća za odmor. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Jasna - Kuća za odmor is located in Okrug Donji. Ubytování Jasna - Kuća za odmor se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Vujcic

9

Apartment Vujcic

Ubytování (Apartmán) Apartment Vujcic. Tento apartmán se nachází v Donji Okrug a má zahradu s grilem. Nabízí terasu a sluneční terasu. Ubytování Apartment Vujcic se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paneta Apartments

8,8

Paneta Apartments

Ubytování (Apartmány) Paneta Apartments. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Okrug Donji na ostrově Čiovo, 18 km od Splitu. Nabízí balkon a zahradu s grilem a sluneční terasou. Ubytování Paneta Apartments se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Mario

8,8

Apartments Mario

Ubytování (Apartmány) Apartments Mario. Apartmány Mario se nachází na klidném místě v obci Okrug Donji na ostrově Čiovo. Ubytování má zahradu s terasou a grilem a je obklopeno lesy. Ubytování Apartments Mario se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Zdenka

8,7

Apartments Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdenka. Apartments Zdenka se nachází v letovisku okrug Donji a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Apartments Zdenka se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Dreamvilla

8,6

Dreamvilla

Ubytování (Apartmány) Dreamvilla. Dreamvilla se nachází v obci Okrug Donji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, zahradu, sdílený salonek a výhled na bazén. Ubytování Dreamvilla se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Maja

8,5

Apartments Maja

Ubytování (Apartmány) Apartments Maja. Apartmány Maja se nachází ve městě Okrug Donji a nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromý úsek pláže a terasu. Ubytování Apartments Maja se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Pava

8,4

Apartments Pava

Ubytování (Apartmány) Apartments Pava. Apartmány Pava se nacházejí v letovisku Okrug Donji na ostrově Čiovo a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Pava se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Tomislav

8,4

Apartments Tomislav

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomislav. Set in Okrug Donji, Apartments Tomislav offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Tomislav se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Casa Blanca White House

8,4

Casa Blanca White House

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Blanca White House. Boasting an outdoor pool and pool views, Casa Blanca White House is situated in Okrug Donji. Ubytování Casa Blanca White House se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirko i Anda

8

Apartments Mirko i Anda

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirko i Anda. Set in Okrug Donji in the Ciovo Island region, Apartments Mirko i Anda offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Mirko i Anda se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Corona

7,9

Villa Corona

Ubytování (Hotel) Villa Corona. Vila Corona se nachází přímo u moře na ostrově Čiovo, 7 km od Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Villa Corona se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kristina

7,3

Apartments Kristina

Ubytování (Apartmány) Apartments Kristina. Located 17 km from Split, Apartments Kristina offers accommodation in Donji Okrug. The unit is 40 km from Hvar. Ubytování Apartments Kristina se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Okrug Donji Osoje

Apartment Okrug Donji Osoje

Ubytování (Apartmán) Apartment Okrug Donji Osoje. Apartmán Okrug Donji Osoje se nachází ve městě Okrug Donji. Nabízí plně vybavenou kuchyň. Dům má obývací pokoj s TV. Ubytování Apartment Okrug Donji Osoje se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Okrug Donji 16657b

Apartment Okrug Donji 16657b

Ubytování (Apartmán) Apartment Okrug Donji 16657b. Apartment Okrug Donji 16657b is set in Okrug Donji. The apartment is fitted with 3 bedrooms, 2 bathrooms, a TV with satellite channels, a dining area, a... Ubytování Apartment Okrug Donji 16657b se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Stina

Villa Stina

Ubytování (Vila) Villa Stina. Villa Stina se nachází ve městě Okrug Donji a nabízí klimatizované ubytování u pláže s patiem, zahradou, soukromým úsekem pláže a zázemím pro grilování. Ubytování Villa Stina se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

One-Bedroom Apartment in Okrug Donji

One-Bedroom Apartment in Okrug Donji

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Okrug Donji. One-Bedroom Apartment in Okrug Donji is located in Okrug Donji and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Okrug Donji se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji

Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji. Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji is set in Okrug Donji and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji

Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji. Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji is set in Okrug Donji and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Okrug Donji se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Holiday home Osoje V./ II

Holiday home Osoje V./ II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Osoje V./ II. Holiday home Osoje V./ II is located in Okrug Donji and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Osoje V./ II se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).