Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Slavica 1310

Apartmány Slavica 1310 jsou vzdálené 6 km od pevnosti sv. Letiště ve Splitu je 44 km daleko. Ložní prádlo je zajištěno. Apartmány Slavica 1310 se nacházejí v Šibeniku, 6 km od pevnosti Subicevac a šibenické radnice. K dispozici je také kuchyň s ledničkou a varnou deskou. Apartmány Slavica poskytují bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Michaela. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmány jsou klimatizované a mají posezení.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Apartments Slavica 1310

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Bilice

Apartment "Onkel"

9,9

Apartment "Onkel"

Ubytování (Apartmán) Apartment "Onkel". Located just 3.5 km from Sibenik Town Hall, Apartment "Onkel" provides accommodation in Šibenik with access to a garden, barbecue facilities, as well as... Ubytování Apartment "Onkel" se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Filipovic

9,9

Apartment Filipovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Filipovic. Apartmán Filipovic se nachází v obci Bilice. Nabízí terasu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Filipovic se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Tanya

9,7

Apartments Tanya

Ubytování (Apartmány) Apartments Tanya. Apartmány Tanya se nacházejí v Šibeniku a nabízejí zahradu, gril terasu a výhled na hory. Ubytování Apartments Tanya se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

apartman Bruna

9,6

apartman Bruna

Ubytování (Apartmán) apartman Bruna. Apartmán Bruna nabízí ubytování s výhledem do zahrad, které se nachází v obci Bilice, 40 km od Trogiru, 5 km od Šibeniku a 11 km od Vodice. Ubytování apartman Bruna se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

House Matea

9,6

House Matea

Ubytování (Prázdninový dům) House Matea. House Matea se nachází v Bilici v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 2,8 km od pláže Banj. Ubytování House Matea se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday Home Oliva

9,5

Holiday Home Oliva

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Oliva. Situated in Bilice in the Sibenik-Knin County region, Holiday Home Oliva has a patio and garden views. Ubytování Holiday Home Oliva se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Marko

9,5

Apartment Marko

Ubytování (Apartmán) Apartment Marko. Tento apartmán se nachází 5 km od pevnosti Subicevac v Šibeniku a 6 km od šibenické radnice. Ubytování Apartment Marko se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ocean View Apartments

9,4

Ocean View Apartments

Ubytování (Apartmány) Ocean View Apartments. Ocean View Apartments se nachází v letovisku Bilice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyňským koutem. Ubytování Ocean View Apartments se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Nada Apartment

9,4

Nada Apartment

Ubytování (Apartmány) Nada Apartment. Nada Apartment se nachází v letovisku Bilice a nabízí terasu. Ubytování Nada Apartment se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

House Krnic

9,3

House Krnic

Ubytování (Prázdninový dům) House Krnic. House Krnic se nachází v letovisku Bilice, 22 km od Primoštenu, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou, terasou a výhledem do... Ubytování House Krnic se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Camp Bilice

9,3

Camp Bilice

Ubytování (Kemp) Camp Bilice. Camp Bilice se nachází v Bilicích, 43 km od Trogiru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Camp Bilice se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Bosnjak

9,3

Apartments Bosnjak

Ubytování (Apartmány) Apartments Bosnjak. Apartments Bosnjak s grilem se nachází v Šibeniku. Pevnost Subicevac leží 6 km daleko. Ubytování Apartments Bosnjak se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Kameno Sidro

9,2

Apartmani Kameno Sidro

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kameno Sidro. Apartmani Kameno Sidro se nachází v Bilici v Šibenicko-kninské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmani Kameno Sidro se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

St.Barth Apartments

9,2

St.Barth Apartments

Ubytování (Apartmán) St.Barth Apartments. St.Barth Apartments se nachází v obci Bilice, asi 8 km od pevnosti Šubićevac, a nabízí výhled na moře, zázemí pro grilování, balkon a patio. Ubytování St.Barth Apartments se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Marko

9,1

Apartments Marko

Ubytování (Apartmány) Apartments Marko. Situated in Bilice, 35 km from Primošten, Apartments Marko features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Marko se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Soca

9,1

Apartments Soca

Ubytování (Apartmány) Apartments Soca. Apartmány Soca se nachází v blízkosti moře v obci Bilice, 13 km od národního parku Krka. Ubytování Apartments Soca se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Vlahov

8,2

Apartmani Vlahov

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vlahov. Apartmani Vlahov nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní v Šibeniku. K dispozici je varná deska a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmani Vlahov se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Stipica Mikulandra

8,1

Stipica Mikulandra

Ubytování (Apartmány) Stipica Mikulandra. Stipica Mikulandra se nachází v Bilicích. Nabízí výhled do zahrady, restauraci, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Stipica Mikulandra se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Lotti

Villa Lotti

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lotti. Villa Lotti se nachází v Bilicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Villa Lotti se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday Home My Dream

Holiday Home My Dream

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home My Dream. Holiday Home My Dream poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v Šibeniku. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Holiday Home My Dream se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Ivano

Apartmani Ivano

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ivano. Apartmani Ivano se nachází v Bilicích a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 43 km od Trogiru. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmani Ivano se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).