Hledat

Ubytování

Popis ubytování Beach apartments Balica Rat

The apartment offers a barbecue. The nearest airport is Split, 48 km from the accommodation, and the property offers a paid airport shuttle service. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Stanići! Situated in Stanići in the Split-Dalmatia County region, with Balica Rat Beach and Mala Luka Beach nearby, Beach apartments Balica Rat features accommodation with free WiFi and free private parking. Stanići Beach is 400 metres from Beach apartments Balica Rat.

Vybavení ubytování Beach apartments Balica Rat

 • Pláž
 • Gril
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Potápění Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Hlídané parkoviště
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Stanići

Villa Horizon

9,9

Villa Horizon

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Horizon. Villa Horizon se nachází v obci Stanići, 450 metrů od pláže Stanići a 1 km od pláže Čelina, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Horizon se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Residence Lucic - Heated Pool

9,7

Holiday Residence Lucic - Heated Pool

Ubytování (Vila) Holiday Residence Lucic - Heated Pool. Holiday Residence Lucic - vyhřívaný bazén se nachází v obci Stanići a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Holiday Residence Lucic - Heated Pool se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lea

9,7

Apartment Lea

Ubytování (Apartmán) Apartment Lea. Apartment Lea se nachází v obci Stanići, 500 metrů od pláže Stanići a necelý 1 km od pláže Čelina, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Apartment Lea se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment ZaDoDa

9,6

Apartment ZaDoDa

Ubytování (Apartmán) Apartment ZaDoDa. Apartment ZaDoDa se nachází v obci Stanići, 500 metrů od pláže Stanići a necelý 1 km od pláže Čelina, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Apartment ZaDoDa se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ana

9,5

Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana. Apartments Ana L nabízí zahradu, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Karlo Apartments

9,5

House Karlo Apartments

Ubytování (Apartmány) House Karlo Apartments. Set in Omiš, 20 km from Brela, House Karlo Apartments offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování House Karlo Apartments se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Sonata

9,4

Apartmani Sonata

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sonata. Apartmány Sonata se nachází v Omiši, 20 km od města Brela. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Sonata se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury apartmens Beach house

9,4

Luxury apartmens Beach house

Ubytování (Apartmán) Luxury apartmens Beach house. Luxury apartmens Beach house se nachází v Omiši a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Luxury apartmens Beach house se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Leonarda

9,1

Leonarda

Ubytování (Apartmány) Leonarda. Apartmán Leonarda se nachází v Omiši, 19 km od Brely, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Leonarda se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Anic Apartments Stanići

8,5

Anic Apartments Stanići

Ubytování (Apartmány) Anic Apartments Stanići. Anic Apartments Stanići se nachází v obci Stanići ve Splitsko-dalmatské župě, 250 metrů od pláže Stanići. Ubytování Anic Apartments Stanići se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Guesthouse Neno

7,7

Guesthouse Neno

Ubytování (Apartmán) Guesthouse Neno. Situated in Stanići, Guesthouse Neno features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Guesthouse Neno se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Awesome apartment in Stanici with

7,3

Awesome apartment in Stanici with

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Stanici with. Apartmán Awesome apartment in Stanici with se nachází v obci Stanići, 100 metrů od pláže Balica Rat a 400 metrů od jižní pláže Nemira, a nabízí zahradu a... Ubytování Awesome apartment in Stanici with se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mimica

Apartment Mimica

Ubytování (Apartmány) Apartment Mimica. Ubytování se nachází v obci Stanići ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Stanići a Balica Rat. Ubytování Apartment Mimica se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Summer Apartment Milena

Summer Apartment Milena

Ubytování (Apartmán) Summer Apartment Milena. Summer Apartment Milena se nachází v obci Stanići, 50 metrů od pláže Stanići a 700 metrů od pláže Balica Rat, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Summer Apartment Milena se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stunning apartment in Stanici with

Stunning apartment in Stanici with

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Stanici with. Stunning apartment in Stanici with se zahradou a terasou se nachází v obci Stanići, 100 metrů od pláže Balica Rat a 400 metrů od jižní pláže Nemira. Ubytování Stunning apartment in Stanici with se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Mihaljević

Holiday Home Mihaljević

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mihaljević. Holiday Home Mihaljević se nachází v obci Stanići, 300 metrů od pláže Stanići a necelý 1 km od pláže Balica Rat. Ubytování Holiday Home Mihaljević se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Artistic beach apartments Balica Rat

Artistic beach apartments Balica Rat

Ubytování (Apartmány) Artistic beach apartments Balica Rat. Artistic beach apartments Balica Rat has pool views, free WiFi and free private parking, situated in Stanići, a few steps from Balica Rat Beach. Ubytování Artistic beach apartments Balica Rat se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Franka

Apartments Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Franka. Apartments Franka features sea views, free WiFi and free private parking, located in Stanići. Ubytování Apartments Franka se nachází ve městě Stanići (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).