Hledat

Ubytování

Ubytování město Okrug Donji

Ve městě Okrug Donji (Chorvatsko) máme celkem 166 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Okrug Donji

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Okrug Donji

Apartman Iris

9,9

Apartman Iris

Ubytování (Apartmán) Apartman Iris. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Iris is located in Okrug Donji. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Apartman Iris se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Vacation Home Nusha

9,8

Vacation Home Nusha

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation Home Nusha. Vacation Home Nusha se nachází u pláže v letovisku Okrug Donji, nedaleko pláže Stari Porat, a nabízí soukromý úsek pláže. Ubytování Vacation Home Nusha se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Mlačić

9,7

Apartmani Mlačić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mlačić. Apartmani Mlačić se nachází 100 metrů od pláže Stari Porat a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Mlačić se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Vukman Okrug Donji

9,6

Apartments Vukman Okrug Donji

Ubytování (Apartmány) Apartments Vukman Okrug Donji. Situated in Okrug Donji, Apartments Vukman Okrug Donji offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartments Vukman Okrug Donji se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Zvonar

9,5

Apartment Zvonar

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvonar. Apartmán Zvonar se nachází ve vesnici Okrug Donji, 7,5 km od Trogiru, památky UNESCO. Na pláž je to pouhých 250 metrů. Ubytování Apartment Zvonar se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Villa Novak 1

9,5

Apartments Villa Novak 1

Ubytování (Penzion) Apartments Villa Novak 1. Apartments Villa Novak 1 stojí jen 150 metrů od pláže. Ubytování Apartments Villa Novak 1 se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Mirjana

9,5

Apartman Mirjana

Ubytování (Apartmán) Apartman Mirjana. Set in Okrug Donji, Apartman Mirjana offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Mirjana se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Mlačić

9,3

Apartmani Mlačić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mlačić. Apartmani Mlačić se nachází v obci Okrug Donji, 50 metrů od pláže Stari Porat a 1 km od pláže Kava. Ubytování Apartmani Mlačić se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Cactus

9,3

Apartment Cactus

Ubytování (Apartmány) Apartment Cactus. Apartmány Cactus se nacházejí v Okrugu Donjim. K dispozici je soukromý úsek pláže, zahrada, terasa a gril a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Cactus se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Vujcic

9

Apartment Vujcic

Ubytování (Apartmán) Apartment Vujcic. Tento apartmán se nachází v Donji Okrug a má zahradu s grilem. Nabízí terasu a sluneční terasu. Ubytování Apartment Vujcic se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Casa Blanca White House

8,4

Casa Blanca White House

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Blanca White House. Boasting an outdoor pool and pool views, Casa Blanca White House is situated in Okrug Donji. Ubytování Casa Blanca White House se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Corona

7,9

Villa Corona

Ubytování (Hotel) Villa Corona. Vila Corona se nachází přímo u moře na ostrově Čiovo, 7 km od Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Villa Corona se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Apartmani Kristina

7,5

Apartmani Kristina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kristina. Apartmani Kristina se nachází v letovisku Okrug Donji, v blízkosti pláží Plaża Stari Porat, Kava a Medena, a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa. Ubytování Apartmani Kristina se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Stunning apartment in Okrug Donji with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Stunning apartment in Okrug Donji with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Okrug Donji with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Ohromující apartmán s venkovním bazénem, Wi-Fi a 4 Bedrooms se nachází v Okrugu Donji, jen 1,5 km od pláže Kava a 1,9 km od pláže Medena. Ubytování Stunning apartment in Okrug Donji with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

apartment Elena

apartment Elena

Ubytování (Apartmán) apartment Elena. Situated in Okrug Donji in the Ciovo Island region, apartment Elena has a garden. Free WiFi is provided. Ubytování apartment Elena se nachází ve městě Okrug Donji (Chorvatsko - Čiovo).

Ubytování ve městě Okrug Donji

Město Okrug Donji se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 166 hotelů a ubytování ve městě Okrug Donji.