Hledat

Ubytování

Apartments Nada Apartmány

Čatare 2, 53297 Stara Novalja, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Nada. Apartments Nada se nachází v obci Stara Novalja. Nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Apartments Nada se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Popis ubytování Apartments Nada

Od apartmánů Nada to je 3 km do Novalje a 30 km do Pagu. Všechny apartmány mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou. K dispozici jsou bezplatná jízdní kola a zahrada. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Stara Novalja! Apartments Nada se nachází v obci Stara Novalja. Hosté mohou využívat zahradní gril a terasu. Nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartments Nada

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Stolní tenis
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Klimatizace
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Stara Novalja

Maristo Apartments

9,8

Maristo Apartments

Ubytování (Apartmány) Maristo Apartments. Apartmány Maristo se nachází ve Staré Novalji a nabízí výhled na moře, zahradu, gril a terasu. Ubytování Maristo Apartments se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Kristina

9,8

Apartments Kristina

Ubytování (Apartmány) Apartments Kristina. Apartmány Kristina se nacházejí v obci Stara Novalja a nabízejí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments Kristina se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Vila Vita

9,7

Vila Vita

Ubytování (Apartmány) Vila Vita. Vila Vita nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a soukromou pláž. Ubytování Vila Vita se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Laci

9,6

Apartments Laci

Ubytování (Apartmány) Apartments Laci. Apartments Laci se nachází ve městě Stara Novalja a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Leží přímo u menší pláže. Ubytování Apartments Laci se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartman M&M

9,5

Apartman M&M

Ubytování (Apartmán) Apartman M&M. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman M&M is situated in Stara Novalja. Ubytování Apartman M&M se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Vrtlici

9,5

Apartments Vrtlici

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrtlici. Located in Stara Novalja, Apartments Vrtlici provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Vrtlici se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Grey Villas Apartments

9,4

Grey Villas Apartments

Ubytování (Apartmány) Grey Villas Apartments. Grey Villas Apartments se nachází v letovisku Stara Novalja a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní, balkonem a posezením. Ubytování Grey Villas Apartments se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments A-Z

9,4

Apartments A-Z

Ubytování (Apartmány) Apartments A-Z. Apartments A-Z se nachází ve městě Stara Novalja na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments A-Z se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Rooms Zdravko

9,4

Rooms Zdravko

Ubytování (Penzion) Rooms Zdravko. Rooms Zdravko se nachází ve Staré Novalji. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou. Ubytování Rooms Zdravko se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Patrik

9,4

Apartments Patrik

Ubytování (Apartmány) Apartments Patrik. Apartmány Patrik s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Stara Novalja. Ubytování Apartments Patrik se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sole

9,4

Villa Sole

Ubytování (Apartmány) Villa Sole. Situated in Stara Novalja in the Pag Island region, Villa Sole features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Sole se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zmisa

9,4

Apartment Zmisa

Ubytování (Apartmány) Apartment Zmisa. Apartmány Apartment Zmisa se nacházejí v obci Stara Novalja, pouhých 50 metrů od nejbližší pláže a 6 km od známé party pláže Zrće, a nabízejí ubytování s... Ubytování Apartment Zmisa se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ljerka

9,3

Apartments Ljerka

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljerka. Apartmány Ljerka se nachází v obci Stara Novalja a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Apartments Ljerka se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Vela Draga Pag

9,3

Apartmani Vela Draga Pag

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vela Draga Pag. Apartmani Vela Draga Pag se nachází v obci Stara Novalja a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Vela Draga Pag se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Andrea

9,3

Apartments Andrea

Ubytování (Apartmány) Apartments Andrea. Apartments Andrea se nachází v obci Stara Novalja. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vstup do zahrady s terasou. Ubytování Apartments Andrea se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dubi & Mari

9,3

Apartment Dubi & Mari

Ubytování (Apartmán) Apartment Dubi & Mari. Apartmán Dubi & Mari se nachází ve Staré Novalje a nabízí soukromou pláž, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a soukromý balkon. Ubytování Apartment Dubi & Mari se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Fran

9,3

Apartments Fran

Ubytování (Apartmány) Apartments Fran. Apartments Fran nabízí klimatizované ubytování v letovisku Stara Novalja, 150 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Fran se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Mirjana - Stara Novalja

9,2

Apartments Mirjana - Stara Novalja

Ubytování (Apartmán) Apartments Mirjana - Stara Novalja. Featuring garden views, Apartments Mirjana - Stara Novalja provides accommodation with a garden and a patio, around 300 metres from Planjka-Trinćel Beach. Ubytování Apartments Mirjana - Stara Novalja se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Aqua

9,2

Aqua

Ubytování (Apartmán) Aqua. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, Aqua provides accommodation in Stara Novalja with free WiFi and pool views. Ubytování Aqua se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Vila Izabela

9,2

Vila Izabela

Ubytování (Apartmány) Vila Izabela. Apartmány Vila Izabela se nacházejí v letovisku Stara Novalja a nabízejí bazén, půjčení jízdních kol zdarma, zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Izabela se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kingston studios

9,2

Kingston studios

Ubytování (Apartmány) Kingston studios. Kingston studios se nachází ve vesnici Stara Novalja a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril. K dispozici je zde neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kingston studios se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Studio Iva

9,1

Studio Iva

Ubytování (Apartmány) Studio Iva. Studio Iva has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Stara Novalja. Ubytování Studio Iva se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Villa Sole

9,1

Villa Sole

Ubytování (Apartmán) Villa Sole. Villa Sole se nachází v letovisku Stara Novalja, pouhých 100 metrů od pláže, a nabízí klimatizovaná studia s terasou a výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Villa Sole se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Milka Appartements

9

Milka Appartements

Ubytování (Apartmány) Milka Appartements. Milka Appartements se nachází v letovisku Stara Novalja. Nabízí ubytování s výhledem na moře, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Milka Appartements se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Lončar

9

Apartments Lončar

Ubytování (Apartmány) Apartments Lončar. Apartments Lončar se nachází v Novalji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Apartments Lončar se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Cimbal

9

Apartment Cimbal

Ubytování (Apartmán) Apartment Cimbal. Apartment Cimbal se nachází na pobřeží ve Stare Novalji, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, sezonním venkovním bazénem, zahradou, terasou a Wi-Fi... Ubytování Apartment Cimbal se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vrtlici Zdenka

8,7

Apartmani Vrtlici Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vrtlici Zdenka. Apartmani Vrtlici Zdenka se nachází v letovisku Stara Novalja a nabízí zázemí pro grilování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Vrtlici Zdenka se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Marevista Apartments Dubravka

8,7

Marevista Apartments Dubravka

Ubytování (Apartmány) Marevista Apartments Dubravka. Marevista Apartments Dubravka se nachází v obci Stara Novalja. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Ubytování Marevista Apartments Dubravka se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novalja Apartments

8,7

Novalja Apartments

Ubytování (Apartmány) Novalja Apartments. Apartmány Novalja se nachází v obci Stara Novalja a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Novalja Apartments se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Cimbal

8,6

Apartments Cimbal

Ubytování (Apartmány) Apartments Cimbal. Apartmány Cimbál se nachází ve městě Puntica, pouhých 200 metrů od pláže a 3,5 km od Novalje. Ubytování Apartments Cimbal se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Mira

8,6

Apartments Mira

Ubytování (Apartmány) Apartments Mira. Apartments Mira nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve vesničce Stara Novalja. K dispozici je rovněž bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mira se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Stara Novalja (Pag) - 13938

8,5

Apartments by the sea Stara Novalja (Pag) - 13938

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Stara Novalja (Pag) - 13938. Apartments by the sea Stara Novalja (Pag) - 13938 se nachází v letovisku Stara Novalja, 5 km od města Novalja a 42 km od Bašky. Ubytování Apartments by the sea Stara Novalja (Pag) - 13938 se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Katarina

8,5

Apartments Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katarina. Apartmány Katarina se nacházejí ve Staré Novalji. Hosté si tu mohou bezplatně půjčit jízdní kola a využívat zdarma Wi-Fi. Ubytování Apartments Katarina se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Betka

8,5

Apartment Betka

Ubytování (Apartmán) Apartment Betka. Apartmán Betka se nachází v letovisku Stara Novalja, 300 metrů od pláže Planika (označené symbolem modré vlajky) a 2 km od Novalje, a nabízí ubytování s... Ubytování Apartment Betka se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Planjka

8,4

Apartment Planjka

Ubytování (Apartmán) Apartment Planjka. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Planjka is set in Stara Novalja. Ubytování Apartment Planjka se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Nives

8,4

Apartments Nives

Ubytování (Apartmány) Apartments Nives. Apartmány Nives se nacházejí v obci Stará Novalja. Nabízejí výhled na moře, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Apartments Nives se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Srecko

8,3

Apartment Srecko

Ubytování (Apartmán) Apartment Srecko. Apartmán Srećko se nachází v obci Stara Novalja na ostrově Pag. Nabízí ubytování přímo u pláže s balkonem, zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Srecko se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Gregurek

8,2

Apartment Gregurek

Ubytování (Apartmány) Apartment Gregurek. Apartmán Gregurek se nachází ve Staré Novalje, 43 km od Bašky a 5 km od Novalji. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Apartment Gregurek se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Tereza

8,2

Apartments Tereza

Ubytování (Apartmány) Apartments Tereza. Apartmány Tereza se nacházejí ve Staré Novalji. Nabízejí kuchyň, posezení a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Tereza se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Garcia

8

Apartment Garcia

Ubytování (Apartmány) Apartment Garcia. Apartment Garcia se nachází v obci Stara Novalja. Nabízí zahradu, soukromý úsek pláže a zázemí pro grilování. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartment Garcia se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Zvonko

7,8

Apartment Zvonko

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvonko. Apartmán Zvonko se nachází v obci Stara Novalja. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, výhledem na město i na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Zvonko se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

VAL apartmani, Stara Novalja

7,8

VAL apartmani, Stara Novalja

Ubytování (Apartmány) VAL apartmani, Stara Novalja. VAL apartmani, Stara Novalja jsou apartmány s výhledem na moře a Wi-Fi zdarma situované ve Stare Novalji, necelý 1 km od pláže Uljak. Ubytování VAL apartmani, Stara Novalja se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Garni

7,6

Guesthouse Garni

Ubytování (Penzion) Guesthouse Garni. Guesthouse Garni se nachází na pláži v letovisku Stara Novalja a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Personál může zajistit dopravu na letiště. Ubytování Guesthouse Garni se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartments Krešo

7,5

Apartments Krešo

Ubytování (Apartmány) Apartments Krešo. Apartmány Krešo se nachází ve Staré Novalje na ostrově Pag a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Krešo se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

STARA NOVALJA, AP 4+2 (A9)

7,1

STARA NOVALJA, AP 4+2 (A9)

Ubytování (Apartmán) STARA NOVALJA, AP 4+2 (A9). STARA NOVALJA, AP 4+2 (A9) is set in Stara Novalja and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování STARA NOVALJA, AP 4+2 (A9) se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartman Juliana

6,6

Apartman Juliana

Ubytování (Apartmán) Apartman Juliana. Set only 300 metres from the sea, this air-conditioned apartment features a balcony. Planjka Beach is about 500 metres away. The property is 2. Ubytování Apartman Juliana se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Luxury apartment with swimming pool, beach 20m away

Luxury apartment with swimming pool, beach 20m away

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment with swimming pool, beach 20m away. Located in Stara Novalja, Luxury apartment with swimming pool, beach 20m away provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Luxury apartment with swimming pool, beach 20m away se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Stara Novalja 13938c

Apartment Stara Novalja 13938c

Ubytování (Apartmán) Apartment Stara Novalja 13938c. Set 42 km from Baška and 5 km from Novalja, Apartment Stara Novalja 13938c offers accommodation in Stara Novalja. Ubytování Apartment Stara Novalja 13938c se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Stara Novalja 6301b

Apartment Stara Novalja 6301b

Ubytování (Apartmán) Apartment Stara Novalja 6301b. Apartment Stara Novalja 6301b is situated in Stara Novalja. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Stara Novalja 6301b se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Stara Novalja IV

Apartment Stara Novalja IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Stara Novalja IV. Apartment Stara Novalja IV is situated in Kaštel. This apartment has barbecue facilities and free private parking. Ubytování Apartment Stara Novalja IV se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Grga

Apartment Grga

Ubytování (Apartmán) Apartment Grga. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Grga is situated in Stara Novalja. Ubytování Apartment Grga se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).