Hledat

Ubytování

Čiovo

Na ostrově Čiovo (Chorvatsko) máme celkem 490 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Čiovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Slatine (278), Okrug Donji (166), Okrug Gornji (46), Čiovo (0), Ciovo (0), Mastrinka (0), Miševac (0), Arbanija (0), Liveli (0), Žedno (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Čiovo

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Čiovo

House & Home Slatine

10

House & Home Slatine

Ubytování (Apartmány) House & Home Slatine. House & Home Slatine se nachází v Slatine, 50 metrů od pláže Guje. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House & Home Slatine se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

SeaSight Apartment - Ciovo Island

10

SeaSight Apartment - Ciovo Island

Ubytování (Apartmán) SeaSight Apartment - Ciovo Island. SeaSight Apartment - Ciovo Island se nachází v Slatine a nabízí soukromý bazén a klimatizaci. Apartmán má obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň. Ubytování SeaSight Apartment - Ciovo Island se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Iris

9,9

Apartman Iris

Ubytování (Apartmán) Apartman Iris. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Iris is located in Okrug Donji. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Apartman Iris se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Take it easy Apartments

9,9

Take it easy Apartments

Ubytování (Apartmány) Take it easy Apartments. Take it Easy Apartments se nacházejí v městečku Slatine, 8 km od Splitu a 36 km od Hvaru, a mají gril. Ubytování Take it easy Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment BUGA

9,8

Apartment BUGA

Ubytování (Apartmány) Apartment BUGA. Apartment BUGA se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment BUGA se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Manuela

9,8

Apartmani Manuela

Ubytování (Privát) Apartmani Manuela. Apartmani Manuela nabízí ubytování se zahradou a terasou v obci Okrug Gornji, jen 1,7 km od pláže Bocici a 1,8 km od pláže Rozac. Ubytování Apartmani Manuela se nachází ve městě Okrug Gornji (Chorvatsko - Čiovo).

Vacation Home Nusha

9,8

Vacation Home Nusha

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation Home Nusha. Vacation Home Nusha se nachází u pláže v letovisku Okrug Donji, nedaleko pláže Stari Porat, a nabízí soukromý úsek pláže. Ubytování Vacation Home Nusha se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Villa La Piedra

9,7

Villa La Piedra

Ubytování (Apartmány) Villa La Piedra. Villa La Piedra se nachází na klidném místě v centru obce Slatine, 150 metrů od oblázkové pláže, a nabízí venkovní bazén a lehátka na opalování obklopené... Ubytování Villa La Piedra se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Slatine

9,7

Villa Slatine

Ubytování (Vila) Villa Slatine. Villa Slatine se nachází na pláži v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci a 150 metrů od pláže Slatine. Ubytování Villa Slatine se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Mlačić

9,7

Apartmani Mlačić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mlačić. Apartmani Mlačić se nachází 100 metrů od pláže Stari Porat a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Mlačić se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Adria 2

9,7

Adria 2

Ubytování (Apartmán) Adria 2. Apartmán Adria 2 se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Adria 2 se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Adria

9,6

Adria

Ubytování (Apartmán) Adria. Adria se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a sdílenou kuchyň. Ubytování Adria se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Ubytování na ostrově Čiovo - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 490 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Čiovo.

Pro ostrov Čiovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Slatine (278), Okrug Donji (166), Okrug Gornji (46), Čiovo (0), Ciovo (0), Mastrinka (0), Miševac (0), Arbanija (0), Liveli (0), Žedno (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Čiovo máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: TiaMar (10*), Crazy fish (9,9*), Villa Vesna Private Beach (9,9*), Regina del Mare (9,9*), DeepWater House (9,9*), Apartman Iris (9,9*), Apartments Niana (9,9*), Take it easy Apartments (9,9*), Apartments Alba (9,8*), Apartment BUGA (9,8*), Apartment One (9,8*), Villa Freya - vacation house (9,8*), Villa Wind (9,8*), Olive Hill House (9,8*), SAN Apartments (9,8*), Apartmani Gale (9,7*), Casa Vita Apartments (9,7*), Villa Kale Apartments (9,7*), Luxury Apartment Kalebic (9,7*), Villa La Piedra (9,7*), O Sole apartment with private beach (9,7*), Villa Nela (9,7*), Blue Sensation (9,7*), Gogi apartman (9,7*), Apartman Nena (9,7*), Villa Slatine (9,7*), Promaja (9,7*), Apartments Romana (9,7*), Luxury Poolside Villa (9,7*), Adria 2 (9,7*), Apartman Iva (9,7*), Apartment Marina (9,7*), House Thalia (9,7*), Apartments 4 friends (9,7*), Apartment Zeljana (9,7*), Holiday Home Frane I Sestre Agnic (9,6*), Apartment Trogir 1 (9,6*), Apartment Antonela (9,6*), Apartman Lucy (9,6*), Adria (9,6*), Apartmani Rita (9,6*), Appartement "Noni" (9,6*), Stone house (9,6*), Apartment Veronika (9,6*), Beach house Blue Lagoon (9,6*), Apartment 2 Palme (9,6*), Cipra Apartments (9,6*), Apartments Vukman Okrug Donji (9,6*), Villa Domic (9,6*), Apartments Villa Annika (9,6*), Apartments Villa La Bomboniera (9,5*).

Ostrov Čiovo může být skvělým místem pro strávení dovolené.