Hledat

Ubytování

Apartments Vese Apartmány

Rate I br. 7, 21310 Stanići, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Vese. Apartments Vese features sea views, free WiFi and free private parking, set in Stanići, 300 metres from Stanići Beach. Ubytování Apartments Vese se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Vese

All units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. Apartments Vese features sea views, free WiFi and free private parking, set in Stanići, 300 metres from Stanići Beach. Cycling can be enjoyed nearby. The nearest airport is Split Airport, 49 km from Apartments Vese. Balica Rat Beach is less than 1 km from the apartment, while Mala Luka Beach is an 11-minute walk away. All units feature a balcony and a satellite TV, as well as air conditioning.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén

Vybavení ubytování Apartments Vese

 • Venkovní krb
 • Gril
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pláž
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Stanići

Apartments Roko

9,9

Apartments Roko

Ubytování (Apartmány) Apartments Roko. Apartments Roko jsou klimatizované apartmány a studia s balkonem situované ve Stanići ve Splitsko-dalmatské župě. K dispozici je i terasa. Ubytování Apartments Roko se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mikas

9,8

Apartment Mikas

Ubytování (Apartmán) Apartment Mikas. Apartment Mikas is set in Stanići and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Mikas se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

The Pine Resort

9,7

The Pine Resort

Ubytování (Apartmány) The Pine Resort. Located in Omiš, a few steps from Mala Luka Beach and 70 metres from Balica Rat Beach, The Pine Resort provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování The Pine Resort se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marta

9,7

Apartments Marta

Ubytování (Apartmány) Apartments Marta. Situated in Stanići, 20 km from Brela, Apartments Marta features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Marta se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Stanić Rosa

9,7

Apartmani Stanić Rosa

Ubytování (Apartmány) Apartmani Stanić Rosa. Apartmány Stanić Rosa se nacházejí v obci Stanići, 20 km od obce Brela, a nabízejí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Stanić Rosa se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Domani

9,7

Apartments Domani

Ubytování (Apartmány) Apartments Domani. Apartmány Domani se nacházejí v Omiši, 20 km od Brely, a nabízejí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Domani se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Raljević

9,6

Villa Raljević

Ubytování (Apartmány) Villa Raljević. Villa Raljević se nachází ve městě Stanići a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyňku a posezení. Ubytování Villa Raljević se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ana

9,5

Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana. Apartments Ana L nabízí zahradu, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dalmatino

9,5

Holiday Home Dalmatino

Ubytování (Apartmány) Holiday Home Dalmatino. Holiday Home Dalmatino se nachází v Omiši. Nabízí vstup do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Dalmatino se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Karlo Apartments

9,5

House Karlo Apartments

Ubytování (Apartmány) House Karlo Apartments. Set in Omiš, 20 km from Brela, House Karlo Apartments offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování House Karlo Apartments se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sonata

9,4

Apartmani Sonata

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sonata. Apartmány Sonata se nachází v Omiši, 20 km od města Brela. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Sonata se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Berni

9,4

Studio Berni

Ubytování (Apartmán) Studio Berni. Offering free WiFi and free private parking, Studio Berni is situated in Stanići, within just 90 metres of Mala Luka Beach. Ubytování Studio Berni se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury apartmens Beach house

9,4

Luxury apartmens Beach house

Ubytování (Apartmán) Luxury apartmens Beach house. Luxury apartmens Beach house se nachází v Omiši a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Luxury apartmens Beach house se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Awelon

9,1

Villa Awelon

Ubytování (Vila) Villa Awelon. Villa Awelon se nachází v turistické osadě Stanići a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Ubytování Villa Awelon se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Maja

9,1

Apartments Maja

Ubytování (Apartmány) Apartments Maja. Apartments Maja se nachází v letovisku Stanići, 20 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Maja se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Leonarda

9,1

Leonarda

Ubytování (Apartmány) Leonarda. Apartmán Leonarda se nachází v Omiši, 19 km od Brely, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Leonarda se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Villa Marin

8,9

Holiday Home Villa Marin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villa Marin. Holiday Home Villa Marin se nachází ve městečku Lokva Rogoznica ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Villa Marin se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

ALMA Amazing location modern apartments

8,9

ALMA Amazing location modern apartments

Ubytování (Apartmány) ALMA Amazing location modern apartments. ALMA Amazing location modern apartments se nachází v Omiši, 20 km od Brely, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování ALMA Amazing location modern apartments se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Na More

8,9

Villa Na More

Ubytování (Apartmány) Villa Na More. Villa Na More se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Stanići, pouhých 21 km od Brely. Ubytování Villa Na More se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Borovina

8,3

Apartments Borovina

Ubytování (Apartmány) Apartments Borovina. Apartments Borovina se nachází v letovisku Stanići, 20 km od Brely. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Borovina se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Bandov apartments Stanici

7,9

Bandov apartments Stanici

Ubytování (Apartmány) Bandov apartments Stanici. Bandov apartmány Stanići se nacházejí ve Stanići. Apartmány jsou klimatizované, vybavené TV, mají parkety, šatní skříň, obývací pokoj a vybavenou kuchyň a... Ubytování Bandov apartments Stanici se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Guesthouse Neno

7,7

Guesthouse Neno

Ubytování (Apartmán) Guesthouse Neno. Situated in Stanići, Guesthouse Neno features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Guesthouse Neno se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI IVANA

7,6

APARTMANI IVANA

Ubytování (Apartmány) APARTMANI IVANA. APARTMANI IVANA se nachází v Omiši, 20 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMANI IVANA se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Veky

7,5

Apartments Veky

Ubytování (Apartmány) Apartments Veky. Apartmány Veky se nachází v dalmackém městečku Stanići, pouhých 150 metrů od moře, a nabízí zahradu se středomořskou zelení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Veky se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Uglješić

Apartmani Uglješić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Uglješić. Apartmani Uglješić se nachází ve vesnici Stanići, 20 km od Brely, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Uglješić se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Dalibor

Apartman Dalibor

Ubytování (Apartmány) Apartman Dalibor. Apartmán Dalibor se nachází v osadě Stanići. Nabízí ubytování s grilem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartman Dalibor se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Two-Bedroom Apartment in Stanici

Two-Bedroom Apartment in Stanici

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Stanici. Two-Bedroom Apartment in Stanici is set in Stanići and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Stanici se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ana with private 50m2 pool, 7 bedrooms, 7 bathrooms, 18 persons max

Villa Ana with private 50m2 pool, 7 bedrooms, 7 bathrooms, 18 persons max

Ubytování (Vila) Villa Ana with private 50m2 pool, 7 bedrooms, 7 bathrooms, 18 persons max. Featuring a garden, private pool and sea views, Villa Ana with private 50m2 pool, 7 bedrooms, 7 bathrooms, 18 persons max is located in Stanići. Ubytování Villa Ana with private 50m2 pool, 7 bedrooms, 7 bathrooms, 18 persons max se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Dasianda - only 90 m from the beach, private 30msq heated pool

Villa Dasianda - only 90 m from the beach, private 30msq heated pool

Ubytování (Vila) Villa Dasianda - only 90 m from the beach, private 30msq heated pool. Situated in Stanići, Villa Dasianda - only 90 m from the beach, private 30msq heated pool features accommodation with a private pool, a balcony and sea... Ubytování Villa Dasianda - only 90 m from the beach, private 30msq heated pool se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Casa del mar in Stanići with sea views

Villa Casa del mar in Stanići with sea views

Ubytování (Vila) Villa Casa del mar in Stanići with sea views. Located in Stanići, Villa Casa del mar in Stanići with sea views provides accommodation with a private pool, a terrace and sea views. Ubytování Villa Casa del mar in Stanići with sea views se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

The big calm

The big calm

Ubytování (Apartmány) The big calm. The big calm se nachází v obci Stanići a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování The big calm se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Stanici

Three-Bedroom Holiday Home in Stanici

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Stanici. Located in Stanići, Three-Bedroom Holiday Home in Stanici features accommodation with a private pool. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Stanici se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Stanici 17894c

Studio Stanici 17894c

Ubytování (Apartmán) Studio Stanici 17894c. Located in Stanići in the Split-Dalmatia County region, Studio Stanici 17894c features a balcony and sea views. Ubytování Studio Stanici 17894c se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Stanici (634)

House Stanici (634)

Ubytování (Apartmány) House Stanici (634). House Stanići (634) se nachází v obci Stanići a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování House Stanici (634) se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zavode

Apartment Zavode

Ubytování (Apartmán) Apartment Zavode. Situated in Celina in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zavode is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Zavode se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zavode V

Apartment Zavode V

Ubytování (Apartmán) Apartment Zavode V. Located in Celina in the Split-Dalmatia County region, Apartment Zavode V is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Zavode V se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Branka

Apartments Branka

Ubytování (Apartmány) Apartments Branka. With sea views, Apartments Branka is located in Stanići and has free WiFi. Ubytování Apartments Branka se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Stanici with Sea View 12

Apartment Stanici with Sea View 12

Ubytování (Apartmán) Apartment Stanici with Sea View 12. Apartment Stanici with Sea View 12 is set in Celina and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Stanici with Sea View 12 se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Stanici with Sea View 01

Apartment Stanici with Sea View 01

Ubytování (Apartmán) Apartment Stanici with Sea View 01. Apartment Stanici with Sea View 01 is situated in Celina and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Stanici with Sea View 01 se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Balica Rat 12112a

Apartment Balica Rat 12112a

Ubytování (Apartmán) Apartment Balica Rat 12112a. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Čelině, 25 km od Splitu, a nabízí balkon s výhledem na moře. Ubytování Apartment Balica Rat 12112a se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Franka

Apartments Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Franka. Apartments Franka features sea views, free WiFi and free private parking, located in Stanići. Ubytování Apartments Franka se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments VP

Apartments VP

Ubytování (Apartmány) Apartments VP. Apartmány VP se nachází v obci Stanići a nabízí klimatizaci a zahradu. Ubytování Apartments VP se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach apartments Balica Rat

Beach apartments Balica Rat

Ubytování (Apartmány) Beach apartments Balica Rat. Situated in Stanići in the Split-Dalmatia County region, with Balica Rat Beach and Mala Luka Beach nearby, Beach apartments Balica Rat features... Ubytování Beach apartments Balica Rat se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

One-Bedroom Apartment in Stanici

One-Bedroom Apartment in Stanici

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Stanici. Situated in Stanići in the Split-Dalmatia County region, One-Bedroom Apartment in Stanici is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Stanici se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Artistic beach apartments Balica Rat

Artistic beach apartments Balica Rat

Ubytování (Apartmány) Artistic beach apartments Balica Rat. Artistic beach apartments Balica Rat has pool views, free WiFi and free private parking, situated in Stanići, a few steps from Balica Rat Beach. Ubytování Artistic beach apartments Balica Rat se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Laurina

Villa Laurina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Laurina. Situated in Stanići in the Split-Dalmatia County region, Villa Laurina features a terrace and sea views. Ubytování Villa Laurina se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Stanici 17894b

Apartment Stanici 17894b

Ubytování (Apartmány) Apartment Stanici 17894b. Set in Stanići in the Split-Dalmatia County region, Apartment Stanici 17894b has a terrace. Ubytování Apartment Stanici 17894b se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stanici 17894c

Apartment Stanici 17894c

Ubytování (Apartmány) Apartment Stanici 17894c. Located in Stanići in the Split-Dalmatia County region, Apartment Stanici 17894c has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Stanici 17894c se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awelon apartments

Awelon apartments

Ubytování (Apartmány) Awelon apartments. Located in Stanići, 20 km from Brela, Awelon apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Awelon apartments se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Villa Happiness

Luxury Villa Happiness

Ubytování (Vila) Luxury Villa Happiness. Boasting private pool, Luxury Villa Happiness is located on the beachfront in Stanići. Ubytování Luxury Villa Happiness se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Stanici

Three-Bedroom Holiday Home in Stanici

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Stanici. Three-Bedroom Holiday Home in Stanici nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v obci Stanici. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou... Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Stanici se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).