Hledat

Ubytování

Čiovo

Na ostrově Čiovo (Chorvatsko) máme celkem 490 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Čiovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Slatine (278), Okrug Donji (166), Okrug Gornji (46), Čiovo (0), Ciovo (0), Mastrinka (0), Miševac (0), Arbanija (0), Liveli (0), Žedno (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Čiovo

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Čiovo

TiaMar

10

TiaMar

Ubytování (Apartmán) TiaMar. Set in Slatine, TiaMar offers accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování TiaMar se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Crazy fish

9,9

Crazy fish

Ubytování (Apartmán) Crazy fish. Situated in Slatine, Crazy fish features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an seasonal outdoor pool. Ubytování Crazy fish se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Vesna Private Beach

9,9

Villa Vesna Private Beach

Ubytování (Vila) Villa Vesna Private Beach. Located in Okrug Donji, Villa Vesna Private Beach provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytování Villa Vesna Private Beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Čiovo).

Regina del Mare

9,9

Regina del Mare

Ubytování (Apartmány) Regina del Mare. Regina del Mare v obci Slatine nabízí klimatizované ubytování se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Regina del Mare se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

DeepWater House

9,9

DeepWater House

Ubytování (Apartmány) DeepWater House. DeepWater House se nachází v obci Slatine a nabízí výhled do zahrady, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování DeepWater House se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Iris

9,9

Apartman Iris

Ubytování (Apartmán) Apartman Iris. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Iris is located in Okrug Donji. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Apartman Iris se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Niana

9,9

Apartments Niana

Ubytování (Apartmány) Apartments Niana. Summer Residence Niana se nachází jen několik kroků od moře a nabízí elegantní apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní LCD TV a velkou terasou nebo... Ubytování Apartments Niana se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Take it easy Apartments

9,9

Take it easy Apartments

Ubytování (Apartmány) Take it easy Apartments. Take it Easy Apartments se nacházejí v městečku Slatine, 8 km od Splitu a 36 km od Hvaru, a mají gril. Ubytování Take it easy Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alba

9,8

Apartments Alba

Ubytování (Apartmány) Apartments Alba. Apartments Alba se nachází v obci Slatine. Nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a vybavení pro vodní sporty. Ubytování Apartments Alba se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment BUGA

9,8

Apartment BUGA

Ubytování (Apartmány) Apartment BUGA. Apartment BUGA se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment BUGA se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment One

9,8

Apartment One

Ubytování (Apartmán) Apartment One. Apartmán One se nachází v letovisku Okrug Donji a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment One se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Freya - vacation house

9,8

Villa Freya - vacation house

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Freya - vacation house. Villa Freya - vacation house se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Villa Freya - vacation house se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Wind

9,8

Villa Wind

Ubytování (Apartmány) Villa Wind. Villa Wind se nachází v letovisku Okrug Gornji. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Villa Wind se nachází ve městě Okrug Gornji (Chorvatsko - Čiovo).

Olive Hill House

9,8

Olive Hill House

Ubytování (Apartmány) Olive Hill House. Olive Hill House se nachází v letovisku Slatine a nabízí venkovní bazén na který směřuje výhled, fitness centrum, společný obývací prostor, zahradu a... Ubytování Olive Hill House se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

SAN Apartments

9,8

SAN Apartments

Ubytování (Apartmány) SAN Apartments. SAN Apartments v obci Slatine nabízí ubytování, restauraci, bar, zahradu a gril a výhled na moře. Ubytování SAN Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Gale

9,7

Apartmani Gale

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gale. Apartmány Gale se nachází ve městě Okrug Donji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. V některých jednotkách je k dispozici kuchyň se sporákem. Ubytování Apartmani Gale se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Casa Vita Apartments

9,7

Casa Vita Apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Vita Apartments. Apartmány Casa Vita se nachází v obci Slatine, 200 metrů od moře, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, terasu... Ubytování Casa Vita Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Kale Apartments

9,7

Villa Kale Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Kale Apartments. Apartments Kale se nachází na ostrově Ciovo u pláže, 20 metrů od moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Kale Apartments se nachází ve městě Čiovo hotely a ubytování (Chorvatsko - Čiovo).

Luxury Apartment Kalebic

9,7

Luxury Apartment Kalebic

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment Kalebic. Apartmány Luxury Apartment Kalebic se nacházejí v letovisku Slatine a nabízejí posezení. Ubytování Luxury Apartment Kalebic se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa La Piedra

9,7

Villa La Piedra

Ubytování (Apartmány) Villa La Piedra. Villa La Piedra se nachází na klidném místě v centru obce Slatine, 150 metrů od oblázkové pláže, a nabízí venkovní bazén a lehátka na opalování obklopené... Ubytování Villa La Piedra se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

O Sole apartment with private beach

9,7

O Sole apartment with private beach

Ubytování (Apartmán) O Sole apartment with private beach. Located in Okrug Donji, O Sole Apartments provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování O Sole apartment with private beach se nachází ve městě Okrug Gornji (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Nela

9,7

Villa Nela

Ubytování (Vila) Villa Nela. Located in Okrug Donji, Villa Nela provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Nela se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Blue Sensation

9,7

Blue Sensation

Ubytování (Apartmány) Blue Sensation. Blue Sensation se nachází ve městě Okrug Donji a nabízí ubytování s balkonem, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Blue Sensation se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Gogi apartman

9,7

Gogi apartman

Ubytování (Apartmán) Gogi apartman. Apartmán Gogi se nachází ve městě Okrug Donji. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gogi apartman se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Nena

9,7

Apartman Nena

Ubytování (Apartmán) Apartman Nena. Apartmán Nena se nachází v obci Slatine. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhled na moře a do zahrady. Ubytování Apartman Nena se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Slatine

9,7

Villa Slatine

Ubytování (Vila) Villa Slatine. Villa Slatine se nachází na pláži v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci a 150 metrů od pláže Slatine. Ubytování Villa Slatine se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Promaja

9,7

Promaja

Ubytování (Apartmán) Promaja. Promaja se nachází v Okrugu Donji. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasou, Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady a na moře. Ubytování Promaja se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Romana

9,7

Apartments Romana

Ubytování (Apartmány) Apartments Romana. Apartmány Romana se nacházejí 100 metrů od pláže na ostrově Čiovo. Ubytování Apartments Romana se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Adria 2

9,7

Adria 2

Ubytování (Apartmán) Adria 2. Apartmán Adria 2 se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Adria 2 se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Poolside Villa

9,7

Luxury Poolside Villa

Ubytování (Vila) Luxury Poolside Villa. Situated in Slatine, a few steps from Lumbrelin Beach and 200 metres from Slatine Beach, Luxury Poolside Villa features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Luxury Poolside Villa se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Iva

9,7

Apartman Iva

Ubytování (Apartmán) Apartman Iva. Featuring an outdoor pool and garden views, Apartman Iva is located in Slatine. Ubytování Apartman Iva se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Marina

9,7

Apartment Marina

Ubytování (Apartmány) Apartment Marina. Apartmán Marina se nachází v obci Slatine. Nabízí terasu nebo balkon, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

House Thalia

9,7

House Thalia

Ubytování (Prázdninový dům) House Thalia. House Thalia se nachází ve městě Slatine. Nabízí zahradu, klimatizaci, terasu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House Thalia se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments 4 friends

9,7

Apartments 4 friends

Ubytování (Apartmány) Apartments 4 friends. Apartments 4 friends se nachází v obci Slatine. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, restauraci a výhled do vlastní zahrady. Ubytování Apartments 4 friends se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Zeljana

9,7

Apartment Zeljana

Ubytování (Apartmány) Apartment Zeljana. Apartment Zeljana se nachází v Slatine, 35 km od Splitu. Nabízí zahradu a vyhřívaný venkovní bazén. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zeljana se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Holiday Home Frane I Sestre Agnic

9,6

Holiday Home Frane I Sestre Agnic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Frane I Sestre Agnic. Holiday Home Frane I Sestre Agnic se nachází v obci Okrug Donji. Tento prázdninový dům nabízí terasu, patio a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Frane I Sestre Agnic se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Trogir 1

9,6

Apartment Trogir 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Trogir 1. Apartmán Trogir 1 se nachází na ostrově Čiovo v obci Okrug Gornji. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a přístup do kompletně vybavené kuchyně. Ubytování Apartment Trogir 1 se nachází ve městě Čiovo hotely a ubytování (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Antonela

9,6

Apartment Antonela

Ubytování (Apartmány) Apartment Antonela. Apartmán Antonela nabízí klimatizované ubytování v obci Slatine. Ubytování Apartment Antonela se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Lucy

9,6

Apartman Lucy

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucy. Apartmán Lucy se nachází v letovisku Slatine a nabízí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Lucy se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Adria

9,6

Adria

Ubytování (Apartmán) Adria. Adria se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a sdílenou kuchyň. Ubytování Adria se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rita

9,6

Apartmani Rita

Ubytování (Apartmán) Apartmani Rita. Set in Slatine in the Ciovo Island region, Apartmani Rita has a terrace and garden views. Ubytování Apartmani Rita se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Appartement "Noni"

9,6

Appartement "Noni"

Ubytování (Apartmán) Appartement "Noni". Appartement "Noni" se nachází ve městě Okrug Donji na ostrově Čiovo. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartement "Noni" se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Stone house

9,6

Stone house

Ubytování (Apartmány) Stone house. Stone House nabízí ubytování v klimatizovaných studiích ve městě Trogir, 6,5 km od katedrály svatého Vavřince a autobusového nádraží. Ubytování Stone house se nachází ve městě Trogir (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Veronika

9,6

Apartment Veronika

Ubytování (Apartmán) Apartment Veronika. Apartmán Veronika se nachází v Okrugu Donji, 70 metrů od oblázkové pláže, 7 km od Trogiru, 18 km od Splitu a 41 km od Hvaru. Ubytování Apartment Veronika se nachází ve městě Okrug Gornji (Chorvatsko - Čiovo).

Beach house Blue Lagoon

9,6

Beach house Blue Lagoon

Ubytování (Prázdninový dům) Beach house Blue Lagoon. Located in Okrug Gornji in the Ciovo Island region, Beach house Blue Lagoon has a terrace. Ubytování Beach house Blue Lagoon se nachází ve městě Okrug Gornji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment 2 Palme

9,6

Apartment 2 Palme

Ubytování (Apartmány) Apartment 2 Palme. Klimatizovaný apartmán Apartment 2 Palme se nachází v Slatine, na ostrově Čiovo, 6 km od Trogiru. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartment 2 Palme se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Cipra Apartments

9,6

Cipra Apartments

Ubytování (Apartmány) Cipra Apartments. Cipra Apartments se nachází v malé vesničce Okrug Donji na ostrově Čiovo a je obklopená lesem i olivovými háji. Ubytování Cipra Apartments se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Vukman Okrug Donji

9,6

Apartments Vukman Okrug Donji

Ubytování (Apartmány) Apartments Vukman Okrug Donji. Situated in Okrug Donji, Apartments Vukman Okrug Donji offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartments Vukman Okrug Donji se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Domic

9,6

Villa Domic

Ubytování (Apartmány) Villa Domic. Villa Domic se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Domic se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Annika

9,6

Apartments Villa Annika

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Annika. Apartmány Villa Annika se nachází ve městě Slatine a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Villa Annika se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa La Bomboniera

9,5

Apartments Villa La Bomboniera

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa La Bomboniera. Apartmány Villa La Bomboniera se nachází v obci Slatine a nabízí zahradu a ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Villa La Bomboniera se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Ubytování na ostrově Čiovo - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 490 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Čiovo.

Pro ostrov Čiovo doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Slatine (278), Okrug Donji (166), Okrug Gornji (46), Čiovo (0), Ciovo (0), Mastrinka (0), Miševac (0), Arbanija (0), Liveli (0), Žedno (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Čiovo máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: TiaMar (10*), Crazy fish (9,9*), Villa Vesna Private Beach (9,9*), Regina del Mare (9,9*), DeepWater House (9,9*), Apartman Iris (9,9*), Apartments Niana (9,9*), Take it easy Apartments (9,9*), Apartments Alba (9,8*), Apartment BUGA (9,8*), Apartment One (9,8*), Villa Freya - vacation house (9,8*), Villa Wind (9,8*), Olive Hill House (9,8*), SAN Apartments (9,8*), Apartmani Gale (9,7*), Casa Vita Apartments (9,7*), Villa Kale Apartments (9,7*), Luxury Apartment Kalebic (9,7*), Villa La Piedra (9,7*), O Sole apartment with private beach (9,7*), Villa Nela (9,7*), Blue Sensation (9,7*), Gogi apartman (9,7*), Apartman Nena (9,7*), Villa Slatine (9,7*), Promaja (9,7*), Apartments Romana (9,7*), Luxury Poolside Villa (9,7*), Adria 2 (9,7*), Apartman Iva (9,7*), Apartment Marina (9,7*), House Thalia (9,7*), Apartments 4 friends (9,7*), Apartment Zeljana (9,7*), Holiday Home Frane I Sestre Agnic (9,6*), Apartment Trogir 1 (9,6*), Apartment Antonela (9,6*), Apartman Lucy (9,6*), Adria (9,6*), Apartmani Rita (9,6*), Appartement "Noni" (9,6*), Stone house (9,6*), Apartment Veronika (9,6*), Beach house Blue Lagoon (9,6*), Apartment 2 Palme (9,6*), Cipra Apartments (9,6*), Apartments Vukman Okrug Donji (9,6*), Villa Domic (9,6*), Apartments Villa Annika (9,6*), Apartments Villa La Bomboniera (9,5*).

Ostrov Čiovo může být skvělým místem pro strávení dovolené.